Skocz do zawartości

Jesienna Konferencja Aktywu Forum BD - 25 wrzesień 2010


Recommended Posts

OK.
Wstępnie zaklepałam termin. Teraz wysyłam zapytanie ofertowe i będę miała odpowiedź najpóźniej w przyszłym tygodniu o pełnych kosztach imprezy (teraz są w szale szykowania piątkowo-sobotniej imprezki).
Z noclegiem dla osób przyjeżdżających wcześniej nie ma problemu, ewentualne śniadanie na dzień następny tyż możliwe. Wszystko będę miała czarno na białym po odpowiedzi icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

oczywiście o identyfikatory proszę ... a Wy co pomyśleliście , hę? icon_mrgreen.gif



Po ostatnich Twoich publicznych zwierzeniach to nawet Ja miałem wątpliwości icon_wink.gif

Wszystko będzie ( identyfikatory też ), nic się nie martw.
Co do listy to wszystko się zgadza, teraz będę się modlił żeby mi wesele drugie nie doszło bo nie będzie miał mnie kto zastąpić icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

Po ostatnich Twoich publicznych zwierzeniach to nawet Ja miałem wątpliwości icon_wink.gif



Przeca ja to wszystko w żartach .... icon_redface.gif

Cytat

Wszystko będzie ( identyfikatory też ), nic się nie martw.
Co do listy to wszystko się zgadza, teraz będę się modlił żeby mi wesele drugie nie doszło bo nie będzie miał mnie kto zastąpić icon_rolleyes.gif



nie żartuj sobie ... pamiętaj, że obiecałeś mi , że na kolejnej imprezie choćby nie wiem co - to będziesz ... icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

każdy jakiś czas przed imprezą będzie musiał wpłacić kasę .... i to będzie ostateczne potwierdzenie uczestnictwa ....
na razie wpisuję Was na listę - jak coś się zmieni - daj znać, wykreślę.....



u nas chodzi o fakt ze w tym terminie mozemy byc na walizkach icon_wink.gif
planujemy przeprowadzke wczesniej, ale wiesz jak jest...
inna sprawa ze jak miesiac wczesniej mowie ze potrzebuje wtedy a wtedy urlop i nie dostaje, to myslisz ze jak powiem 3 miechy wczesniej to dostane? icon_razz.gif
Link do komentarza
Cytat

Jak wszystko pozałatwiam podam dane osobom zapisanym do przelewów...



odbierz priv .... w tej sprawie ...


Cytat

miło, że ktoś zrobi identyfikatory icon_smile.gif



to już tradycja , że na tych imprezach nieformalnych identyfikatory robi Piczman .... bo ma fajne pomysły ... icon_biggrin.gif
Piczman - tradycyjnie przywiozę zawieszki icon_wink.gif ... pamiętasz rozmiar zawieszek ? coby pasowało ... icon_rolleyes.gif

Link do komentarza
U mnie z myśleniem jest tak że nie starcza na wszystkie rzeczy.
Plakietki czekają na swoja kolej.

Czasami się zastanawiam czy to za dużo na łeb biorę czy pojemność mam ograniczoną icon_rolleyes.gif
Ale jak wstaje o 4:00 żeby się do pracy na 9:00 wyrobić to dochodzę do wniosku że raczej spraw za dużo icon_confused.gif??:
Tak szczerze to nie powinienem się kłaść spać icon_eek.gif
Jak pamiętam to nasz Adaś też ma ten problem, cały czas gadał o tym jak wydłużyć dobę icon_mrgreen.gif

PS. Zdążymy, będzie zabawa,alkohol,dziewczyny i PLAKIETKI icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

PS. Zdążymy, będzie zabawa,alkohol,dziewczyny i PLAKIETKI icon_lol.gif



to ja sobie pozwoliłam wybrać jednak to co mnie interesuje ..... icon_mrgreen.gif

pewnie , że się wyrobimy .... ja ino tak - dla zasady poganiam icon_wink.gif

a Adaś to mógłby wymyślić ten , no ..... wehikuł czasu ..... coby zlot można ze trzy razy odbębnić... icon_lol.gif
już z Nim o tym ostatnio rozmawiałam, powiedział , że pomyśli ... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
no to ja mam kilka pytań:
- czy spanie tylko w kempingach?? Bo wiecie my to jesteśmy za imprezkami, ale ja to wymiękam o 22 najpóźniej, a nie chciałabym narzucać komuś czegoś, z tego co przeczytałam to kempingi są pięcioosobowe, a nas tylko 3 póki co icon_smile.gif z mamą ewentualnie 4 ale Franko się nie liczy chyba jeszcze?
- czy na stronie ośrodka są zdjęcia, jakoś nie mogę znaleźć?
- a trzecie spostrzeżenie to już nie pytanie....szkoda, że Szczawnica zajęta icon_sad.gif
Link do komentarza
Cytat

Ciril ratuj....ja chcę jechać



Podejrzewam, że Ciriil nic tu nie pomoże ......
O ile większość z nas jest przyzwyczajona do niezbyt komfortowych warunków (w Koniakowie było tak, że pokoje były kilkuosobowe , a łazienki na piętrach - teraz też sobie jakoś damy radę) ... o tyle rozumiem, że Wam z dzieckiem mogą takie warunki nie wystarczyć.....
Z tego co widzę na stronce ośrodka - dla Was mógłby być pokój czteroosobowy w Dworku w cenie 150zł za całość .... trzyosobowego nie mają.....
podejrzewam, że domek trzyosobowy odpada , bo one są bez prysznica ....


Link do komentarza
Ewcia, z tego co pamiętam w domku 5-osob. są 2 osobne pokoje i taki salonik z tapczanem, aneksem kuchennym i łazienką, koszt całego domku 100zł/dobę. Myślę, że wsio da się pogodzić... a Wy musicie jechać...

W tym tygodniu jadę w to miejsce rozpusty i mam nadzieję, że zapodam ostateczne warunki icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

Ewcia, z tego co pamiętam w domku 5-osob. są 2 osobne pokoje i taki salonik z tapczanem, aneksem kuchennym i łazienką, koszt całego domku 100zł/dobę. Myślę, że wsio da się pogodzić... a Wy musicie jechać...

W tym tygodniu jadę w to miejsce rozpusty i mam nadzieję, że zapodam ostateczne warunki icon_wink.gif



Ciril .... prośbę mam ..... zrób kilka zdjątek wnętrz tych domków trzy osobowych i pięcioosobowych .....
jeśli pięcioosobowe są z prysznicami i są podzielona na dwa pokoiki , to myślę - że to właśnie z nich skorzystamy przede wszystkim .....

Link do komentarza
Cytat

Ludzie nie musi być żadnych luksusów. to jest impreza typu baluj do rana a nie idź spać o 21 icon_wink.gif

Tam się nie śpi tylko baluje icon_smile.gif

Ja poproszę dobre miejsce przy stoliku z dobrymi towarzyszami oraz stodołę do spania. I tyle



wiesz - zawsze było tak - w każdym miejscu , że było wklejanych kilka fot ....coby ludziska wiedzieli co i jak ..... także po to , że jeśli ktoś zdecyduje się jechać rodzinnie - z dzieckiem - musi wiedzieć, że warunki na to pozwalają..... icon_wink.gif
dlatego im więcej informacji tym lepiej .......

ale generalnie zgadzam się z Tobą .... jeśli chodzi o dorosłych nieubezwłasnowolnionych forumowiczów - nikt tam raczej spać nie będzie ...... a już na pewno nie godzinami ....... na to niech nikt nie liczy ....... icon_mrgreen.gif


Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...