Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Czy warto montować na polskich modułach fotowoltaicznych?


Recommended Posts

Rynek fotowoltaiki w Polsce bez wątpienia przeżywa swój rozkwit. Coraz więcej osób, zarówno klientów indywidualnych jak i właścicieli firm, decyduje się na pozyskiwanie darmowej energii ze słońca. Z pewnością istotnymi czynnikami wpływającymi na decyzję o inwestycji są niezależność od rosnących cen energii elektrycznej oraz redukcja emisji szkodliwych gazów, które gwarantuje własna elektrownia słoneczna.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/instalacje/kolektory-sloneczne-i-fotowoltaika/a/96129-czy-warto-montowac-na-polskich-modulach-fotowoltaicznych

Link to postu
Gość Maciej
Główne polskie firmy fotowoltaiczne: Maxcom Eco Energy, Columbus, Hewalex mają już naprawde dobrą ofertę opartą o wysoką technologię. Także ja uważam że warto.
Link to postu

Ale CO montować na modułach???? Moim zdaniem to głupota wystarczy zamontować same moduły PV na dachu specjalnych szynach  lub stelażu na gruncie. Stosowanie warstwy modułów aby na tych modułach kłaść 2 warstwę jest całkowicie nieuzasadnione.

 

Można również odświeżyć znajomość języka polskiego będzie taniej niż pisać głupoty, 

Link to postu
  • 3 miesiące temu...
Biorac pod uwage wprowadzane dodatkowe oplaty za prad które bezposrednio dotykaja inwestorow instalacji pv nie widze powodow dla ktorych warto inwestowac w pv. Oplata mocowa to zlodziejstwo w bialy dzien.
Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...