Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Aktywni na Forum


Posty wysoko ocenione

Showing content with the highest reputation on 17.12.2018 We wszystkich kategoriach

 1. 3 points
  Ja maskowałem Tytanem - Akryl Szpachlowy , daje się ładnie przetrzeć potem papierem ściernym.
 2. 1 point
  Animus Ci napisał że akrylem. https://www.castorama.pl/produkty/budowa/silikony-piany-i-akryle/silikony-i-akryle/akryle/uszczelniacz-akrylowy-ceresit-280-ml-bialy.html?exactc=14976614ef48e5d8de74469b8d94e2e5&keyword=pla_budowa&gclid=EAIaIQobChMIsZbtr9um3wIVC4uyCh2x9Ac2EAYYBSABEgKHg_D_BwE
 3. 1 point
  Akurat to jest mądre. Taki dom postoi ze 100 lat , po co pchać wnuki w kłopoty prawne, mało to takich ruder stoi których nie da się sensownie podzielić?
 4. 1 point
  Zasypałam wczoraj wieczorem. W panice niemałej, jako że temperatura zaczęła spadać. Zrobiło się -6. Napiszcie proszę coś o maskowaniu listew . Mam rozłożony cały kram do malowania i nie wiem, jak to ugryźć.
 5. 1 point
  Zasyp piaskiem i zakituj na wiosnę. Akrylem zamaskuj łączenia.
 6. 1 point
  Wasza córka nie do was należy, tylko do zięcia (jak nie ma to będzie) więc nie próbujcie jej na siłę uszczęśliwiać. Zmarnujecie dziecku życie. Żadnych "spółek!"
 7. 0 points
  Poziom, że żal d... sciska. Ale do rzeczy. Dyfuzja jest ważna w kontekście przepływu pary wodnej z wewnątrz na zewnątrz budynku - poza jakimiś wyjątkami. Wymiana wilgoci we wnętrzu - przez ścianę - to kwestia przyjmowania i oddawania wilgoci wewnątrz budynku. A oddychanie sciany - to wszystko to razem połączone. Tak ja to rozumiem. I w tym kontekście sobie dopowiedz, jaki wpływ ma to na Jakość wentylowanego powietrza (czyli pośrednio na wentylację) w w budynku, i jaką rolę w tym kontekście pelni wentylacja, a jaką klimatyzacja. Na tym kończę swoj udział w tym wątku nt. oczywistych oczywistości. Ufff !!!!
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+01:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×
×
 • Utwórz nowe...