Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Dzisiaj
  2. mhtyl zbanowany

sam piwowar urażony poprosił - może warto pomyśleć o amnestii
  3. ocieplenie ścian kolankowych

MrTomo, nie męcz się z nacinaniem. Odkuj po całym pustaku i zatkaj to styropianem. I tak zasłonisz wszystko wełną i płytami kartongipsowymi. Jak zacząłem przecinać, a mam gazobeton, to nie dałem rady przeciąć po całej grubości bloczka, skutkiem czego musiałem kuć. A wtedy - a wtedy zaczęły odklejać się całe bloczki. I bardzo dobrze. Łatwiej poszło. I cieplej. Narysuj sobie krechę na ścianie i sprawdź, gdzie wylądujesz odkuwając całe bloczki. Nawet jak rogiem wyleziesz poza ocieplenie i sufit, to co z tego? Zatynkujesz, zamalujesz i git. Olej wiertła i tarcze, zajebiesz się.
  4. Wczoraj
  5. ocieplenie ścian kolankowych

Przy tarczach 230mm nigdy więcej niż 6 centów nie wycisnąłem, a ciąłem różnistymi kątówkami. Może te marketowe mają chude głowice nie brałem nigdy takich do łap.
  6. Powiem tak Polska Norma na kotłownie na paliwa stałe jest wycofana 2014 roku. PN-B-02411, dlaczego nie wiem. A Polskie Normy nie są obowiązkowe, chyba , że prawo budowlane nakazuje stosowanie norma. A prawo nie nakazuje, więc wolość Tomku w swoim domku.
  7. ocieplenie ścian kolankowych

To chyba od maszyny zależy, bo swoją ciąłem ostatnio kostkę 8cm i brakowało mi ze 3-4mm
  8. mhtyl zbanowany

Tak było potwierdzam, napinka to przy tym pikuś. Heniek zapala się jak słoma, ale na starość może złapie trochę dystansu.
  9. ocieplenie ścian kolankowych

6cm z takiej tarczy? Od razu biore sie za wiercenie. A tymi profilami ktos podpowie? Kupowac kilkaset łączników po 60 gr szt czy jakis inny patent na laczenie cd60
  10. ocieplenie ścian kolankowych

Tylko 6cm. Jak ponawiercasz możne się udać długim wiertłem, to pustak Max jak ktoś kumaty to i młotkiem ładnie to zbije od boku.
  11. ocieplenie ścian kolankowych

Za brak stanowczości w działaniu Tak byśmy o tym nie gadali nawet
  12. ocieplenie ścian kolankowych

O Panie... Miałem to zrobić przy robocie dachu i nie wyszło Miałem to zrobić przy robocie tynków i nie wyszło Dlaczego i za co ????
  13. ocieplenie ścian kolankowych

Żeby tak cięło, maszynka by musiała mieć na mocowaniu centymetr szerokości Tnie chyba na około 8cm w głąb. Odetnij, lekko odkuj, odetnij. Powoli pójdzie, dużo tych szczytów raczej nie masz. Jak będziesz kuł samym młotkiem z przecinakiem to nie ma bata, co któryś pustak się odspoi. Potem znowu tnij i doklejaj...
  14. No, GOŚCIU z X, przydałeś się - zarejestruj się i działaj! Dzięki!
  15. mhtyl zbanowany

Prawda. Ze swojej strony przepraszam za sytuację, aczkolwiek podkreślam, że nie ingerowałem w decyzję administracji. I przychylam się do próśb o odbanowanie Heńka. A gdyby moje zdanie miało być języczkiem u wagi, to jestem za tym, by zrobić to niezwłocznie.
  16. ocieplenie ścian kolankowych

Nie, nie, aż taki zdesperowany nie jestem. trunek dzisiaj, cięcie jutro (jak załatwię kątówkę) Ale dalej nie rozumiem tego podejścia z cięciem. Tarcza 230 utnie wgłąb pustaka jakieś 110mm, tak? Bo te 230mm to średnica. A pustak ma 240mm to do ocieplenia będzie miał jeszcze ze 130mm
  17. Niestety pudło kolego. To jest bateria do osprzętu marki STHOR a nie YATO. I link który zapodałeś do sklepu nie jest sklepem firmowym marki YATO. Sklep firmowy który może używać nazwy YATO bo to jest znak zastrzeżony może używać tylko właściciel, a właścicielem marki YATO jest TOYA znajdująca się we Wrocławiu na Ul. Sołtysowickiej. https://www.googleadservices.com/pagead/aclk?sa=L&ai=DChcSEwjTipfx99fXAhUGte0KHUffCNYYABAAGgJkZw&ohost=www.google.pl&cid=CAASE-RoJY-sNnDuB7Gs9EA_FxceSbs&sig=AOD64_1KThnXc7oIzId__dWBe7HgBS7a0A&q=&ved=0ahUKEwi65pLx99fXAhWSblAKHTJgBpEQ0QwIKw&adurl= A akumulator do osprzętu marki YATo 18V kosztuje 117 zł https://toya24.pl/product-pol-10004824-AKUMULATOR-LI-ION-18V-DLA-YT-82855.html Cena tego samego akumulatora 18V do YATO w sklepie jaki zapodałeś linka to 151,15 zł. I wychodzi na to, że pomimo używania nazwy YATO w nazwie sklepu Yato nie to sklep firmowy.
  18. ocieplenie ścian kolankowych

Bo dziur od ciula wyjdzie, jedno dawno się skończy Tylko za dużo na łykaj trunku, bo prostym łukiem będzie szło
  19. ocieplenie ścian kolankowych

chyba pójdę walnąć ... coś mocniejszego... bo brak motywacji Później jak zakładam, dziury zatkać od góry jakimś klejem gipsowym albo klejem do płytek, zrobić równą powierzchnię. Na to przykleić styropian i wsio? Dlaczego trzy?
  20. ocieplenie ścian kolankowych

działowej Ale masz prostą linię pod docieplenie. Ewentualnie ze trzy wiertła i nawiercaj co 5cm...
  21. ocieplenie ścian kolankowych

Ale tą kątówką wytnę tylko co najwyżej do połowy ściany
  22. ocieplenie ścian kolankowych

beton, ceramika. Kurzawa jak cholera, ale co poradzisz, na mokro się teraz nie da. A młotkiem to wiesz...
  23. ocieplenie ścian kolankowych

Muszę popytać. Tarcza do czego - do betonu? Ale to będzie straszna rozpierducha...
  24. ocieplenie ścian kolankowych

Sąsiad? Wypożyczalnia?
  25. ocieplenie ścian kolankowych

Duża kątówka. Tarcza 230.
  1. Załaduj więcej aktywności