Skocz do zawartości

Temat dla narzekających na pogodę


Recommended Posts

Cytat

Polacy są… tak agresywni, a to dlatego, że nie ma słońca
nieomal przez siedem miesięcy w roku, a lato nie jest gorące
tylko zimno i pada zimno i pada na to miejsce w Środku Europy

Kazik/Cztery Pokoje



Taaa... to Anglicy powinni ciągle wszystkich dookoła mordować, o Szwedach i innych skandynawach nie wspomnę, a eskimosi i mieszkańcy Alaski to już powinni wyginąć z powodu samowymordowania.
Link do komentarza
Cytat

Taaa... to Anglicy powinni ciągle wszystkich dookoła mordować, o Szwedach i innych skandynawach nie wspomnę, a eskimosi i mieszkańcy Alaski to już powinni wyginąć z powodu samowymordowania.


Mordują, mordują, sami siebie a w łykendy galopują po ścianach,
Szwedzi i inni skandynawianie z tej niepogody to prohibicję musieli odgórnie wprowadzić,
a eskomosi i alaskanie są już tak poświrowani z braku słońca, że nawet im do głowy nie przyjdzie się przeprowadzić.

A najgorzej jest u nas - bo raz słońce raz nie i wiemy jak może być, ale jak nie jest.
Eskimosi mają prościej. Bo nie mają.

Tylko u niemców porządek: jak świeci to świeci, jak nie świeci, to nie świeci. Prawy kapeć zprawej, a lewy z lewej, a nie tak jak u nas: lewy z prawej a prawy z lewej.

Tylko u niemców porządek: jak świeci to świeci, jak nie świeci, to nie świeci. Prawy kapeć z prawej, a lewy z lewej, a nie tak jak u nas: lewy z prawej a prawy z lewej.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
Pogoda ... w tym roku .... nie mogę narzekać. Wiem, że to może lekko tendencji wbrew, ale .. nie mając prawdziwego urlopu korzystałem jedynie z lekko przedłużanych weekendów. No i przez te wszystkie moje wypady, padało jeden dzień jak byłem nad morzem i i godzinkę nad jeziorem Reszta czasu posłużyła mi do nabawienia się alergii na UV.
Poza tym, wziąwszy się wreszcie za siebie sumiennej nieco przyłożyłem się do jazdy rowerem. I tylko jedno popołudnie było takie, że jeździć się nie dało bo deszcz.

Konkluzja ... komary .. to one są problemem prawdziwym.
Link do komentarza
Cytat

spokojnie dacie radę z tym dachem....u nas dach zaczynali jakoś we wrześniu(więźba) i potem krycie w pazdzierniku i dali radę, tyle że trochę dłużej to trwało....bo jak padało, to nie przyjeżdzali...
u nas najbliższe 2 dni bez deszczu, więc spokojnie icon_smile.gif



no właśnie jak nie padało to nie przyjeżdżali
i trwało to dłużej
a ja już mam zaplanowane wejście z montażem WM
robienie gładzi na pierwsze dni października
jak tylko według harmonogramu budynek zostanie zamknięty
Link do komentarza
  • 1 rok temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...