Skocz do zawartości

Dom Ewy, Adriana,Franka i Ignasia


Gość adiqq

Recommended Posts

Eeeee idę stąd, bo mi już całkiem ślinka cieknie!

Trafienie jak w 10-kę z tą datą macie.
Pogoda najlepsza od 2 tygodni, żarełko sie robi a towarzycho przednie icon_biggrin.gif

Wypijcie choć za Ądzia zdrówko, może szybciej wróci icon_wink.gif

Cytat

jaka dieta? jaka dieta? przy tylu dobrociach - ja nie mam żadnej diety icon_rolleyes.gif icon_mrgreen.gif icon_razz.gif icon_lol.gif


No byś chyba największą zbrodnię popełniła, takową posiadając dziś wieczór icon_wink.gif
Link do komentarza
Bardzo Wam dziękuję , kochani za gościnę ..... wspaniała atmosfera i pyyyyyyyycha jedzonko było (jeszcze nie stanęłam na wagę - poczekam se z kilka dni icon_redface.gif icon_lol.gif ) . Wnętrza - pięknie urządzony domek , z gustem , funkcjonalnie , a firany pięknie upinane przez Ewę to dla mnie wielka zagadka - kusiło mnie rozplątać i podejrzeć jak naprawia coby się naumieć icon_lol.gif .
Super było - jeszcze raz dzięki icon_biggrin.gif .
I dziękuję też Grzesiowi i Kasi, Michałowi, Piotrowi , Leszkowi za mile spędzony czas , a Ignasiowi za to, ze nie płakał kiedy ta straszna ciocia nosiła Go na rękach - anioł dziecko normalnie icon_biggrin.gif

p.s.z tego wszystkiego zapomnieliśmy się podpisać Adrianowi na gipsie icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif
Link do komentarza
No to celem uzupełnienia - zapodam kilka fot ... icon_biggrin.gif

Zaczęliśmy grillem - Adrian doskonale sobie radził pomimo zagipsowanej górnej części ciała icon_biggrin.gif

Brak obrazka

Brak obrazka

był obchód po salonach ...

Brak obrazka

i łazienkach .... icon_biggrin.gif

Brak obrazka

i prace ściśle kuchenne .... icon_lol.gif

Brak obrazka

Brak obrazka

i te nieco mniej , ale też w kuchni ... icon_lol.gif
Brak obrazka

nie mogło zabraknąć integracji z młodszymi domownikami .... icon_biggrin.gif

Brak obrazka

Brak obrazka

no i pogaduchy , pogaduchy , pogaduchy ..... icon_biggrin.gif

Było super - jeszcze raz dzięki za fajnie spędzony czas .... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

udanej zabawy Wam życzę, pogodę piękną macie icon_smile.gif

a sama żałuję bardzo, że nie spotkam dziś tego przystojniaka, z niebieskimi oczami,
co pewnie uśmiecha się już coraz częściej i ga-ga lub gu-gu mówi icon_wink.gif


elutek no następnym razem musisz przyjechać....gu gu już pewnie nie będzie, ale niebieskie oczka tak icon_biggrin.gif

Cytat

jak ja żałuję,że mnie tam z Wami wszystkimi nie było icon_sad.gif
ale kto wie może jeszcze kiedyś ta przyjemność mnie spotka;)
buziaczki dla całej rodzinki:)


hej Beatko, nie może tylko na pewno musisz nas odwiedzić, bo jakby to było, żeby ulubiona ciocia Franka u nas nie była....był zawiedziony, że Cię nie było, ale co się odwlecze, to nie uciecze
Link do komentarza

BARRRDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WAM ZA GOŚCINĘ !!! icon_biggrin.gif w pełnym tego słowa znaczeniu !!
i iii jeszcze ...
Wszystkim licznie zgromadzonym za pierwszorzędne towarzycho i rewelacyjną atmosferę...

...ech ...toć to zaś było lepsze jak te wczasy ...Wiecie gdzie icon_smile.gif ..i z kim icon_wink.gif
No poprostu RE WE LA !

p.s.
Adiqq - kotłownia mosz richtig piyrszo liga ziomal.gif


Link do komentarza
Cytat

BARRRDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WAM ZA GOŚCINĘ !!! icon_biggrin.gif w pełnym tego słowa znaczeniu !!
i iii jeszcze ...
Wszystkim licznie zgromadzonym za pierwszorzędne towarzycho i rewelacyjną atmosferę...

...ech ...toć to zaś było lepsze jak te wczasy ...Wiecie gdzie icon_smile.gif ..i z kim icon_wink.gif
No poprostu RE WE LA !

p.s.
Adiqq - kotłownia mosz richtig piyrszo liga ziomal.gif


my też dziękujemy
Link do komentarza
Uf wreszcie się wytegowalem , czyli dotarłem w końcu. Bardzo serdecznie dziękuję Ewie i Adrianowi za gościnę oraz Wszystkim za najlepsze w świecie towarzystwo. Było po prostu zajebiście nie do opowiedzenia i porównania icon_biggrin.gif . Gospodarzom gratuluje przede wszystkim Ignasia jest przeładny i przegrzeczny no i oczywiście nowego domu. Wszystko mi się podobało najbardziej chyba PC i lawendowa łazienka w kwiatki. Jeszcze raz za wszystko dziękuje i życzę wszelkiej pomyślności i samych miłych niespodzianek w nowym domu.

PS. Wielkie podziękowania kieruję również do Michała i Jego Rodziców za gościnę i podwózkę oraz Kasi i Grześka za dotrzymywanie towarzystwa jak również do Bobiczka, że mnie nie poszczuł owczarkiem niemieckim jak powiedziałem że jestem z GDDiA icon_mrgreen.gif ( no i że postawił pyszną kawę)
Link do komentarza
a ja Cię Gaweł uważam za lepszego niż ksiąze Witold pod Grunwaldem - że miałeś tak prawie daleko jak on i nie pojechałeś dla zasług ale z potrzeby.
Gaweł - w/g mnie - z racji odległości i poświęcenia czasu - zasłużył na tytuł "Forumowicza 100% oddanego i autentycznego"
I jutro zgłoszę Cię do specjalnej nagrody.
I niech spróbują odmówić -icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...