Skocz do zawartości

Moose"owa ostoja...


Recommended Posts

Cytat

Może to i lepij... terozki wim, że Królikowi siem pies spodobał... icon_mrgreen.gif



mnie też się podoba
Mój sąsiad jest od lat hodowcą takich właśnie
Dlatego wiem z tego co pamiętam - że powinny mieć każde oko inne
Jedne czerwone a drugie chyba błękitne (albo jakoś tak)
Jedno co wiem - to na pewno wiem.....
Nigdy
NIGDY!
Nie wlazłem za furtkę do niego sam icon_smile.gif
Chociaż regularnie kości co tydzień im wożę wołowe na obiady, bo mam możliwość za darmo dostać icon_smile.gif
Chyba mnie za to lubią - ale na razie nie sprawdzam icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

mnie też się podoba
Mój sąsiad jest od lat hodowcą takich właśnie
Dlatego wiem z tego co pamiętam - że powinny mieć każde oko inne
Jedne czerwone a drugie chyba błękitne (albo jakoś tak)
Jedno co wiem - to na pewno wiem.....
Nigdy
NIGDY!
Nie wlazłem za furtkę do niego sam icon_smile.gif
Chociaż regularnie kości co tydzień im wożę wołowe na obiady, bo mam możliwość za darmo dostać icon_smile.gif
Chyba mnie za to lubią - ale na razie nie sprawdzam icon_smile.gif


Odwrotnie zalecane jest we wzorcu coby były ślepia jednakie... różne dopuszczalne są jedynie u arlekinów...
Prezesu, ten pies ma właśnie swoim wyglądem a nie agresją wzbudzać dystans więc reagujesz prawidłowo icon_smile.gif
Szare dostało dziś nowe posłanko z ekoskóry i chyba się spodobało, bo jak się wkitrał do niego po rozpakowaniu, to od 2 godzin nie wylazł tylko łypie co robimy... icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Ty się ciesz, że to pompa, bo sąsiedzi dzisiaj odkopywali kabel energetyczny, żeby prądu trochę mieć.
Gdzieś na długości 80m szukali czegoś, co im prąd zabrało. Inny fakt jest taki, że się podłączali do swojego starego domu na głębokości 0,5m, takim kablem bodaj 5 żyłowym, ale bez rej grubej otuliny. Dlatego wiem ile tam kręconych drutów prowadziło icon_eek.gif
Link do komentarza
Koczowanie zaczyna być coraz przyjemniejsze...

DSC01446.jpg




Widoki z domostwa ...

DSC01446.jpg


DSC01446.jpg




Jemioły kawał dostarczył mi autochton przed Świętami...

DSC01446.jpg




A tak wygląda na tarasie...

DSC01446.jpg


już po rozebraniu choinki przewróconej którejś nocy przez wietrzysko.

Domek w zimowej kurteczce pospacerowo

DSC01446.jpg



No i clou programu...
Amerykański wskaźnik do mierzenia zawartości szamba...
Rozmawialiśmy z K. na ten temat ze 2 miechy temu... W sobotę przyjechał K i zamontował CUDOKA własnej produkcji ...

DSC01446.jpg


Amerykański dlatego, iż butla po cocacoli icon_wink.gif

A i na dodatek Szare...
Pracowałam sobie spokojnie z kompem...wylazłam na kwilkie do drugiego pokoju... i CO WIDZĘ??? icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
PAN PREZES PRZY PRACY... icon_mrgreen.gif

DSC01446.jpg


Dodam, iż spał snem sprawiedliwego chrapiąc aże siem powała unosiła a jak po 3 minutach wróciłam to j. w. icon_rolleyes.gif icon_lol.gif


I to by było na tyle...

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Cytat

Fiu fiu fiu tu się robi luksusowo jaki wypoczynek i w ogóle. icon_eek.gif Gratulacje.

Gdzie i za ile kupiłaś te roletki do drzwi balkonowych bo poluje na takie i nie mogę dostać za nic icon_evil.gif


Piotrek, najtańsze roletki... icon_lol.gif
Coś ok 35 zł za szt...
Wypoczynek i mebelki z demobilu... ale mnie się podobują no i.... są wygodne icon_smile.gif


Cytat

Jaki piękny mebel! Normalnie cudo. icon_smile.gif A chatka piękna już pisałam zresztą. icon_smile.gif Trochę jak na wiecznych wakacjach. icon_smile.gif


Raczej wietrznych... bo ostatnio duje... jak szlag icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

Piotrek, najtańsze roletki... icon_lol.gif
Coś ok 35 zł za szt...
Wypoczynek i mebelki z demobilu... ale mnie się podobują no i.... są wygodne icon_smile.gif


Ok dzięki gdzie te roletki kupiłas bo ja już szukałem wszedzie zawsze kur ,,a coś nie tak icon_evil.gif
Link do komentarza
Cytat

A i na dodatek Szare...
Pracowałam sobie spokojnie z kompem...wylazłam na kwilkie do drugiego pokoju... i CO WIDZĘ??? icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
PAN PREZES PRZY PRACY... icon_mrgreen.gif

[attachment=12557:Prezes_G...pracy....jpg]
Dodam, iż spał snem sprawiedliwego chrapiąc aże siem powała unosiła a jak po 3 minutach wróciłam to j. w. icon_rolleyes.gif icon_lol.gif




jeno sie cieszyć, że zarabia na siebie ... no, chyba że to jeno bezwzględna inwigilacja icon_lol.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...