Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Recommended Posts

1 minutę temu, racer napisał:

Daga, ja już poświęcony, Ty też, czapi już nie zagląda... i co ja miałbym robić?

Możesz motolotnią latać - bo czasem jest :P 

8 minut temu, daggulka napisał:

Możesz motolotnią latać - bo czasem jest :P 

Takie atrakcje mam już odhaczone na liście do wykonania.

Przed chwilą, racer napisał:

No dobra - piaskownica będzie, bierz foremki i wiaderko i będzie Pan zadowolony :P

10 godzin temu, racer napisał:

Ojjjj nie marudź!

A się dziwiłeś, że do picia wódki cza namawiać ;-).

A Ty tu co wyprawiasz???

10 godzin temu, Baru napisał:

Ojjjj nie marudź!

A się dziwiłeś, że do picia wódki cza namawiać ;-).

A Ty tu co wyprawiasz???

Przepraszam, masz rację. Już mi się podoba.

Dnia 21.04.2017 o 22:11, racer napisał:

Przepraszam, masz rację. Już mi się podoba.

No!

To się nazywa mieć siłę perswazji :icon_biggrin:

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Tak. Mam nadzieję, że przyjdzie jeszcze czas na rozsądek. Bo ułatwianie sobie pracy i czynienie jej lżejszą tylko po to, żeby po pracy gnać co prędzej na siłownię żeby się zmęczyć, to brak krytycyzmu i rozsądku, a nie nowoczesność. Nikt nie wspomniał tu jeszcze o najważniejszym. Wszystkie "inteligentne domy" i ich systemy zarządzania dają się zhakować. Nie pomogą wtedy wspomniane przez Ciebie UPS-y oraz wszelkie inne badziewie. Na razie hakerzy niezbyt się tym zajmują, bo i domów z takimi instalacjami jest niewiele. Królują więc pomyłki oprogramowania, przez które inteligentna lodówka zamówiła pewnemu redaktorowi dostawę trzech ton masła po tym, jak wyjmował kostkę by posmarować kanapkę na śniadanie. Gorzej będzie, jak złodzieje zamiast łomem drzeć zamki, przejmą nad nimi kontrolę za pomocą krótkiego programu. I nie łudźmy się, niewielu z nas zarabia tyle, by zakupić zabezpieczenie takie jakie mają banki. Bo nie jesteśmy bankami. Więc zhakowanie domu będzie o wiele prostsze niż przejęcie cudzego konta. Dlatego tzw.  inteligentny dom to namawianie przypominające mi pokemony. Wszystkim przedszkolakom były potrzebne, bez pokemonów życie w przedszkolu nie istniało, ale już tak nie jest i na pytanie po jaką cholerę ludzkości było to potrzebne, do dziś nikt nie odpowiedział.
    • To jest działka określona w MPZP jako UT - tereny rekreacji indywidualnej(z mojego innego posta).
    • Grunt mineralny to nie status działki, jest to rolna czy  budowlana czy jakaś jeszcze inna?
    • Tak jak myślałem. Ogrodu tam nie będzie. Ale jeśli Ci to nie przeszkadza, to nawet dobrze.
    • Studnie głębinowe w tych okolicach na jakieś 30m, muszą być wiercone. Dwie działki dalej jest studnia ujęta  oficjalnie na mapach i ma 31m. To się pokrywa z opracowaniami dla tego terenu jaki znalazłem na mapach  na stronie internetowej. Obszar nad zaznaczonym miejscem to mniej więcej obszar pod działką.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...