Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
daggulka

Lista obecności na Jeśkę 2015 :)

Recommended Posts

Cytat

ewiq0+1+2 dzieci (bardzo prawdopodobna opcja)
z piątku na sobotę nocleg(pokój 3 os. wystarczy), bez jedzenia

Zapisane.

Dzis do polnocy mozna jeszcze sie zapisac jesli ktos ma ochote icon_smile.gif
Potem zamykamy liste obecnosci icon_smile.gif

Cytat

ewiq0+1+2 dzieci (bardzo prawdopodobna opcja)
z piątku na sobotę nocleg(pokój 3 os. wystarczy), bez jedzenia

Bardzo się cieszę !

Wiem swołocz ze mnie.
Ale - dyktat. icon_biggrin.gif

Do 26 września, bezwzględnie proszę o potwierdzenie swojego uczestnictwa w tej imprezie (może być na PW) - bo mi lokacyjne ułamki wychodzą.

Uprzedzałem, że dyktat - przeto

Znając Nasze i Wasze upodobania i preferencje, postaram się w miarę skutecznie, spełnić Wasze niewypowiedziane "założenia" towarzyskie i łóżkowe. icon_cool.gif

Nie mniej jednak, może się okazać, że nie podołam, temu aby, wszystkich zadowolić (nie te lata .......... icon_redface.gif icon_lol.gif )

Ewentualne reklamacje - piszemy na Berdyczów. icon_mrgreen.gif

No dobra ludziki.

Rozumiem, że wszyscy z listy będą obecni.

Jesli nie, to obiecuję, że taki delikwent (delikwentka) nie zaznają spokoju do końca moich dni, a nawet dłużej - z zza tamtej ściany będę straszyć nawet następne 3 pokolenia.
A jestem strasznie upierdliwy. icon_evil.gif

icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif

Ps. Będzie ktoś na miejscu już około 14-stej ?

Cytat

No dobra ludziki.

Rozumiem, że wszyscy z listy będą obecni.

Jesli nie, to obiecuję, że taki delikwent (delikwentka) nie zaznają spokoju do końca moich dni, a nawet dłużej - z zza tamtej ściany będę straszyć nawet następne 3 pokolenia.
A jestem strasznie upierdliwy. icon_evil.gif

icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif

Ps. Będzie ktoś na miejscu już około 14-stej ?

Ja nic jeszcze nie wiem .... nie wiem jak dotrę, czym dotrę i o ktorej dotrę i czy nie za bardzo wkurzona icon_lol.gif . Samochód u mechanika i nie wiem czy oddadzą do piątku. Ostatecznie pozostają autobusy :(

Cytat

Pozycja 9 i 10 nieaktualna - wypadli icon_cry.gif

Kurcze .... szkoda. Dawno śmy się nie widzieli icon_neutral.gif Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)

Cytat

Ja nic jeszcze nie wiem .... nie wiem jak dotrę, czym dotrę i o ktorej dotrę......
Ostatecznie pozostają autobusy :(

Spoko - uruchomimy błękitną linię icon_mrgreen.gif

Cytat

Spoko - uruchomimy błękitną linię icon_mrgreen.gif

no, chyba czerwoną, z docelowym punktem G icon_lol.gif z której właśnie korzystam... bo niestety brane wcześniej pod uwagę środki transportu nie wypaliły...

i też żałuję, że Cirilki nie będzie... icon_neutral.gif

Cytat

Ja nic jeszcze nie wiem .... nie wiem jak dotrę, czym dotrę i o ktorej dotrę i czy nie za bardzo wkurzona icon_lol.gif . Samochód u mechanika i nie wiem czy oddadzą do piątku. Ostatecznie pozostają autobusy :(

