Skocz do zawartości

Jesienna Konferencja Aktywu Forum BD - 25 wrzesień 2010


Recommended Posts

Cytat

Czyli wychodzi - taki koszt od jednej osoby zakładając nocleg w domku :

catering +sala - 95zł
nocleg za 1 noc - 20zł


czyli
jeśli ktoś przyjeżdża w sobotę na 1 noc to płaci 115zł
jeśli ktos przyjeżdża w piątek na 2 noce to płaci 135zł


Ja z elutkiem oraz każda osoba która zarezerwuje miejscówkę w pokoju w dworku ma inaczej ... ze względu na większy koszt noclegu ....

Ciril .... popraw jeśli się mylę.....




Biorąc pod uwagę, że liczymy na 25 osób

catering+sala - 96 zł
nocleg 20 zł

koszt udziału w imprezie i 1 noclegu w domku - 116 zł
koszt udziału w imprezie i 2 noclegów w domku - 136 zł



Kochani - przez weekend mnie nie będzie a później będę na urlopie i będę wpadała na krótko wieczorem. W dniach 10-12 będę się kręcić po Kudowie Zdrój bez dostępu do netu - ewentualnie w telefonie.
Od 13.09. będę już w pracy i pójdą maile do wszystkich zapisanych.

Cytat

Czyli wychodzi - taki koszt od jednej osoby zakładając nocleg w domku :

catering +sala - 95zł
nocleg za 1 noc - 20zł


czyli
jeśli ktoś przyjeżdża w sobotę na 1 noc to płaci 115zł
jeśli ktos przyjeżdża w piątek na 2 noce to płaci 135zł


Ja z elutkiem oraz każda osoba która zarezerwuje miejscówkę w pokoju w dworku ma inaczej ... ze względu na większy koszt noclegu ....

Ciril .... popraw jeśli się mylę.....




Biorąc pod uwagę, że liczymy na 25 osób

catering+sala - 96 zł
nocleg 20 zł

koszt udziału w imprezie i 1 noclegu w domku - 116 zł
koszt udziału w imprezie i 2 noclegów w domku - 136 zł



Kochani - przez weekend mnie nie będzie a później będę na urlopie i będę wpadała na krótko wieczorem. W dniach 10-12 będę się kręcić po Kudowie Zdrój bez dostępu do netu - ewentualnie w telefonie.
Od 13.09. będę już w pracy i pójdą maile do wszystkich zapisanych.
Link do komentarza
Cytat

Biorąc pod uwagę, że liczymy na 25 osób

catering+sala - 96 zł
nocleg 20 zł

koszt udziału w imprezie i 1 noclegu w domku - 116 zł
koszt udziału w imprezie i 2 noclegów w domku - 136 zł



Kochani - przez weekend mnie nie będzie a później będę na urlopie i będę wpadała na krótko wieczorem. W dniach 10-12 będę się kręcić po Kudowie Zdrój bez dostępu do netu - ewentualnie w telefonie.
Od 13.09. będę już w pracy i pójdą maile do wszystkich zapisanych.



bajbaga napisał:

Cytat

Policzcie po 25zł od „łeba”.

Jak zostanie, to reszta na „szczytny cel”, lub na fundusz rezerwowy Stowarzyszenia Internetowych Balangowiczów.

Jak braknie – znajdziemy „rezerwowe źródło zasilenia”.



ale ok ... złotówka różnicy nie robi , więc policzmy po 26zł za salę tak jak napisałaś ...


od 13-go kiedy roześlesz maile do 20- go kiedy mija termin płatności jest 7 dni .... biorąc pod uwagę, że niektórzy na forum ostatnio bywają rzadko oraz inne zdarzenia losowe - może się ktoś zagapić ....
wydaje mi się, że lepiej już teraz wysłać maile z numerem konta i kwotą ..... jeśli nie masz czasu - ja mogę się tym, zająć wieczorem albo jutro , tylko daj mi na priv wszystkie dane do przelewu .... i to czy ktos jeszcze oprócz mnie i elutki chciał nocleg w dworku ....
co o tym myślisz , Ciril?
Link do komentarza
kochani zapisujcie sie na liste obecnosci-w poniedziałek za tydzien ja zamykamy...
Ja nadal na urlopie w czwartek miałam miła wizyte "czlowieka sniegu" wraz z małzonka i jedna z latorosli....i ciastem icon_smile.gif
Niby urlop-a pd dzisiaj czas spedzam w miejscu zamknietym z smarkiem swym,slubny zmuszony sam działac na budowie... Masakra-najgorszy jest płacz dzoecka...
Liczymy kazdy gram jedzenia i picia i modlimy sie o kupe...
Zagladam tylko na watek zlotowy bp net w komorce jest drogi-musze uaktywnic pakiet internetowy. Do ppczytania
Link do komentarza
Cytat

