Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Dzisiaj
  2. Wyglada bardzo gustownie, chetnie bym obejrzal specyfikacje techniczna producenta. Mam teraz grzejnik warmteca https://wentsystem.com/product-pol-7140-Grzejnik-elektryczny-Warmtec-EWX-1500W.html ale warto byloby porownac oba modele
  3. Grzejnik łazienkowy Zehnder Kazeane jest dostępny na polskim rynku od początku kwietnia 2019 roku. Jego nowoczesny design łączący się z szeroką funkcjonalnością został nagrodzony Red Dot Design Award. Pełna treść artykułu pod adresem: https://budujemydom.pl/instalacje/ogrzewanie-podlogowe-i-grzejniki/aktualnosci/30541-zehnder-kazeane-nowosc-z-nagroda-red-dot-design-award
  4. Wczoraj
  5. do podcięcia drzwi nie bardzo
  6. No to odaro chyba właśnie taki zakupił jak teraz przejrzałem katalog tych impregnatów. Ale nie znałem go wcześniej, ja poczytam o co chodzi z dodatkiem tej miedzi (może ktoś napisze?)
  7. Ciężko takie okna dobrze zamontować, a to jednak jest bardzo istotne jakie te okna by nie były.
  8. Jakieś herezje prawisz. Jeżeli ktoś ci budowę domu spartolił to takie cuda mogą się zdarzyć, przy zachowaniu prawidłowej i poprawnej technologii nie ma prawa nic usiąść, w sensie że podłoga usiądzie na gruncie i w dodatku na styropianie.
  9. No pewnie,ja nie wyobrażam sobie życia bez tego oprogramowania
  10. Masz bujną wyobraźnię i skłonności do przesady. "...które jedną markę dyskwalifikują" ....Nie wydaje mi się. "...a inną chwalą pod niebiosa - bo zagraniczna"....Hajduk to polska firma "Nie wiem jak odróżnić dobre od złego w tej grupie produktów"....I to powinno Cię powstrzymać od dalszego komentowania. Po co zaśmiecać wątek?
  11. Spamujesz czy o drogę pytasz? Jeżeli znalazłeś tyle pozytywnych opinii to po jakiego jeszcze tu spamujesz?
  12. Michale Drogi - zaznacz kto nocuje i ile nocy. Liczę i mi ułamki wychodzą
  13. Wiesz co, nie wiem czy twoja wiedza jest tak mała czy wiedzę masz tylko chcesz kogoś tu ogłupić. Odpowiadasz na post gdzie jest wymieniona frezarka górnowrzecionowa, jeżeli nie wiesz jak ona wygląda to przez grzeczność wypadałoby sprawdzić w necie. Jak chcesz do frezarki górnowrzecionowej stosować oprogramowanie jakie sie stosuje do maszyn sterowanych komputerowo to jak żyję takich bzdur nie widziałem i nie słyszałem do dzisiaj. Myślę że ma to sens i to bardzo głęboki, wydasz prawie tysiaka na oprogramowanie + kilkadziesiąt tysiaków za maszynę aby przyciąć drzwi bardzo, ale to bardzo precyzyjnie I nie musisz dziękować za odpowiedź, odpowiedziałem z dobroci serca.
  14. Chodzi o to, że pisząc posta obojętnie jaki byłby to temat i dział, post nosi n 1 pomimo, że jest kilkanaście czy kilkadziesiąt postów napisanych wcześniej. Gdy sie wyjdzie z tematu i powróci numeracja sie zgadza, ale gdy znowu sie napisze psota ma on nr 1. Tak nie było i chyba tak nie powinno być. Małe sprostowanie, teraz wyświetlił mi się że napisałem posta nr 101, a taki post o takiej numeracji już jest.
  15. Ostatnio szperając po internecie znalazłem sporo pozytywnych wypowiedzi na temat firmy DARMEX z Lublina. Zajmują się produkcją aluminiowych drzwi na zamówienie. Czy ktoś z Was korzystał z ich usług? Czy ceny są przystępne? Jak długo trzeba czekać na gotowe drzwi?
  16. Nie wiem jaki styropian, jaka wylewka - ale pierwsze słyszę o takich budowlanych efektach.
  17. Nie wiem skąd u Ciebie taki pomysł, ale ja tam się cieszyłem że akurat Ty będziesz. Mamy przelewać konkretną gotówkę na konkretne konto? Zastanów się dobrze - póki ją mam
  18. Dziękuję za powyższy wpis, mi sie przyda. A powiedz mi czy jest mi tez potrzebne np oprogramowanie CNC? Takie, które by sterowało pracę frezarki ? https://www.cs-lab.eu/sklep-kat/oprogramowanie-sterujace-simcnc-mach3-4/ Myślisz, że kupno czegoś takiego ma sens czy niebardzo ? Będę wdzieczny za odpowiedź
  19. To zależy od wyprofilowania niecki prysznica z odpowiednim spadkiem. To chyba logiczne, że przy braku spadku w stronę odpływu woda nie spłynie. To nie wina produktu tylko wykonania niecki.
  20. Mnie tak bo pamiętam Twoje frykasy które jadłem w niedzielę rok temu Szkoda,trudno,do zobaczenia za rok
  21. Mam odpływ w domku nowo budowanym, żona chciała odpływ przy ścianie - nie jest to takie cudo jak piszą tutaj. Po pierwsze podłoga siada na styropianie, oprócz tego na gruncie. Efekt z 5% spadu do odpływu mam - 0% i woda ucieka. W drugiej łazience zastosowałem radykalne rozwiązanie spad około 8-10% po tym jak podłoga się ułożyła. do tego średnice odpływów. woda nie nadąża przy mniej jak 5% spływać. Fajnie to wygląda w katalogach centrach łazienkowych i marketach. w realu bez doświadczenia należy użyć większy spadek niż 6%.
  22. Ps. Przypominam - tu https://www.czerwonymlyn.pl/ można obejrzeć domki, dane adresowe ......
  23. Bardzo proszę o potwierdzenie ilości osób i ilości noclegów i ewentualnych życzeń co do konkretnego domku. Do 30 kwietnia muszę wpłacić zaliczkę - dlatego sprawa pilna. Kontakt najlepiej na PW.
  1. Załaduj więcej aktywności
  • Utwórz nowe...