I bla-bla car :-)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• No to zależy od sterownika - nie wiem czy na twoim można. Ja mam sterownik pokojowy nie dietricha, tylko taki dość prosty polski. Ale jeśli masz fabryczny, powinien mieć więcej możliwości. Stale mowięo sterowniku w pokoju, nie na piecu!
    • Można jeszcze politurę nałożyć dla większej pewności   Mooooooooże maszynowo, kiedy sztachety mamy jeszcze luzem, mooooże. Ale na gotowym już ogrodzeniu, przy jego odnawianiu i konserwowaniu - robienie tego wszystkiego.....czarno widzę.
    • To niestety taktyka renotechu, wpisy na forach jako "niezadowolony klient" lub propaganda bez pokrycia w faktach... ... No i ich kosmiczna, rodem z NASA lub DARPA a co najważniejsze "nowoczesna" z 1986 roku haha! metoda renowacji wanien. Tak się składa, że posiadam największe doświadczenie i wiedzę na temat Pouring Metchod w Polsce i poprawiam wanny po renotechu. Ściągam powłoki ths przed nałożeniem Ekopel 2k.    Teraz może trochę faktów:   1. "Dzięki zastosowaniu specjalnej warstwy sklejającej powłokę z podłożem, jej doskonałej współpracy termicznej z wanną oraz hydrofobowości, powłoka THS doskonale zespala się z wanną - znacznie lepiej, niż konkurencyjne powłoki."   Tak doskonale zespala się z wanną powłoka ths: Jak widać na zdjęciu w technologii ths jest więcej szpachli niż powłoki.    Gwarancja oczywiście nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych co jest zrozumiałe ale zapytajcie renotech ile kosztuje u nich naprawa 1cm2 odprysku na wannie bo również i taką usługę oferują...  VID_20200125_012507.mp4       Grubość powłoki ths na dnie wanny to 0,1 - 0,2mm   Grubość powłoki polimerowej Ekopel 2k Pouring Metchod na dnie wanny to 3-5mm. Jest nawet 30sto krotnie grubsza.   Oto test wytrzymałości naszej powłoki przeprowadzony w USA:   I kolejny test:   2. "Polega na wylewaniu emalii na górne partie wanny i jej ociekaniu grawitacyjnym, wspomaganym rozprowadzaniem materiału za pomocą gumowych szpachelek, co praktycznie uniemożliwia precyzyjne nakładanie. Wykonawcy wspominają o samopoziomowaniu się emalii, ale - jak wynika z nazwy - działa to tylko na poziomach, czyli dnie wanny. Problem pojawia się przy dnie profilowanym i ścianach wanny. "   Tak precyzyjnie może być nałożona powłoka Ekopel 2k przez profesjonalistę - przykład moich prac:   3. Cena usługi jest praktycznie na tym samym poziomie. W renotechu płacisz za 8 godzin pracy, na jak-nowa.pl za 3 godziny pracy + nawet 30sto krotnie  grubszą powłokę certyfikowaną przez renomowany Niemiecki instytut badawczy isega - norma DIN EN 71-3. Nie martwisz się o upadek szamponu czy słuchawki prysznicowej a nawet młotka na dno wanny.   4. Ekopel 2k jest bezrozpuszczalnikowy, praktycznie bezwonny, zawiera blisko 100% substancji stałych. Dzięki temu, wszystko co nałożymy na Twoją wannę, zostaje po utwardzeniu, to produkt very high solid. Nie znam dokładnej procentowej ilości rozpuszczalników i lzo (lotnych związków organicznych) w powłoce ths ale sądząc po tym, że muszą stosować specjalne wyciągi(niczym lakiernie samochodowe), by nie potruć domowników, produkt do zbyt ekologicznych nie należy.   5. No ale renotech daje "fugę silikonową w cenie usługi"   No, także ten, no ...   I jeszcze ostrzeżenie przed wykonawcami oferującymi usługi Rosyjskimi podróbkami emalii Ekopel 2k(oczywiście mówią, że pracują na Amerykańskich produktach i różne takie), jest troszkę taniej, niby też 5 lat gwarancji ale gdy po kilku miesiącach wanna wygląda tak:   Kontakt w wykonawcą się urywa a gwarancja okazuje się tylko kawałkiem nic nie znaczącego papieru.   Pozdrawiam Krzysztof Małolepszy jak-nowa.pl
    • Wiesz jak to bywa. Dostali działkę od dziadka w prezencie. Masz działkę z dziada pradziada, nic tam nie robisz, masz swoje lata pewnie jak ten wspominany dziadek i guzik obchodzi cię większość świata i jego problemy, bo pewnie dosyć masz swoich związanych ze zdrowiem na starość. Gmina informuje w prasie o studium czy też o przygotowywanym do realizacji MPZP. Ale Ty prasy używasz jedynie do zawijania w nie świeżutkich jajek, kiedy chcesz ich trochę sprezentować najbliższym. Dlatego ja tam zdziwiony nie jestem.   Ps: strasznie dziwne obwarowania tej działki w stosunku do jej przeznaczenia. Nie mam pojęcia co zrobić w takiej sytuacji i jak zawalczyć o swoje w momencie prawomocnych decyzji.
    • Usługi turystyki i wypoczynku bez możliwości rozbicia chociażby namiotu??? To gdzie byliście jak MPZP uchwalano? Przecież to jest konsultowane, wtedy można i trzeba się wypowiadać (protestować). Teraz obawiam się, że to woda po kisielu. Nie po to gminy uchwalają MPZP aby go zaraz zmieniać.    PS. Jaki to rejon Polski?
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...