Skocz do zawartości

Moose"owa ostoja...


Recommended Posts

Cytat

a skąd wytrzasnęłaś aktualną ekipę ?


To są moi fundamentaliści icon_wink.gif, są od samego początku budowy i raz szybciej raz wolniej ale jakoś robota idzie...
Nie mam co na nich narzekać icon_smile.gif


Cytat

Mosia Gratulacje ! Dom super na prawdę i spokojnie dasz radę Marry Christmas będzie w nowym domku icon_biggrin.gif



Może się uda...


Cytat

a taras ze zwykłych desek zrobiłaś, czy ryflowane jakie? i co z nimi dalej? jaka ochrona?
ceglaną ścianę zostawisz? faaaa...jna jest rolleyes.gif



Zwykłe sosnowe dechy, sadolin jako ochrona będzie, tylko najpierw jeszcze szlifierą pociągniem deszczółki... icon_wink.gif
A ścianę ceglaną se umyśliłam już dawno i takową mam, pokostem się ją potem powlecze coby nie brudziła i będzie git icon_smile.gif


Cytat

według mnie to jeden z lepszych pomysłów
również mam w planach drewniany taras




Ja się trochę nabijam, bo większość mnie od czci i wiary odsądziła, że nietrwałe, że trudne w utrzymaniu, że zgnije... itd.

Ale za jakiś czas najwyżej się dechy wymieni, a za to jak przyjemnie się chodzi po drewnie a nie po płytkach... icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

1 (a jak misternie zaspoinowane - nikt nie zauważył, ale super zrobione i czysto)
2 Brama do garażu mogła być drewniana - drzwi też......
3 To tak żeby nie było za bardzo och i ech -icon_smile.gif



ad1 pochwalę wykonawcę icon_smile.gif
ad2 myślałam nad drzwiam i bramą takimi z okuciami i klimatem, ale mają one jedną wadę po jakimś czasie się wypaczają i są nieszczelne :( z żalem dużym i rozsądkiem zrezygnowałam z takiego rozwiązana...
ad3 Nie martw się Prezesu tyle rzeczy jest skopane, że och i ach tego nie zmienią... icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

ad1 pochwalę wykonawcę icon_smile.gif
ad2 myślałam nad drzwiam i bramą takimi z okuciami i klimatem, ale mają one jedną wadę po jakimś czasie się wypaczają i są nieszczelne :( z żalem dużym i rozsądkiem zrezygnowałam z takiego rozwiązana...
ad3 Nie martw się Prezesu tyle rzeczy jest skopane, że och i ach tego nie zmienią... icon_mrgreen.gif



a kto tak powiedział????
moja stoi 6 rok - rozpiętość w świetle - ponad 5 metrów.
Okucia zrobione u kowala specjalnie.........
Nic
Nic jej nie dolega -icon_smile.gif
Te są stare jeszcze - ale nie zmieniła się na szczęście - przykryta wysuniętym okapem daszku -icon_smile.gif
Brak obrazka
Brak obrazka
Link do komentarza
Ewa, gratuluję postępów na placu boju, oby tak dalej - bez żadnych opóźnień już icon_smile.gif


Cytat

Zwykłe sosnowe dechy, sadolin jako ochrona będzie, tylko najpierw jeszcze szlifierą pociągniem deszczółki... icon_wink.gif

Ja się trochę nabijam, bo większość mnie od czci i wiary odsądziła, że nietrwałe, że trudne w utrzymaniu, że zgnije... itd
Ale za jakiś czas najwyżej się dechy wymieni, a za to jak przyjemnie się chodzi po drewnie a nie po płytkach... :lol



co do tarasu - ja też mam z desek sosnowych i to własnymi rencami robiony, i malowany kilkakrotnie też,
ma już 6 lat, nic się nie dzieje, a jest całkowicie odkryty, więc tym bardziej narażony na różne warunki atmosferyczne,
ja maluję zawsze drewnochronem, kolor heban, a deski zostały po robieniu podłóg

uważam, że to bardzo dobry pomysł - drewniany taras, szczególnie przy Twoim domu icon_smile.gif


