Skocz do zawartości

Zlot, zlot .... i po zlocie ....


Recommended Posts

Gość gawel
Napisano
Fajne zdjęcia Tomek , jak zawsze zresztą tylko jak juz oglądam np z pozegnania lata w 2009 to mi się lezka w oku kreci kiedyś za ilestam lat to juz bedzie naprawde wzruszające jak bedziemy starzy
Gość gawel
Napisano
Cytat

taka zagadka, nazwa impry i miejsce icon_cool.gif


icon_confused.gif
Gość adiqq
Napisano
Cytat

taka zagadka, nazwa impry i miejsce icon_cool.gif



złośnik jeden icon_biggrin.gif
Gość gawel
Napisano
Cytat

złośnik jeden icon_biggrin.gif


Zostanie przeze mnie wypestkowany przy najbliższej okazji
Napisano
Cytat

taka zagadka, nazwa impry i miejsce icon_cool.gif



pisałam i z małej , i z dużej, i zamiennie , i ze spacją i bez ..... i nic ... icon_eek.gif
Królik - Tobie sie chyba impry pomelyły icon_lol.gif
Gość adiqq
Napisano
Cytat

Królik - Tobie sie chyba impry pomelyły icon_lol.gif


też mam takie wrażenie icon_biggrin.gif
Gość gawel
Napisano
Cytat

pisałam i z małej , i z dużej, i zamiennie , i ze spacją i bez ..... i nic ... icon_eek.gif
Królik - Tobie sie chyba impry pomelyły icon_lol.gif


albo sufit na głowe spierdo lił z przeproszeniem icon_evil.gif
Napisano
Cytat

pisałam i z małej , i z dużej, i zamiennie , i ze spacją i bez ..... i nic ... icon_eek.gif
Królik - Tobie sie chyba impry pomelyły icon_lol.gif


E tam .. u mnie działa .. napisałem "plenum PZPR Warszawa" i poszłoooo...........
Gość gawel
Napisano
Cytat

czy wpisywaliście zlotbrenna?


tak ale nie kursywą icon_evil.gif
Gość gawel
Napisano
czekaj no tylko Marek ja ci wsadze coś i gdzieś za to hasło ze będziesz kursywą chodził, jeżdził a nawet pił
Gość adiqq
Napisano
Too many failed logins. Try back later.

to pewnie dlatego że bez kursywy icon_biggrin.gif
Napisano
Ależ mi się reklama pokazała przy oglądaniu zdjęć od jea:
"co widzisz, królika czy kangura?"

I już mi się będzie po wsze czasy królik z kangurem mylić. ;)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Co do oświadczenia projektanta o możliwości przyłączenia do sieci ciepłowniczej, lub braku takiej możliwości, to logika nie ma tu nic do rzeczy. Niestety, bo nikt chyba się nie przejmował czy to ma sens. Po prostu nowelizując ustawę prawo budowlane (po raz nie wiadomo już który) dodano takie oświadczenie do listy wymaganych dokumentów.  Natomiast co do źródła ciepła i kotła na paliwo stałe to trzeba sprawdzić miejscowy plan zagospodarowania (ewentualnie decyzję o warunkach zabudowy( oraz uchwały antysmogowe obowiązujące na danym terenie. 
    • To trochę tak nie działa, no ale dobra https://fachowiec-budowlany.pl/budownictwo/jak-samodzielnie-wykonac-wylewke-anhydrytowa/   Mogło być gorzej
    • Chciałbym się zapytać o skuteczność stosowania kotew spiralnych przy zszywaniu rys w ścianach piwnicy z bloczka betonowego. Dom nowobudowany, stoi ok 3 lat, podłoże gliniaste z podsypką piaskową. Mam taką sytuację że rysy pojawiły się pod dwoma oknami w piwnicy (mniej więcej na środku) idące od ławy po samą wnękę okna. Oraz występują też rysy w miejscach gdzie na parterze są okna narożne, jakby od nacisków punktowych, może też od osiadania albo jedno i drugie. Pomijam fakt że mam też rysy na łączeniach ścian nośnych zewnętrzych z wewnętrznymi ale tu nie będę miał dostępu żeby wkleić kotwy spiralne. Czy te kotwy sprawdzą się w przypadku gdy rysy powstały na wskutek dużych nacisków punktowych? Czy podcinanie fug na ok 4-6cm będzie bezpieczne w takim wypadku? Poniżej rysunek poglądowy jak to u mnie wygląda. Na początku miałem plan żeby pod oknami wyciąć jedną warstwę bloczka i wkleić pręty zbrojone po każdej ze stron okna i zalać betonem (takie "podproże" jakby). Ale z tymi kotwami spiralnymi będzie chyba prościej. Tylko nie wiem czy te kotwy trzeba wklejać od wewnątrz czy od zewnątrz czy z obu stron?  
    • Może jakąś oryginalną pergolą? Taką pergolę możesz obsadzić na przykład pnącymi roślinami. 
    • Aby skutecznie przygotować olejowaną podłogę do odświeżenia, konieczne jest jej dokładne oczyszczenie z brudu, tłuszczu i resztek wcześniejszych środków pielęgnacyjnych. Do tego idealnie sprawdzi się OSMO (3019) – koncentrat do intensywnego mycia podłóg olejowanych. Krok po kroku: 1. Przygotowanie roztworu: Standardowe czyszczenie: rozcieńcz koncentrat OSMO 3019 w proporcji 1:10 z wodą. Silne zabrudzenia: użyj mocniejszego roztworu 1:8 z wodą. 2. Mycie podłogi: Nanieś roztwór na podłogę przy użyciu mopa z mikrofibry. Nie dopuszczaj do wyschnięcia – powierzchnia powinna pozostać wilgotna przez kilka minut, nawet do 10 minut, aby preparat skutecznie rozpuścił zanieczyszczenia. 3. Płukanie i osuszanie: Zmyj dokładnie czystą wodą, regularnie płucząc mopa. Ściągnij nadmiar wilgoci i pozostaw podłogę do całkowitego wyschnięcia. Uwaga: Nie używaj zbyt dużej ilości wody – podłogi olejowane są odporne, ale nadmierna wilgoć może wpłynąć na drewno. Gotowa podłoga po takim czyszczeniu jest przygotowana do dalszej pielęgnacji lub regeneracji przy użyciu np. OSMO Wosków Twardych Olejnych lub Wosków Regeneracyjnych .
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...