Skocz do zawartości

Awantura o...


Recommended Posts

jak już kochana stokrotko.35 tak hedonistycznie oddajesz się poprawności i kulturze wraz z miłowaniem adwersarzy, to racz zauważyć, że "pan" powinno być przez duże P
a jeżeli nikogo nie obraziłaś, to gdzie podziały się Twoje posty z wiadomego wątku, he?

nie, nie kręci mnie dysputa, tym bardziej z Tobą
ale przestań pie... , że jesteś tak świętoj....
bo nawet przysłowiowy osioł w to nie uwierzy (nota bene krzywdę się tym wyrządza temu sympatycznemu zwierzęciu)

czy Ty powiesz pupu, czy ja gówno, to chyba mówimy o tym samym i nie widzę w tym nic obraźliwego,
jedno i drugie wali jak z murzyńskiej chaty

(przepraszam wszystkich afrykanerów - to takie powiedzenie, niepotwierdzone organoleptycznie)
Link do komentarza
Barbossa jakiś trawnik byś skosił, czy coś. No chyba że nie masz nic lepszego do roboty niż nakręcanie "zawieruch forumowych". Redakcja zamyka jeden temat, to zaraz jest kwas w drugim. Schemat zawsze ten sam. Jak zwykle święta i niewinna niczemu dagaulka wbija szpilę, potem ucieka i udaje dalej święta. Wtedy wkraczają jej poplecznicy i ciągną kwas co by nie było zbyt nudno.

Ja tam nie jestem fanem stokrotki35 bo i sam nieraz jej powiedziałem to czy tamto bo wg. mnie się jej należało. Ale to co się wyprawia teraz, to jakaś nagonka wyglądająca na jakiś większy spisek. Redakcja nic z tym nie robi, bo widać przekłada ilość postów nad ich jakość. Tak wiec mamy osoby które nabiły sobie ponad kilkaset czy nawet tysiąc postów o niczym, z czego znikomy % jest na temat budowlany, i co by nie mówić, to one (te osoby) sieją największy zamęt. To jeśli tak ma wyglądać to forum w przyszłości to pasuje się zastanowić nad kasacją konta.
Link do komentarza
Cytat

Schemat zawsze ten sam. Jak zwykle święta i niewinna niczemu dagaulka wbija szpilę, potem ucieka i udaje dalej święta. Wtedy wkraczają jej poplecznicy i ciągną kwas co by nie było zbyt nudno.




przeważnie jeśli jak to ująłeś "wbijam szpilę" to jest to odpowiedź na personalny przytyk w moim kierunku .... a że nie należę do tych którzy drugi policzek nadstawiają - więc i w kaszę sobie dmuchać nie dam ....
gdzie wbiłam szpilę? pokaż mi ....
gdzie napisałam coś co jest nieprawdą?
a że piszę co myślę może i nazbyt oschle i nie ugrzeczniam na siłę - to i niektórych w oczka kole ....

acha .... i nikt mnie nie broni i absolutnie nie musi - po prostu inni także piszą co myślą .... a że myślą to samo co ja to już - sorki - nie moja wina .... icon_rolleyes.gif

Link do komentarza
Cytat

Tak wiec mamy osoby które nabiły sobie ponad kilkaset czy nawet tysiąc postów o niczym, z czego znikomy % jest na temat budowlany,



a , tu Cię boli .... nie po raz pierwszy zresztą....


Cytat

i co by nie mówić, to one (te osoby) sieją największy zamęt.



nie jest to moim celem ....
ale kiedy Ty , kwiatuszek lub ktokolwiek inny zwraca się do mnie na forum - czuję się w obowiązku ustosunkowania się do tego .... a potem wywiązuje się dyskusja która zawsze kończy się stwierdzeniem powyższym o ilości postów na które ja zawsze odpowiadam że jestem gaduła i nie samą budową człowiek żyje .... i generalnie zaczyna być to monotematyczne mnie nudzić, więc chyba zacznę ignorować przytyki Twoje i kwiatuszka na mój temat bo do niczego te dyskusje nie prowadzą.....

po prostu .... zrób co możesz ..... dodaj do zignorowanych ... cokolwiek .... ja jestem jaka jestem i już się nie zmienię .... a co Ty z tym zrobisz czy kwiatuszek czy ktokolwiek inny to już nie moja sprawa .... icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

a , tu Cię boli .... nie po raz pierwszy zresztą....


mnie boli? Dla mnie możesz mieć nawet 50 tysięcy postów i nic mnie nie będzie bolało. Aha, i liczę i będę czekał, aż pokażesz mi "po raz pierwszy" bo nie przypominam sobie abym kiedykolwiek się wypowiadał w tej kwestii. Naprawdę będę Ci dopingował, żebyś znalazła ten pierwszy raz.