Link do komentarza
Cytat

Dobra jak będę mieć resztę fotek to i te dwie umieszczę...
A płytki dziś zakupiłam, coby nie okazało się potem, że te które mnie się podobają to są niedostępne... icon_smile.gif



no i masz spokój .... na sumieniu i kieszeni icon_biggrin.gif , bo mogłoby się okazać że te niedostępne tu są dostępne gdzie indziej ,a cena już nie tak okazyjna icon_wink.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

no i masz spokój .... na sumieniu i kieszeni icon_biggrin.gif , bo mogłoby się okazać że te niedostępne tu są dostępne gdzie indziej ,a cena już nie tak okazyjna icon_wink.gif


Mieliśmy tak z dekorem do toalety. Klepnięty i czeka w sklepie w magazynie, dokupiliśmy do niego misę - umywalkę, wybraliśmy płytki. Przyjeżdżamy po tę mozaikę za 3 miesiące i co? Mozaiki nie ma i nie będzie, trzeba kupić inną.
Teraz już nie kupujemy na raty, tylko kompletne zestawy icon_cool.gif
Link do komentarza
Cytat

No tak czułem, że na poczekaniu coś wymyślisz tongue.gif icon_wink.gif icon_lol.gif
W sobotę mają być pokazy lotnicze w Radomiu i może się wybierzemy, a to zdaje się twój rewir icon_rolleyes.gif , ale nie to nie... :foch:

:hug:



Proszę mnie tu nie fochować siem... Jak nie pojedziemy to dam znać... chętnie bym się z Wami zobaczyła icon_smile.gif


Cytat

To już rzut beretem do mię.
Ale mię już żona wróci. I bendem zajmnięty.



A to pech... icon_mrgreen.gif icon_lol.gif
Link do komentarza
11.08.2011-08-11
Tiiaaa
Cóś mnie siem wydawa, że zbyt optymistycznie poleciałam… icon_evil.gif
Hydraulik wyprowadził się ode mnie na 2 tygodnie… bez ostrzeżenia… hmmm…
Dodam dla ułatwienia, że nie miał co do mnie przekonania… i wręcz otwarcie powiedział, że słyszał… ( ciekawe od kogo…), że jestem niewypłacalna…. icon_eek.gif No cóż…. ŻYCIE….
Odnośnie mojej niewypłacalności mam jeszcze wcześniejsze doświadczenia o których opowiem we takim miechu co to paździerze z niego fruwają…
Mam wrażenie, że na wykonawców trza wrzeszczeć i wymagać… oraz opierdalać, bo inaczej uważają mnie za debila… alibo też za mięczaka… icon_evil.gif
W tzw. międzyczasie kupiłam odrzwia

DSC01446.jpg



i płytki

DSC01446.jpg



wewmiestie, cuzamen do kupy czyli jedną wycieczką do OBI icon_wink.gif, gdyż przy poszukiwaniu tychże pierwszych te drugie mnie się we twarz rzucili…
Obsadzone są parapety i wykończone okna wewnątrz…
Pomalowany taras…

18.08.
Jak to zwykle bywa nie mogło być normalnie…
Hydraulika po letkiej naprawie słownej wykonawcy icon_wink.gif 12.08, jest kontynuowana, elektryk jest super, ma mało czasu( praca 8h) ale jest codziennie i na niego nie narzekam…
Mam zamiar robić alarm… wczoraj był kolega, obaczył, powiedział, iż nieco za późno o tym podumałam ale jutro wchodzą kabliści icon_wink.gif
Nad resztą pracowników chyba powinnam stać z batogiem… Chwilowo mam dość a i żizń mnie nie rozpieszcza…
20.08
Alarmowi byli wedle umowy i rozprowadzili instalację, nie niszcząc zbyt dużo…
Dziś robią podłogówkę…
Położyli też podłogi na górze...
28.08
Nie przybył hydraulik mimo obietnic…wrrr icon_evil.gif
Przybył KB i nie narzekał icon_biggrin.gif
Przybył kolega sympatyczny z przychówkiem czyli Yetuś, co spowodowało moje nieco bardziej optymistyczne podejście do budowy … icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
1.09
Na dzień dzisiejszy domek wygląda tak na górze:
sypialnia

DSC01446.jpg


mały pokoik

DSC01446.jpg


klatka schodowa

DSC01446.jpg


łazienka z wyłazem do piernicznika na górze

DSC01446.jpg


płytami okłada się też dół
klatka schodowa i kominy

DSC01446.jpg


przedpokój i kuchnia

DSC01446.jpg


i mały pokój

DSC01446.jpg



Zrobiony alarm, elektryka, do hydrauliki jeszcze brakuje grzejników, pieców itp icon_wink.gif
i to by było na tyle... Edytowano przez Moose (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...