Skocz do zawartości

Reklama REHAU kontra smartfon


Recommended Posts

Napisano
Wyjeżdżająca reklama REHAU nad panelem kontrolnym uniemożliwia korzystanie z forum na smartfonie.
Trzeba ostro się nakombinować, żeby otworzyć to co się chce, a nie setny raz odwiedzić stronę firmy.
Wiem, że to daje poczucie lepszej skuteczności reklamy, ale nie o to chyba chodzi.
Napisano
Cytat

Zrobione. Reklama na telefonach i tabletach nie będzie się "wchodzić" na pasek menu.


Taaa, yhymmm...

Rano ze dwadzieścia razy wlazłem na Rehau, a i tak nie zdołałem się wylogować, bo to badziewie non stop wyjeżdżało. icon_evil.gif
  • 4 miesiące temu...
Napisano (edytowany)
Na smartphonie nie jest oki. icon_evil.gif

Trzeba odświeżyć stronę i bardzo szybko klikać na zasłaniany pasek menu , zanim reklama go pochłonie.

To chore, może przenieść ją na lewą stronę, tam mniej przesłoni . Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Napisano
Cytat

Na smartphonie nie jest oki. icon_evil.gif

Trzeba odświeżyć stronę i bardzo szybko klikać na zasłaniany pasek menu , zanim reklama go pochłonie.

To chore, może przenieść ją na lewą stronę, tam mniej przesłoni .


Ale np. się nie wylogujesz.

Rozumiem, że reklama wyjeżdża, jako gadżet zachęcający reklamołykacza. Nie powinna jednak przeszkadzać, czy wręcz uniemożliwiać nawigację.
Gdybym był reklamodawcą, to nie byłbym zadowolony z faktu, że mam 100 tys. kliknięć, a w tym niewiadomą liczbę niechcianych, wnerwionych na mnie smartfonooperatorów.

Wolałbym wiedzieć rzetelnie, ile osób kliknęło, bo było rzeczywiście ciekawych.
Napisano
Dziękuję za uwagi. Niebawem reklama będzie poprawiona.

Przy okazji wspomnę, że przygotowujemy nowy wygląd Forum, który będzie dostosowywał się do ekranu telefonu lub tabletu. Mam nadzieję, że nową wersję uda się uruchomić w ciągu kilku miesięcy.

Pozdrawiam
Marcin
Napisano
Cytat

przygotowujemy nowy wygląd Forum



To dodajcie też ten "zaczarowany guziczek" wyrzucający nieproszonych gości

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Hej, Obecnie jestem na etapie elektryki w budynku (SSZ + wod-kan gotowy). Na przełomie lipca/sierpnia zaplanowane mamy tynki i rekuperacje. W sierpniu chcemy się zająć podłogówką. Nasuwa nam się kilka technicznych pytań, może któryś z kolegów koleżanek byłby w stanie podpowiedzieć. Kilka kwestii na temat budynku poniżej. - Dom na płycie z poddaszem użytkowym - Na parterze gotowa podłoga na wysokości 24 cm - w pomieszczeniach mieszkalnych panale winylowe, a w łazience, kotłowni i kuchni płytki - Na poddaszu gotowa podłoga na wysokości 19 cm - w pomieszczeniach mieszkalnych panale winylowe, a w łazience płytki - Podłogówka we wszystkich pomieszczeniach - Wylewka anhydrytowa 5cm   Moje pytania: 1) Sporządziłem małą tabelkę z grubościami styropianu jakie chciałbym zastosować. Czy grubość jaką zostawiłem na wykończenie podłogi jest wystarczająca? Czy grubości styropianu można dobrać jakoś optymalniej? 2) Z racji tego, że w niektórych pomieszczeniach będą panele, a w niektórych płytki, grubość styropianu będzie się różnić między nimi. W jaki sposób prowadzi się rurki od ogrzewania podłogowego pomiędzy takimi pomieszczeniami, bo podejrzewam, że trzeba uniknąć spadków itp. Czy rurki do tych pomieszczeń prowadzi się w warstwie styropianu?   3) Czy biorąc pod uwagę punkt 2, na etapie podłogówki muszę wykonać jakąś dodatkową przerwę dylatacyjną między tymi pomieszczeniami? Czy tym zajmują się już posadzkarze?   4) W jaki sposób ułożyć styropian przy klatce schodowej na poddaszu? Czy zakończyć układanie w jakiejś odległości od krawędzi schodka/krawędzi klatki? Tak aby umożliwić lepsze zakotwiczenie barierek?   Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam 
    • Hej, Obecnie jestem na etapie elektryki w budynku (SSZ + wod-kan gotowy). Na przełomie lipca/sierpnia zaplanowane mamy tynki i rekuperacje. W sierpniu chcemy się zająć podłogówką. Nasuwa nam się kilka technicznych pytań, może któryś z kolegów koleżanek byłby w stanie podpowiedzieć. Kilka kwestii na temat budynku poniżej. - Dom na płycie z poddaszem użytkowym - Na parterze gotowa podłoga na wysokości 24 cm - w pomieszczeniach mieszkalnych panale winylowe, a w łazience, kotłowni i kuchni płytki - Na poddaszu gotowa podłoga na wysokości 19 cm - w pomieszczeniach mieszkalnych panale winylowe, a w łazience płytki - Podłogówka we wszystkich pomieszczeniach - Wylewka anhydrytowa 5cm   Moje pytania: 1) Sporządziłem małą tabelkę z grubościami styropianu jakie chciałbym zastosować. Czy grubość jaką zostawiłem na wykończenie podłogi jest wystarczająca? Czy grubości styropianu można dobrać jakoś optymalniej?   2) Z racji tego, że w niektórych pomieszczeniach będą panele, a w niektórych płytki, grubość styropianu będzie się różnić między nimi. W jaki sposób prowadzi się rurki od ogrzewania podłogowego pomiędzy takimi pomieszczeniami, bo podejrzewam, że trzeba uniknąć spadków itp. Czy rurki do tych pomieszczeń prowadzi się w warstwie styropianu?   3) Czy biorąc pod uwagę punkt 2, na etapie podłogówki muszę wykonać jakąś dodatkową przerwę dylatacyjną między tymi pomieszczeniami? Czy tym zajmują się już posadzkarze?   4) W jaki sposób ułożyć styropian przy klatce schodowej na poddaszu? Czy zakończyć układanie w jakiejś odległości od krawędzi schodka/krawędzi klatki? Tak aby umożliwić lepsze zakotwiczenie barierek?   Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam    
    • No widze ze z plaszczem wodnym bardziej problemowy montaz itd. A jakie rodzaje kominkow z dgp co warto wziąść pod uwage ?
    • Choroba - drobna dziurkowatość liści drzew pestkowych albo drobna plamistość.  Wiśnie są bardzo podatne i w zasadzie nie da się prowadzić sadu bez ochrony chemicznej. Drzewka należy pryskać przeciwko tej chorobie wczesną wiosną - dwukrotnie. Teraz tylko wygarbić liście i spalić lub wyrzucić (nie kompostować).
    • Wie ktoś dlaczego w tym roku wiśnie zrzucają już liście? Nie jest to susza, bo po sąsiedzku są śliwy i jabłoń, które nawet nie myślą się zażółcić. A wiśnia jakby miała już październik. Przecież zielone, soczyste, wiśniowe liście dodawałem do soku z aronii, a to bywało w sierpniu. W dodatku wiśnia nie miała owoców, bo wszystko wymarzło na etapie tuż po kwitnieniu. I raczej nie są to szkodniki, bo liście nie mają żadnych widocznych uszkodzeń, są takie jesienne. 
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...