Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Zlot Forum BudujemyDom.pl odbędzie się...

Recommended Posts

Drodzy Forumowicze!
Zlot Forum BudujemyDom.pl odbędzie się w 2013 roku icon_smile.gif

Siła wyższa. W tym roku okoliczności tak się złożyły, że w czerwcu nie moliśmy się spotkać u Pani Teresy. Długa i wielowątkowa dyskusja w gronie Forumowiczów wykazała, że wrzesień nie jest fortunnym terminem na zlot.

Jedynym sensownym terminem na organizację Zlotu pozostaje czerwiec.
Wrzesień to czas ogromnego zaabsorbowania dziećmi i szkołą.
Wrzesień to także termin, który może nie obiecywać sprzyjającej aury do imprezy plenerowej.

Dołożymy wszelkich starań, aby Zlot Forum 2013 był niezwykłym wydarzeniem.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Cytat

Drodzy Forumowicze!
Zlot Forum BudujemyDom.pl odbędzie się w 2013 roku icon_smile.gif

Siła wyższa.

No cóż - decyzja podjęta .... nie ma z czym dyskutować, koniec tematu icon_rolleyes.gif
Ze swojej strony mogę tylko napisać, że z siłą wyższą się nie walczy , ale rozumiem wystąpienie takowej - nawet najlepszych czasem dopada icon_lol.gif

Cytat

Dołożymy wszelkich starań, aby Zlot Forum 2013 był niezwykłym wydarzeniem.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik

A to sobie zanotuję z datą na wypadek cięć przyszłościowych wewontków rozmaitych icon_wink.gif , i przypomnę w odpowiednim czasie w 2013 roku , może być Redakcja pewna icon_razz.gif icon_biggrin.gif icon_wink.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Adrian a nie taniej i prościej kupić kontener 22 stopowy za 8 tys i sobie głowy nie zarwać? Jaki jest orientacyjny przewidywany koszt tego budyneczku w ww firmie? 
    • A to sobie przeczytaj  tu: https://www.dnibetonu.com/wp-content/pdfs/2000/04/rusin.pdf   Na róznych fotkah różnie pękają. Na słupku nie mają za dużo pola do popisu. Pustak pęka mniej wiięcej w środku komory, albo tam, gdzie wody jest więcej.
    • Witam. Czy jeżeli będę chciał wymienię okno+drzwi tarasowe trzyskrzydłowe na same drzwi tarasowe trzyskrzydłowe to muszę to zgłosić czy potrzebuje pozwolenia .. Ingerencja nie wiąże się z poszerzeniem otworu... Tylko rozbicie pod oknem z parapetem... P.S w planach oryginalnych były drzwi tarasowe trzyskrzydłowe... Teraz mam okno dwuskrzydłowe+drzwi jedno skrzydłowe...
    • A wiesz że nie wiem czy nasiękniety w jakimś tam stopniu wodą beton, dobry beton,  zamarzając zwiększa swoją objętość, ale wydaje mi się że chyba raczej nie.   Pewnie dlatego że ta strona była narażona na zasiekający śnieg z deszczem i po tej stronie słupka ściekała woda i zamarzała. Albo po prostu tylko ta cała strona słupka była odspojona od betonu i tam się gromadziła w tej szczelinie woda.   Nie uwierzę w żadne osiadanie fundamentu, choć oczywiście i ono mogło mieć miejsce, ale wtedy rysa by przecież poszła po najcieńszym elemencie tego ogrodzenia, czyli po murku między słupkami a nie akurat po słupku. To przecież oczywiste, tak to działa nie inaczej. A może jednak nie, ale w takim razie musisz mnie jakoś przekonać do swojej wersji.
    • Tylko że pustaki pękają niejako pod kreskę, dosyć regularnie, zupełnie jakby to pęknięcie szło pod wpływem siły, no właśnie na przykład pochodzącej z z osiadającego fundamentu. 
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...