Co do reszty. Zapomniałem że Ty jesteś bez skazy. Całe larum jest winą prowokacji na Twoją biedną osobę. Całe szczęście, że masz dobrą wymówkę którą się bardzo często zasłaniasz (jestem gadułą i już). Faktycznie na barki gadulstwa można zwalić wszystko.

I nie strasz mnie że zaczniesz mnie ignorować. Masz ochotę to ignoruj, a nie chwalisz się tym pod publikę. Dla mnie bomba.
Link do komentarza
i tak się zastanawiam, Vega1 .... przeszkadza Ci , że mnie dużo na forum i nie na temat .... ale przecież wskazałam Ci przecież niedawno narzędzia przez które możesz czytać to co chcesz czytać .... i okazało się, że jedyne co Cię tak bardzo wkurza oprócz mnie oczywiście , to ostatnie posty na stronie głównej ....
niech się wypowiedzą inni - jeśli będzie więcej takich głosów , to może Redakcja się przychyli i coś z tym zrobi (np. rozdzieli posty tematyczne i te nietematyczne w dwie kolumny jak już kiedyś proponowałam) .... bo kolejny raz nasza dyskusja prowadzi donikąd ....
Link do komentarza
Cytat

...To jeśli tak ma wyglądać to forum w przyszłości to pasuje się zastanowić nad kasacją konta.


zrób to, a ja zrobię też coś,
znaczy się zdjęcie,
ze łzami,
jak grochy,
ciągle pie... o błędzie Redakcji, na pytanie jakim, nie potrafisz powiedzieć;

TAK, na TO forum przylazły spady gnilne z FM, pragnące za wszelką cenę je skazić,
zarazić Twą/Waszą błękitną krew jadem nieporozumienia i zawiści, nakasztanić w Twoich/Waszych
wysublimowanych tematach, w końcu odebrać wam te jakieś tam punkty, gazety (i co tam jeszcze),
o które tak zażarcie walczycie,
Redakcja strzeliła sobie w stopę, więc straci takie qltowe i zjawiskowe osobowości jak Ty,
jak "Pani" i pewnie jeszcze innych, szlachetnie, w kolorze błękitnym, zarejestrowanych,
jednym słowem porażka icon_sad.gif,
tak to forum straci(ło) coś z elitarności, cieszę się, że do tego wrzuciłem malutki kamyczek,
zastanawiam się, które następne zainfekować, pochwal się, gdzie się udzielasz, zniszczę i to
to moja misja, a pewnie i inni pomogą
avanti
Link do komentarza
Rany, czy Wy (mam na myśli Tych co "ciągłą polemikę" prowadzą w róznych wątkach i tu i tam icon_wink.gif z obu obozów) naprawdę nie możecie się powstrzymać? a gdyby tak zignorować zaczepki co jakiś czas? kurcze, gdzie nie zajrzę to awantura, czy ja takiego pecha mam? Zwykle się nie odzywam, a chyba w większość Waszych "rozmów" miałam już okazję wdepnąć, ale te "wymiany zdań" naprawdę męczące są,
Tak sobie napisałam, co mi w duszy gra, podobno każdy ma prawo, nie?
Link do komentarza
Cytat

i tak się zastanawiam, Vega1 .... przeszkadza Ci , że mnie dużo na forum i nie na temat .... ale przecież wskazałam Ci przecież niedawno narzędzia przez które możesz czytać to co chcesz czytać .... i okazało się, że jedyne co Cię tak bardzo wkurza oprócz mnie oczywiście , to ostatnie posty na stronie głównej ....
niech się wypowiedzą inni - jeśli będzie więcej takich głosów , to może Redakcja się przychyli i coś z tym zrobi (np. rozdzieli posty tematyczne i te nietematyczne w dwie kolumny jak już kiedyś proponowałam) .... bo kolejny raz nasza dyskusja prowadzi donikąd ....




