Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Pomocnik

Zasady urządzania domu alergika

Recommended Posts

Każdy budujący dom chce, by wszystkim mieszkańcom żyło się w nim wygodnie i bezpiecznie. Dbamy więc o ergonomię pomieszczeń, ekologiczne źródła energii, energooszczędne instalacje, zabezpieczenia antywłamaniowe i atrakcyjny dizajn. Urządzanie wnętrz nieco się komplikuje, gdy jego użytkownicy mają alergię. Wprawdzie wyeliminowanie wszystkich alergenów z otoczenia nie jest możliwe, lecz warto zadbać o ich ograniczenie i przystosować domową przestrzeń do zdrowego życia.

Pełna treść artykułu pod adresem:
https://www.budujemydom.pl/wyposazenie-wnetrz/9175-zasady-urzadzania-domu-alergika

Gość emila

U mnie to wygląda tak, że pościel jest antyalergiczna, nawet na łózkach które tego nie wymagają, bo starsza córka niby nie jest uczulona, a jednak po wymianie ma lepszy komfort snu, oczywiście kwiaty mojego ukochane są i ziemia tez jest, ale odgrzybiam ziemię, a u dzieci w pokojach i w mojej sypialni są kwiatuszki, które ziemi nie potrzebują do rośnięcia. Żadnych intensywnych zapachow w domu, odkurzacz z filtrem i nawilżanie powietrza szczególnie zimą. Sprzątam co 2-3 dni, na mokro no i odkurzanie. Żadnych dywanów ani wykladzin z długim puchatym włosiem, chociaż je uwiebialm, ale bliźniaki by mi się podusiły w takim roztoczowym zagłębiu. Bardzo fajny artykuł, czekam na wiecej takich :)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować