Skocz do zawartości

Jeśka 2-4 październik , Podlesice !


Recommended Posts

Cytat

To nieźle masz



Pewnie .... jak szaleć, to szaleć icon_biggrin.gif


Cytat

Jeszcze raz - ostatnia szansa.

Rozumiem, że wszyscy z listy będą obecni.

Jeśli nie, to obiecuję, że taki delikwent (delikwentka) nie zaznają spokoju do końca moich dni, a nawet dłużej - z zza tamtej ściany będę straszyć nawet następne 3 pokolenia.
A jestem strasznie upierdliwy. icon_evil.gif

icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif



Ja bym się bała , ludziska .... bez kombinacji alpejskich każdy się wstawia ... wrrrrróć ... stawia na miejscu w piątek icon_lol.gif


Cytat

no właśnie - tańce będą? icon_biggrin.gif



Biorę srajfona z netem i głośnik tubę JBL który nieźle daje, do tańców się nada (testowane na jednym ze zlotów poprzednich) a i telefon jak kto chce awaryjnie może z niego podładować icon_biggrin.gif

Cytat

To tak.

Noclegi i impreza w m.Podlesice 34 u Justyny.
Gdyby mnie jeszcze nie było (trochę się zmieniło i mogę dotrzeć między 15 a 16) to podajecie ksywkę forumową i otrzymacie lokum na 2 dni. Rozliczamy się wieczorem.



Tak jest !

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Patrzę za okno .... i nie wiadomo jak sie ubrać icon_eek.gif
Słoneczko , że opalać facjatę spokojnie można ... a w nocy 2 stopnie icon_rolleyes.gif .
Oddali mi Renusia, wyjadę około 14 .... mam nadzieję, że naprawili właściwą część i samochód nie odmówi posługi w szczerym polu bo będziecie musieli mnie ratować .... co tam mnie , ja się nie liczę - Prezesa Najjaśniejszego wiozę więc bądźcie w gotowości icon_lol.gif . Powinniśmy na miejscu być około 16 icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...