Skocz do zawartości

Farby, chemia budowlana prosto od producenta!


Recommended Posts

Cześć,
Jakiś czas temu porzuciłem etat w firmie chemicznej o wziąłem się za produkcje chemii budowlanej. Wiekszość to wyroby bardzo specjalistyczne ale jest parę ciekawych propozycji dla Was.

No to zaczynamy:




Farba stworzona do pierwszego malowanie wewnątrz budynków. Nadaje się na wszelkiego rodzaju podłoża: tynki cementowo-wapienne, gipsowe, surowy beton, płyty gipsowo-kartonowe. Pierwsze malowanie ma ogromne znaczenie dla wyglądu powierzchni. FORSTE wyrównuje chłonność podłoża nadając mu ciepły, biały kolor. Jeśli taki był plan to właśnie skończyłeś pracę. Jeśli chcesz mieć inny kolor potraktuj FORSTE jako podkład. Dlaczego podkład jest ważny przeczytasz na naszej stronie internetowej: www.chems.pl

Jak bardzo cenisz swój czas? Ile razy zdarzyło Ci się kupić farbę którą musisz malować dwa lub trzy razy żeby uzyskać zadowalający efekt? Czy wiesz że farbą Forste przemalujesz ciemną ścianę na biały kolor malując tylko raz?
Poza nielicznymi przypadkami farba nie wymaga wcześniejszego gruntowania podłoża. Dlaczego? My także cenimy Twój czas.
Spieszysz się? Nasza farba tworzy specjalnie rozszczelniona powłokę. Dzięki temu masz pewność że wilgoć która pozostała po poprzednich operacjach będzie mogła swobodnie odparować.

Gdzie kupić? Na stronie http://chems.pl jest lista dystrybutorów. Krótka. Dlatego wygodniej i szybciej kupisz tutaj:

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=38096764

Wysyłka jednego kubełka nie stanowi problemu! Farba następnego dna dojedzie prosto na budowę. Zapraszam!!!
Link do komentarza
Stanisławie,
Zapraszam serdecznie i dzięki!

Co do innych rzeczy: Farba jest ale trzeba jakoś ją położyć na ścianę.
Jeden z moich Klientów sprezentował mi kiedyś wałek malarski kanadyjskiej firmy Dynamic. Podczas testów farb dość dużo malujemy i tylko tym wałkiem malowało się bez problemu. W związku z tym postanowiłem te narzędzia dorzucić do oferty. Kilka cech które je odróżniają:
Jakość włosia - miękkie i doskonale chłonie i oddaje farbę
Kształt wałka:


To sfazowanie jest kluczowe.
Dlaczego?

Przy normalnych wałkach po ich dociśnięciu do ściany, boczne, długie włókna nie mieszczą się w obrębie wałka, wystają na bok i podczas obrotu wałka "tłuką się " o ścianę zostawiając szlaczki. W ten sposób na scianie dokładnie widać każde przejście wałka.

Przy wałkach Dynamic takich problemów po prostu nie ma. Dlatego tez trafiły do oferty.
Zapraszam!
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=38096764 Edytowano przez coulignon (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Mam podobny dom z kaloryferami i jestem bardzo zadowolony z Termeta 19kw. Najważniejszy dla mnie jest dostęp do menu serwisowego żeby ustawić sobie wszystko pod konkretną instalację. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
    • Witam chcę zamontować kocioł kondensacyjny jednofunkcyjny z zasobnikiem wody ACV SMART 210 litrów wymiennik stal nierdzewna. Dom jest wiekowy ocieplony 150 m2. Ogrzewanie kaloryferki:)  Proszę o sugestie na jaki piec powinienem zwrócić uwagę i jakiej mocy. 
    • Dzień dobry Drodzy Forumowicze!   W tym sezonie planuje rozpoczęcie budowy swojego domu i mam pewien dylemat, którym chciałbym się podzielić oraz poprosić o rady. Otóż działka, na której stanie dom ma spory spadek w kierunku cieku wodnego znajdującego się w sąsiadującym ze mną lasie, w związku z czym poziom terenu jest niższy niż pozostałe domostwa po drugiej stronie ulicy.  Projekt drogi dojazdowej zakłada rzędną 54.1. Na tej podstawie mój Projektant wyznaczył rzędną "0" na rzędnej 54.3, załadając 0.5m schodów. W związku z czym poziom terenu po niwelacji, będzie na rzędnej 53.8 (30cm poniżej planowanej drogi) Rzędna najbardziej wysuniętego punktu do lasu (najniższy punkt) to obecnie 53.2 Założenie przewiduje ławy fundamentowe. Jak widzicie, teren będzie musiał zostać mocno podniesiony, ława fundamentowa w najniższym punkcie terenu będzie posadowiona płytko, na głębokości 40cm (grunt nośny) a potem teren będzie obsypany ziemią (z pobliskiej budowy drogi szybkiego ruchu także materiału gliniastego jest sporo).  Obawiam się jednak, iż podniesienie terenu do rzędnej 53.8 i tak będzie powodował zalewanie terenu. Czy powiedzmy zniwelowanie terenu dookoła posesji z 2% spadkiem w strone lasu wystarczy, żeby uniknąc problemu? Dodam, że projektant przewidział drenaż fundamentów. Czy widzicie tutaj ryzyka, którym powinenem się bardziej przyjrzeć? Działki sąsiadujące są na razie puste.  Będę bardzo wdzięczny za rady.   Pozdrawiam
    • Może podaj linka o którą dokładnie Ci chodzi.
    • Czy ktoś z was stosował blachodachówkę PŁASKA PLUS na dużych połaciach dachowych? Duża to rozumiem, taka ok. 500 m2. Jakie są wasze doświadczenia z jej montażem i użytkowaniem.
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...