Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Reklama REHAU kontra smartfon

Recommended Posts

Wyjeżdżająca reklama REHAU nad panelem kontrolnym uniemożliwia korzystanie z forum na smartfonie.
Trzeba ostro się nakombinować, żeby otworzyć to co się chce, a nie setny raz odwiedzić stronę firmy.
Wiem, że to daje poczucie lepszej skuteczności reklamy, ale nie o to chyba chodzi.
Cytat

Zrobione. Reklama na telefonach i tabletach nie będzie się "wchodzić" na pasek menu.

Taaa, yhymmm...

Rano ze dwadzieścia razy wlazłem na Rehau, a i tak nie zdołałem się wylogować, bo to badziewie non stop wyjeżdżało. icon_evil.gif
  • 4 miesiące temu...
Cytat

Na smartphonie nie jest oki. icon_evil.gif

Trzeba odświeżyć stronę i bardzo szybko klikać na zasłaniany pasek menu , zanim reklama go pochłonie.

To chore, może przenieść ją na lewą stronę, tam mniej przesłoni .

Ale np. się nie wylogujesz.

Rozumiem, że reklama wyjeżdża, jako gadżet zachęcający reklamołykacza. Nie powinna jednak przeszkadzać, czy wręcz uniemożliwiać nawigację.
Gdybym był reklamodawcą, to nie byłbym zadowolony z faktu, że mam 100 tys. kliknięć, a w tym niewiadomą liczbę niechcianych, wnerwionych na mnie smartfonooperatorów.

Wolałbym wiedzieć rzetelnie, ile osób kliknęło, bo było rzeczywiście ciekawych.
Dziękuję za uwagi. Niebawem reklama będzie poprawiona.

Przy okazji wspomnę, że przygotowujemy nowy wygląd Forum, który będzie dostosowywał się do ekranu telefonu lub tabletu. Mam nadzieję, że nową wersję uda się uruchomić w ciągu kilku miesięcy.

Pozdrawiam
Marcin

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Drobiazgów i pamiątek np. z podróży, zdjęć przybywa z biegiem lat, dlatego ludzie starsi zwykle mają ich więcej. Poza tym seniorzy nie mają zwykle pędu na zmian i remontów co kilka lat, wolą znaną stabilizację, w której dobrze się czują. Pamiątki to wspomnienia, kawałek życia, choć nie zawsze wartościowe rzeczy to zwykle bardzo cenne dla właścicieli. Każdy mieszka tak, jak mu wygodnie.   Młody człowiek, urządzający pierwsze swoje mieszkanie, zabiera ze swojego pokoju od rodziców karton książek, laptopa i plan by swoje mieszkanie urządzić zupełnie inaczej niż to, w którym dorastał. W tym przypadku jest przestrzeń na trendy, nowości i minimalizm.
    • Witam wszystkich, budowa domu to ostatnio temat bliski mojemu sercu, ponieważ mam działkę za miastem na której od dłuższego czasu marzę, żeby coś powstało… Niestety w dzisiejszych czasach z pracą bywało różnie i dopiero niedawno kupiliśmy właściwe projekty- no ale mniejsza o to. Dom kontenerowy to na pewno nie będzie, ale zastanawiam się jakie rozwiązania podłogowe wybieracie? Ja bym chciał na pewno wersję z ogrzewaniem, takie mniej więcej jak tutaj https://imello.pl/produkty/panele-lvt-vinyl co sądzicie? Czy ktoś z Was zdecydował się na tę firmę lub coś podobnego i jest w stanie polecić (lub wręcz przeciwnie)?
    • Nie, że CZYTAĆ... bo to oczywiste... potwierdził, że potrafisz WYCZYTAĆ:  
    • Ale to zamarzająca woda prawdopodobnie rozsadza te pustaki a nie jakaś tam wilgoć kondensacyjna.
    • Gość Max
      Też byłem przekonany że mamy boom na domki do 35m2... dopóki nie zobaczyłem statystyk za 2020. Okazuje się, że liczba takich domków budowanych na zgłoszenie spadła w stosunku do 2019. W całym kraju zgłoszono ich ok. 1,9 tys., a tradycyjnych pozwoleń na budowę domu wydano ponad 106 tys. Boom na domki do 35m był w 2016 - wtedy zgłoszono ich ponad 5 tys.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...