kiedy to narzędzie nie rozwiązuje wcale problemu. Moim wielkim marzeniem, jest to, aby wchodząc na forum budowlane, nie czytać za każdym razem jaka jesteś nieszczęśliwa bo albo czujesz się źle w swojej skórze, albo kolor włosów który wybrałaś jest do bani, albo że masz ochotę na warkę, że oferujesz komuś kawkę itd. Nie interesują mnie też problemy Twoich dzieci, a o tych też już czytałem. A pomyśl, że nie każdy może mieć na to chęci. Jak masz ochotę wywalać swoje prywatne życie, na forum publicznym, to pomyśl może że są osoby którym to przeszkadza.
Link do komentarza
Cytat

kiedy to narzędzie nie rozwiązuje wcale problemu. Moim wielkim marzeniem, jest to, aby wchodząc na forum budowlane, nie czytać za każdym razem jaka jesteś nieszczęśliwa bo albo czujesz się źle w swojej skórze, albo kolor włosów który wybrałaś jest do bani, albo że masz ochotę na warkę, że oferujesz komuś kawkę itd. Nie interesują mnie też problemy Twoich dzieci, a o tych też już czytałem. A pomyśl, że nie każdy może mieć na to chęci. Jak masz ochotę wywalać swoje prywatne życie, na forum publicznym, to pomyśl może że są osoby którym to przeszkadza.



sorki .... ale nie zrezygnuję z siebie jaką jestem i bytności na tym forum , żeby sprawić tym Tobie przyjemność ...
i kwiatuszkowi .... innych sygnałów o nielubieniu nie otrzymałam ... icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

kiedy to narzędzie nie rozwiązuje wcale problemu. Moim wielkim marzeniem, jest to, aby wchodząc na forum budowlane, nie czytać za każdym razem jaka jesteś nieszczęśliwa bo albo czujesz się źle w swojej skórze, albo kolor włosów który wybrałaś jest do bani, albo że masz ochotę na warkę, że oferujesz komuś kawkę itd. Nie interesują mnie też problemy Twoich dzieci, a o tych też już czytałem. A pomyśl, że nie każdy może mieć na to chęci. Jak masz ochotę wywalać swoje prywatne życie, na forum publicznym, to pomyśl może że są osoby którym to przeszkadza.



i wracamy do punktu wyjścia .... nie samą budową człowiek żyje ... icon_wink.gif
inni także o tym piszą .... ale Ty zauważasz tylko to co chcesz zauważać ....

a w temacie ....
zaproponuj wyjście które by Cię usatysfakcjonowało w kwestii technicznej Twojego problemu ....

Link do komentarza
Cytat

i wracamy do punktu wyjścia .... nie samą budową człowiek żyje ... icon_wink.gif
inni także o tym piszą .... ale Ty zauważasz tylko to co chcesz zauważać ....

a w temacie ....
zaproponuj wyjście które by Cię usatysfakcjonowało w kwestii technicznej Twojego problemu ....


napisałem już do Redakcji w tej kwestii. Zobaczymy co uda się zrobić.

P.S.
Dopinguje Cię nadal i mam nadzieje że znajdziesz to o co Cię prosiłem.



Cytat

TAK, na TO forum przylazły spady gnilne z FM,


doprawdy, szanowny Barbossa, nie wiedziałem że masz tak niską samoocenę icon_smile.gif

Pozdrawiam i życzę trochę więcej wiary w siebie icon_smile.gif Staraj się myśleć pozytywnie tongue.gif
Link do komentarza
Cytat

a nie mówiłem? gdzie daga tam i jej poplecznicy. retrofood i Barbossa podążają jak cień za swą panią icon_smile.gif




Jest jeszcze cooliber ,mysza223,bobiczek ....i kilka pań by też się znalazło

I jeszcze kilku by się znalazło ,ale nie chce mi się przeszukiwać stronek i brać udziału w tej nic nie wznoszącej dyskusji....



Powyższe nazwy użytkowników w pamięci mi zostały
Link do komentarza
Cytat

Jest jeszcze cooliber ,mysza223,bobiczek ....

