Skocz do zawartości

Forumowy zegar oszalał


Recommended Posts

Cytat

online: 1442 a było co dziennie 7 razy więcej ludków 



z tym się nie zgodzę ..... zawsze było mniej ..... przeważnie poniżej tysiaka ..... a tu w ostatnich 15 minutach 1442 ..... dużo więcej niż zwykle , animus .....
pewnie dlatego serwery nie dają rady ..... mam nadzieję, ze negocjacje w tej sprawie szybko się zakończą i przepustowość forum wzrośnie .....
Link do komentarza
Cytat

z tym się nie zgodzę ..... zawsze było mniej ..... przeważnie poniżej tysiaka ..... a tu w ostatnich 15 minutach 1442 ..... dużo więcej niż zwykle , animus .....
pewnie dlatego serwery nie dają rady ..... mam nadzieję, ze negocjacje w tej sprawie szybko się zakończą i przepustowość forum wzrośnie .....



JA przez ostatnie 2 tygodnie widziałem od 6000-8000 tyś ludków .
Link do komentarza
Ten nowy serwer, czołga się bardziej niż ten stary.
Może na „dotarciu” jeszcze jest icon_biggrin.gif

Tak bardzo złośliwie stwierdzając - to Forum, pod względem szybkości już dogania FM. icon_cool.gif


Dopisałem:

I jeszcze jak powielacz działa icon_biggrin.gif (ale to może byc moja wina icon_sad.gif ) – wykreśliłem dubel. Edytowano przez bajbaga (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

25 października 2010
online: 9161




nie wiem skąd wytrzasnąłeś to powyższe , ale na forum BD teraz na dole strony są umieszczone takie informacje:
Najwięcej użytkowników online: 2 339 Dnia: wczoraj, 21:01

Cytat

Ten nowy serwer, czołga się bardziej niż ten stary.
Może na „dotarciu” jeszcze jest icon_biggrin.gif

Tak bardzo złośliwie stwierdzając - to Forum, pod względem szybkości już dogania FM. icon_cool.gif



aleśśśśśśśś pojechał..... icon_lol.gif
Link do komentarza
No no no .... w życiu bym nie powiedziała, ze Ty taki uzdolniony jesteś .... ta strzała to niemal jak indiańska icon_mrgreen.gif

a w temacie ..... aaaaaaa , o to Ci chodzi .....
to się nie liczy .... bo to jest informacja ile w ciągu całego dnia jest odsłon na forum .... nie na raz ....
gdyby wleźli naraz to forum by klękło i wtedy jeno leżeć i kwiczeć .... i to jest decydujące - ile jest użytkowników on line w jednej chwili ....
ale w ciągu całego dnia i 20.000 ludzi może łazić po forum i nic to nie robi .... bo nie łażą po forum naraz .... i naraz nie obciążają serwerów....
więc się nie podniecaj .... w tym miejscu może być i cyfra dowolna i nic się nie dzieje ... icon_wink.gif

tak mi się zdo..... icon_rolleyes.gif
no bo jak wytłumaczyć tą rozbieżność , ze niby teraz on line jest 9000 , a na dole na pasku jest napisane , ze przez ostatnie 15 minut było 984?
chyba , ze czegoś nie kleję.....
bo albo jest 984 albo ponad 9000 .... która opcja jest właściwa na tą konkretną chwilę? icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

To czemu raz jest więcej raz mniej a 2 dni temu  było jak pisałem 1200 


jeżeli miało by być tak jak mówisz to rosło by tylko  przez cały dzień ,odśwież sobie parę razy .



Być może jest tak jak z listą "top dzisiejsze 20 użytkowników" i zliczaniem ilości postów przyporządkowane do konkretnych nicków.
Czyli nie liczy się doba jako od godziny 0.00 do godziny 24.59 ... tylko dokładnie na tą chwilę ostatnie 24 godziny .... a wtedy jest to cyfra zmienna ..... na każdą konkretną chwilę....

edit:
tfffffu .... oczywiście do 23.59 icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Być może jest tak jak z listą "top dzisiejsze 20 użytkowników" i zliczaniem ilości postów przyporządkowane do konkretnych nicków.
Czyli nie liczy się doba jako od godziny 0.00 do godziny 24.59 ... tylko dokładnie na tą chwilę ostatnie 24 godziny .... a wtedy jest to cyfra zmienna ..... na każdą konkretną chwilę....



Poczekam może wypowie się REDAKCJA .
Link do komentarza
Cytat

Poczekam może wypowie się REDAKCJA .




Cytat

Te cyferki u góry strony, dotyczą odwiedzin strony portalu, to jest licznik wszystkich odwiedzin stron portalu budujemydom.pl.

Ten u dołu – dotyczy tylko forum tegoż portalu. icon_biggrin.gif


Pan bajbaga mnie wyręczył icon_smile.gif Zgadza się licznik, który znajduje się w górnej części strony dotyczy osób online na całym portalu budujemydom.pl. Ten forumowy znajduje się na głównej stronie pod wszystkimi działami.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...