Skocz do zawartości

POŻEGNANIE LATA - JeśKA 2011... tym razem ULANÓW :)


Recommended Posts

Cytat

Daleko to od Łańcuta???? Tam byłem z 5 lat temu, dalej się samochodem nie wybrałem. Dobra idę spać bo jutro mam objazdówkę TYKOCIN, Wasilków, Białystkok. Trzeba się wyspac kilka godzin:)


60km...
I powiem szczerze - szlag mnie trafia, bo po raz pierwszy tak blisko mnie jest impreza, a ja nie wiem czy dam radę pojechać!!!!! Wrrrr...
Link do komentarza
Proszę się nie martwić brakiem ruchu w temacie JeśKI icon_wink.gif
Mamy wakacje , mały ruch na forum ... zasadniczo data jest ustalona , zaklepana - to jest najważniejsze.
Także koszt noclegów już znamy . Pozostaje ustalić menu - a z tym się tak bardzo nie spieszy icon_smile.gif .
Zachęcam do zapisów na listę obecności .... a także do dyskusji na wątkach zlotowych ... icon_biggrin.gif
Pozdrawiam ... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Czyżby? zalamka.jpg



Rysiaczku ... w kontekście tego, że nie ma Cię jeszcze na liście zlotowej ja tylko mam nadzieję, że to taki mimochodem rzucony fakcik , który nie daje nic do zrozumienia ... icon_rolleyes.gif
Ty wiesz ... icon_wink.gif



Cytat

no dobrze, to zadam teraz bardzo ryzykowne pytanie: kto mnie weźmie...? icon_smile.gif



podejrzewam, że bliżej zlotu będzie więcej osób na liście i wtedy będzie coś bardziej wiadomo ...
ja też nie wiem jeszcze czy nie pojadę swoim samochodem albo pociągiem , a też mam kawałek icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
"SAMA MAM SPAĆ icon_eek.gif icon_evil.gif
Kto mnie rano kanapki zrobi... icon_cry.gif"

Takie wyczytałem...
Nie będziemy kopać się z koniem!
(z Osiem - mogę).
ZROBIĘ CI TE KANAPKI! LUBIĘ CIĘ!
MOGĘ NAWET Z TOBĄ SPAĆ!
Mogę też kołysankę zaśpiewać (ale nie polecam...)

Aga Wpisuj!!!!
Będę choćby nie wiem co...
Trzeba wspierać przyjaciół!!!

Adam M.
Link do komentarza
Cytat

1 Adaś trzymie Cię za słowo...icon_wink.gif
2 Dżizazzz , aż takiego poświęcenia nie oczekuję... icon_mrgreen.gif
3 Myślę, iż jeszcze gorzej byłoby gdybym się odwdzięczyła... icon_mrgreen.gif



Spoko...

Łebki mówią, ze mam "pierwszy stopień słuchu muzycznego" - rozróżniam kiedy (im) grają a kiedy nie!
A byłem w klasie muzyczno-plastycznej w LO.....
icon_lol.gif
Ale - fakt!
Jak IM co gra - to zauważam!
Jak IM co niegra - też!

Bez obaw! Mam trening!
Rób co chcesz!
Śpiewaj co chcesz!
Jak się opiję, to odwdzięczę Ci się arią Skołuby (Po przepiciu wychodzi mi idealnie! Testowane wielokrotnie!)
Lubisz arie basowe?

Adam M
Link do komentarza
Cytat

Łebki mówią, ze mam "pierwszy stopień słuchu muzycznego" - rozróżniam kiedy (im) grają a kiedy nie!

Lubisz arie basowe?


1 Jestem o stopień wyżej... nawet w tańcu mnie muzyka nie wadzi... icon_mrgreen.gif
2 Uwielbiam ino obiecaj, że to będzie zanim spać pójdę...icon_wink.gif


Cytat

człek skonany po wyczerpujących rozmowach , że słyszy jak mucha tupie ... a Ty - tak normalnie .... basem?


O widzisz, ubiegłaś mnie... ale taką mam nadzieję, iż rano to Adaś tyż nie będzie do hałasów skłonny... icon_mrgreen.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...