I jeszcze kilku by się znalazło ,ale nie chce mi się przeszukiwać stronek i brać udziału w tej nic nie wznoszącej dyskusji....



właśnie wcale tego nie zrobiłaś ..... pisząc:

Cytat

Jest jeszcze cooliber ,mysza223,bobiczek ....




Vega1 .... nie jestem aż tak zawzięta, nie będę szukać bo po co .... po prostu pamiętam, ze już mi kiedyś wypominałeś te różowe włosy ....
Link do komentarza
Cytat

Kurcze chłopaki i dziewczyny też icon_smile.gif, macie sporą wiedzę, moglibyście Swą energię spożytkować pomagając innym, którzy jej nie posiedli, przecież od tego jest forum, nie szkoda Wam czasu na takie przepychanki?
dziwne to wszystko,



hm .... jak dla mnie to jest normalna dyskusja i wymiana zdań i poglądów .... nikt się nie obrzuca inwektywami , nikt się nie obraża nawzajem .... trzeba sobie po prostu dojaśnić kilka rzeczy bo temat wraca cyklicznie - i zastanowić się co zrobić żeby było ok ....
ja już kiedyś wrzuciłam swoją propozycję rozwiązania problemu - ale nie została przyjęta pozytywnie ... może Vega1 lub kwiatuszek mają inne pomysły jak rozwiązać problem?
bo ja im nie każę się zmieniać i zamknąć w przeciwieństwie do tego co Oni mi sugerują.....
a problem jakoś rozwiązać trzeba ....
Link do komentarza
Cytat

Jest jeszcze cooliber ,mysza223,bobiczek ....i kilka pań by też się znalazło

I jeszcze kilku by się znalazło ,ale nie chce mi się przeszukiwać stronek i brać udziału w tej nic nie wznoszącej dyskusji....



A obiecywałaś... ale długo wytrwałaś w postanowieniu... No powiedz z ręką na sercu: co Ci oni są winni, że sobie gębę nimi wycierasz?

Nie chce się jej brać udziału w tej nic nie wnoszącej dyskusji, ale... bierze.
Nie ma to jak wciskać wszystkim kit, jaka się jest cacy.
Link do komentarza
Cytat

Kurcze chłopaki i dziewczyny też icon_smile.gif, macie sporą wiedzę, moglibyście Swą energię spożytkować pomagając innym, którzy jej nie posiedli, przecież od tego jest forum, nie szkoda Wam czasu na takie przepychanki?
dziwne to wszystko,



A żebyś wiedział, że szkoda. Ale nie dają spokoju... od samego początku. To się nazywa bezinteresowna zawiść.
Link do komentarza
Cytat

Przepraszam co niby obiecywałam... ?

Jaka to tajemnica niby na tym forum,że jedni za drugimi obstają?



kwiatuszku .... żadna tajemnica .....
pamiętasz?
jak przyszliśmy - kto najgłośniej krzyczał że po nagrody przyszliśmy?
pamiętasz jak wtedy nastąpił podział forum na "nowych" i "starych"?
od tego właściwie się zaczęło ..... i tak brnie ....do nadal ....

może czas już zakopać topór bo Redakcja jak widać nic zmieniać nie chce i jeśli nie lubić to zacząć się tolerować ?
nie wypominać włosów, wpisów, ilości , nagród, pomocnych rad ....?
może już czas nauczyć się po prostu ignorować?
tylko wtedy trzebaby nie zaczynać tematu....
a tutaj co chwilę ktoś szpilę wbija o włosach , o punktach , o radach ..... to jak tutaj się nie bronić?
Link do komentarza
Cytat

to może tematy typowo budowlane będziemy poruszać na FM a tutaj będziemy pisać o bolących zębach? O moich wypadających włosach (łysieje), o tym że mojej córce wyrżnął się 4 ząbek icon_smile.gif

OK. Od dziś dołączam się do grupy paplającej o niczym. Przekonałaś mnie icon_smile.gif



ależ na FM także jest hyde park, także jest dział porad życiowych i dział psychologa dyżurnego .... w których gada się dokładnie o tym co tutaj ....
powiem więcej .... jest dział "komentarze do dzienników budowy" ... i tam to jest dopiero radio wolna europa ....
więc - przenosiny zasadne nie są według mnie ....
Link do komentarza
Cytat

ależ na FM także jest hyde park, także jest dział porad życiowych i dział psychologa dyżurnego .... w których gada się dokładnie o tym co tutaj ....
powiem więcej .... jest dział "komentarze do dzienników budowy" ... i tam to jest dopiero radio wolna europa ....
więc - przenosiny zasadne nie są według mnie ....