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
informacje o kosztach - od Ciril :

catering będzie maks. 70 -75 zł od głowy




Cytat

catering typu biesiada grillowa od 45 zł (4 dania) do 65 zł (lepszy wypas) od osoby


coraz droższy ten catering icon_rolleyes.gif


Link do komentarza
Ciril jest na urlopie i ma ograniczony dostęp do neta , do tego ma chorego bobasa .... okażmy cierpliwość ... na pewno jak będzie mogła - to odpisze .
Ja niestety zupełnie nie jestem w temacie - to Ciril jest organizatorką.... icon_smile.gif
Ja tym razem tylko agituję do uczestnictwa .... icon_wink.gif
Adiq - super by było gdybyście jednak jechali z Ewcią .....

Link do komentarza
Cytat

Mnie możecie skreślić, tak wczoraj na mokrej trawie przez kudłatą orła wywinęłam, że mam minimum na 3 tygodnie gips od dupy do kostki, coś z wiązadłami w kolanie i łękotka stłuczona - czy coś takiego - nawet mi się białego słuchać nie chciało icon_sad.gif icon_sad.gif .


Nie podoba mnie się to. Kudłata ma u mnie minucha. I to jakiego.
Współczuję szczerze .... icon_sad.gif . Będziem na Jeśce pić za Twoją nogę: "ACI ZDROWIE! SIUP!".
Link do komentarza
Cytat

Nie podoba mnie się to. Kudłata ma u mnie minucha. I to jakiego.
Współczuję szczerze .... icon_sad.gif . Będziem na Jeśce pić za Twoją nogę: "ACI ZDROWIE! SIUP!".


Super, a kudłata nie winna to ja głupia zamiast ją odpiąć jak zawsze postanowiłam... a no właśnie zapomniałam, że ona rośnie i siły ma coraz więcej, a rozumu niestety jeszcze nie.
Ale są plusy, siedzę na dole (piwko pod ręką) - po schodach chodzić nie muszę z psem też nie - obiad jakoś ugotuję, a tak to normalnie jak królowa jakaś.
Bawcie się dobrze.
Link do komentarza
elutek-cena wzrosła bo zmieniła sie koncepcja imprezy-miał byc grilll,ale jest ze wzgledu na niepewnpsc pogodybedzie impreza w srodku. W cenie jest 1l napoju na głowe i nieograniczona kawa i herbata.
Adiqq- na prv pytanie
Acia-bardzo mi przykro ze Ciebie nie bedzie obh noga szybciutko aprawna sie stała
Link do komentarza
U ja pierdziu, icon_eek.gif żegnaj Picznam icon_mrgreen.gif zostaniesz wykorzystany zbiorowo przez płeć piękną (zgodnie z zapowiedziami) nie wiem czy to przezyjesz.

Cytat

lepiej przyznaj, że Daga dała Ci ten numer do koleżanki icon_wink.gif



Właśnie icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

Mała zmiana!
Przyjadę sam, czyli 1 osoba i od Piątku.
Nie wiecie czy Staszek się wybiera, mam dzwonić po Niego ?
Raźniej mi będzie w drodze icon_smile.gif



nagrałam się Stasiowi na sekretarkę ... znaczy bedziem wiedzieć jak mi oddzwoni .... icon_biggrin.gif

Cytat

zależy gdzie i jak mocno icon_redface.gif



acia ... no tak mi przykro, że tego nie doświadczysz z nami tym razem .... icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

acia - a jakby Cię ktoś przyniósł? icon_rolleyes.gif bo ja też nie mogę odżałować, że Cię nie będzie... icon_sad.gif



no własnie , pamiętacie ? .... ja zawsze powtarzałam , że zlotu to ja żadnego nie odpuszcze ... i choćby na noszach w gipsie to będę ... że najwyżej mnie postawia pod scianą i se patrzeć bendem ... icon_lol.gif
acia ... a może jednak przyjedziecie .... se siądziesz z tym gipsem , tańcować przeca nie musisz .... icon_rolleyes.gif


17 dni ..... kochani .... już tylko ... Brak obrazka Brak obrazka Brak obrazka
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...