Skocz do zawartości

Jesienna Konferencja Aktywu Forum BD - 25 wrzesień 2010


Recommended Posts

Cytat

Ktoś bierze jakiś sprzęt grający?




jeśli pojadę z Xavieerem (jeśli będzie mógł jechać) to mogę zabrać ta swoją wieżę co zwykle zabieram na imprezy , zawsze wystarczała .... ma wejście na płyty , także odtwarza mp3 , ma też wejście na nośnik zewnętrzny - można na pen drive muzyczkę nagrać....
jeśli nie pojadę z Xavieerem to podczepię się do kogoś może i wtedy także będę mogła zabrać wieże ... jesli pojadę pociągiem ... wieży nie dam rady zataszczyć... icon_rolleyes.gif

Link do komentarza
Cytat

Hejka icon_smile.gif
Daga i Cooli macie minusa...ja wiem...ja rozumiem ale... d..k..n..maila można wysłać.
Brak czasu i obowiązki ograniczają mój dostęp do forum.

Pozdrawiam serdecznie



króliczku mój kofany ..... jeśli ominęłam Cię w privach informacyjnych , to barrrrrdzo Cię przepraszam ...... icon_redface.gif
starałam się wysłać do wszystkich znajomych i do forumowiczów którzy są aktywni na teraz .... wysłałam ich kole setki .... i kurcze , nie daruję sobie że do Ciebie nie wysłałam ..... znaczy wynagrodzę Ci to na zlocie w przywitaniu , bo już z elutką ustaliłyśmy , że witać będziemy tak : ja wieszając się na szyji , a elutek klepiąc po tyłkach .... icon_lol.gif
weź tam z kim masz jeszcze kontakt - wspomnij Im o spotkanku wrześniowym .... icon_biggrin.gif


Link do komentarza
Cytat

a z tym sprzętem jeszcze myślę .... jeśli mielibyśmy większe wymagania - to może coolibeer coś zaradzi?



zaradzi icon_wink.gif

Cytat

priv'y wysyłałam, nie maile ...... icon_razz.gif
przysiądź w wolnej chwili i wyślij Ty też ...... lepiej niech będzie dwa razy niż jakby ktoś miał nie dostać..... icon_rolleyes.gif



nie dysponuje czasem serio... ale jak co to przy okazji poinformuję.

Królik już wiesz? To nie muszę ci wysyłać? icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Ciril ..... a wiadomo już coś o płatnościach?


Ty wiesz, że płacisz więcej, nie?

Co do noclegów i wynajmu sali - wszystko uzgodnione, z cateringiem mam rankę we wtorek po robocie (wrócił z urlopu) - ustalimy szczegóły, poda cenę, ja wyłudzę rabat i podam cenę publicznie.

Będzie to wyglądało
cena np. 110 zł

dla Dagi cena np. 150 zł icon_razz.gif

Muszę sobie spisać wszystkich i podzielić kto na dwie noce, kto na jedną i podam wtedy kwotki do wpłaty.
Każdy dostanie prv z info, ile i nr konta.





A później jadę na Seszele...







































Żartowałam icon_wink.gif



Zaliczka już jest zapłacona więc odwrotu ni ma:)
Link do komentarza
Cytat

Ty wiesz, że płacisz więcej, nie?

dla Dagi cena np. 150 zł icon_razz.gif



tak , wiem ... to przyznam się publicznie , jedynke se w pałacyku zarezerwowałam .... odbije se tym samym materac w Koniakowie , no i przy okazji dziewczyny nie będą pyszczyć że po dwóch godzinach snu zrywam je z łóżek przeraźliwym dźwiękiem mojej suszarki do włosów ... icon_razz.gif


Cytat

Muszę sobie spisać wszystkich i podzielić kto na dwie noce, kto na jedną i podam wtedy kwotki do wpłaty.
Każdy dostanie prv z info, ile i nr konta.



to czekamy cierpliwie .... icon_biggrin.gif

no i mam nadzieję, że bliżej terminu zapisze się jeszcze więcej osób .... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Halo halo Mietku ..... halo halo Franku ..... icon_wink.gif
wielu osób na liście obecności mi brakuje .... barrrrrrdzo brakuje - tak bardzo , ze nie wyobrażam sobie bez Nich imprezy - i te osoby doskonale wiedzą, że to Ich mi brakuje .... dlatego ja mam tylko nadzieję, że te osoby się tylko droczą i ostatecznie zmobilizują i zapiszą w końcu .... icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

W kwestii formalnej – Pani Dagmaro.
Drzewo do lasu – bo drewno, tak jakby martwe jest i takie określenie może być dla Pani Aci deprymujące. icon_biggrin.gif icon_cool.gif



Panie Bajbaga , przepraszam bardzo w takim razie Panią Acia ... z przysłów to ja jestem noga , i to lewa ... icon_redface.gif icon_lol.gif


Cytat

icon_biggrin.gif tylko ja do swojego drewna jestem tak przywiązana... icon_smile.gif icon_wink.gif




hm .... no to ja już sama nie wiem czy mam zazdrościć czy współczuć .... icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

W kwestii formalnej – Pani Dagmaro.
Drzewo do lasu – bo drewno, tak jakby martwe jest i takie określenie może być dla Pani Aci deprymujące. icon_biggrin.gif icon_cool.gif


Moje drewno bardzo żywe jest oj bardzo i fajnie rośnie icon_redface.gif

Cytat

hm .... no to ja już sama nie wiem czy mam zazdrościć czy współczuć .... icon_lol.gif


Ja też nie.. pewnie raz tak, a raz tak. icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

Co wyście tam ROBIŁY ? icon_eek.gif



a nie .... niiiiic , kompletnie nic ... Ciril tylko oddała mi kasę wijąc sie w tańcu że tak to ujmę barrrrdzo .... hm .... widowiskowym .... wkładając mi ją za stanik ..... publicznie .... icon_lol.gif
kurcze ... muszę się chyba zapisać na jakis kurs ... tańca .... bo tez bym tak chciała umieć... icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...