owszem jest, ale nie zmuszają mnie do czytania tego. Chcę to wchodzę i czytam. Nie chcę, nie czytam.
Link do komentarza
Cytat

owszem jest, ale nie zmuszają mnie do czytania tego. Chcę to wchodzę i czytam. Nie chcę, nie czytam.



no to tutaj jedynym wyjściem byłoby wyłączenie "hyde park" , "walles i fitness" , "dział porad życiowych" i "wspierajmy się" z tabelki o nowych postach na stronie głównej .....

i tutaj nasuwa się pytanie - dlaczego Redakcja miałaby to zrobić strikte dla Ciebie , skoro innym to nie przeszkadza?
Link do komentarza
Cytat

a czy Redakcja się zlituje, i uwolni vege1 od życia prywatnego daggulki?



Niee no już nie wytrzymałem....

Ty se chłopie poczytaj , coś tu nabazgrolił (cołki wewontek) ... ale na spokojnie ...

Toż przecież świętemu by wyje&@ło !

Przeciwnikiem jesteś pisania o (Twoim zdaniem) pierdołach , a za chwilę dowiaduję się , że masz kompleks...

...wypadają Ci włosy ...

E O T !

Link do komentarza
Cytat

Niee no już nie wytrzymałem....

Ty se chłopie poczytaj , coś tu nabazgrolił (cołki wewontek) ... ale na spokojnie ...

Toż przecież świętemu by wyje&@ło !

Przeciwnikiem jesteś pisania o (Twoim zdaniem) pierdołach , a za chwilę dowiaduję się , że masz kompleks...

...wypadają Ci włosy ...

E O T !


co miałeś w szkole z polskiego? No chyba że nie miałeś tego przedmiotu, bo czytania ze zrozumieniem u tiebia brak totalny.

Tak więc proponuje co następuje:
Cytat

Ty se chłopie poczytaj , coś tu nabazgrolił (cołki wewontek) ... ale na spokojnie ...

Toż przecież świętemu by wyje&@ło !



Pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

też icon_wink.gif

tylko ja byk, więc uparty jestem. Bez szans na resocjalizacje icon_smile.gif



to nie takie proste vega1 icon_wink.gif
sam znak zodiaku to mało...ważny jest jeszcze ascendent i oczywiscie koniunkcje,opozycje,kwadratury itp icon_smile.gif
Bo widzisz....dam ci przykład - ja też jestem Skorpionem (tzn słonce mam w znaku skorpiona), ale mam bardzo silny Ascendent w Wadze (dodatkowo koniunkcja wenus) co czyni ze mnie bardziej Wage icon_wink.gif skomplikowana sprawa generalnie. Tłumacząc na ludzki - jestem zdecydowanie mniej wredny niż daga (chociaz moja żona może twierdzic inaczej icon_wink.gif) Mam dużo cech wagi, staram sie zrozumiec i rozpatrzec racje obu stron, jestem bardziej wyważony w osądach, nie to co daga icon_razz.gif
Link do komentarza
musiałbys mi podać datę,miejsce urodzenia (najlepiej długośc i szerokość geograficzna) i czas najlepiej z dokładnością do kilku minut (napisałbym sekund, ale to juz abstrakcja). Są darmowe programy, które z tych danych wyliczą i namalują ci twoje "kółko". To ta prostsza część...interpretacja tego to już zupełnie inna kwestia icon_smile.gif
Link do komentarza
No ale zeszliśmy z tematu wątku...jak ktoś jest zainteresowany kontynuowaniem wątku astrologicznego,ja chętnie sobie przypomnę...własnie sprawdziłem stare maile - to już 2,5 roku minelo....
nowy wewontek trzeba założyc...
Link do komentarza
Cytat

No ale zeszliśmy z tematu wątku...jak ktoś jest zainteresowany kontynuowaniem wątku astrologicznego,ja chętnie sobie przypomnę...własnie sprawdziłem stare maile - to już 2,5 roku minelo....
nowy wewontek trzeba założyc...


Koniecznie icon_smile.gif Zapewne zgłoszę się jako podmiot badań icon_smile.gif
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...