Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Redakcja

Kto wybierał projekt domu?

Recommended Posts

Zastanawiam się, kto decydował o wyborze projektu w Waszym domu i dlaczego? Może to był wynik większej wyobraźni przestrzennej jednego z Was, a może tak wygląda podział ról i tylko jedna ze stron decyduje?

Pozdrawiam
Marcin

Cytat

Zastanawiam się, kto decydował o wyborze projektu w Waszym domu i dlaczego? Może to był wynik większej wyobraźni przestrzennej jednego z Was, a może tak wygląda podział ról i tylko jedna ze stron decyduje?

Pozdrawiam
Marcin

glosowałem na On ale nie widzę .oki,nie tu nacisnąłem Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)

Oddałem głos wspólnie bo założenia były w 50% moje i w 50% żony. Ale tak naprawdę to już gdzieś tu na forum pisałem, że zobaczyliśmy dom taki jaki mamy projekt na żywo w SSO, spełniał warunki niezbędne i spodobał się nam.

Zaznaczyłem "On".

Tyle, że było to bardziej skomplikowane negocjacje.
Bo założenia i wymagania były wspólne, ale ostateczny wybór (z kilku propozycji) był mój.

Filutek z Ciebie icon_cool.gif

Taki "wybór" wynikał z zupełnego braku wyobraźni przestrzennej mojej Pani.
Choć z drugiej strony, jedyny wybór który jest mój, to wybór mojego samochodu, choć też nie w 100% icon_mrgreen.gif
Niby jestem głową rodziny, ale jest też szyja. icon_cool.gif

Zaznaczyłem On ale prawda taka,że faktycznie to ja wybierałem po uprzednim zapoznaniu się z gustem małżonki a potem krew mnie zalewała jak każdy projekt małżonka odrzucała i w końcu z braku cierpliwości namalowałem na kartce szkic domku i tak już zostało.Czyli większa połowa wyboru po mojej stronie icon_razz.gif

"On" - własciwie tylko decyzja ws kuchni i garderoby należała do żony. Ale ja już mieszkałem w domu jednorodzinnym, a żona całe życie w bloku - więc w kwestiach gospodarczych siłą rzeczy lepiej byłem zorientowany.

Spotkaliśmy się z architektem. Ja przedstawiłam swoją wizję i priorytety, druga połowa swoją wizję i priorytety...a że wizje były całkiem odmienne architekt połączył to w całość. Gdy pierwszy raz zobaczyliśmy projekt oboje zapytaliśmy "co to ma być?!", a potem usiedliśmy, przeanalizowaliśmy, stwierdziliśmy po małych poprawkach,że projekt jest świetny...i zbudowaliśmy icon_smile.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...