Skocz do zawartości

GDZIE KulKA?


Recommended Posts

kochani , już czas .... od jutra trza trenować .... kondycji nabrać .... grube tomy łykać ... icon_mrgreen.gif

Brak obrazka

trzaby się też zawczasu może odchamić przy dobrej muzyce ... icon_lol.gif

Brak obrazka

wiedzy przyswoić coby na ciemniaka nie wyjść .... może astronomia? icon_biggrin.gif

Brak obrazka

albo prędzej chyba historia ... taka - bardziej uniwersalna .....

Brak obrazka

do tego odrobinkę kulinariów liznąć ....

Brak obrazka

a na koniec to co dla smoków najwłaściwsze - już się chłodzi i czeka .... icon_mrgreen.gif

Brak obrazka
Link do komentarza
Cytat

Ty se posłuchaj pana Zalewskiego po połedniu i jego prognozy odwilżowej w "jedynce" radiowej.




oj tam , oj tam .. niech się martwią Ci co na narty jadą ... ja mogę zrezygnować ze zjazdu oponką co mi ją labas proponował - nawet bez wielkiego żalu ... icon_lol.gif
choć - przecież mówił, że na stokach śnieg jest , więc nie ma co się martwić.... icon_rolleyes.gif
jedyne życzenia jakie mam to coby deszcz nie padał... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Kurcze , Maciuś - załamka z tym kuligiem .... i co z tym teraz? czy będzie coś "zamiast" ? jak się na to Ośrodek zapatruje?



Ośrodek nam nie wyczaruje śniegu, jesli nie da się zorganizować kuligu to zwrócą nam po 55zł.
Będziemy musieli sami zagospodarować wolny czas (jakieś ognisko w ogrodzie ośrodka)
Ale to jest czarny scenariusz, podobno w środę i czwartek ma coś sypnąć śniegu.
Link do komentarza
TEMAT do ludzisków:
płyty nam trza ..... takie do tańca i do różańca .... znaczy coby można wywijać przy nich i siedzieć konsumując bez odruchu zwrotnego .... icon_biggrin.gif

jedyne czym dysponuję na płytach i coby się nadało to ulubione Kotka The Best Disco Ever .... icon_lol.gif
wezmę , ale - kochani ..... jeśli macie płyty które by się nadały - zabierzcie ze sobą - ja nic innego nie biorę - nawet pen drive co go nagrywałam na JeśKĘ gdzieś mi wcięło , znaleźć nie mogę ....

POWTARZAM ..... PŁYTY TRZA .... STOP ..... TAKIE Z MUZYKĄ NIE CHODNIKOWE .... STOP ..... DO TAŃCA I DO RÓŻAŃCA .... STOP ..... JEŚLI KTOŚ MA NIECH JUŻ SPAKUJE ..... STOP .... COBY NIE ZAPOMNIAŁ ..... STOP .... I NIECH DA ZNAĆ ..... STOP .... ŻEBYM NIE MUSIAŁA PONOWNIE PRZECHODZIĆ PRZEZ TRAUMĘ ........ STOP ...... I ZGRYWAĆ Z NETA DISCO POLO ..... STOP ......






Cytat

Ośrodek nam nie wyczaruje śniegu,



no patrz .... to jednak jest coś czego górale nie potrafią.... icon_razz.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_wink.gif

Cytat

jesli nie da się zorganizować kuligu to zwrócą nam po 55zł.
Będziemy musieli sami zagospodarować wolny czas (jakieś ognisko w ogrodzie ośrodka)
Ale to jest czarny scenariusz, podobno w środę i czwartek ma coś sypnąć śniegu.



ok , Maciuś .... dzięki za informację..... icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Pytanie bym do labasa miał. Tam gdzieś w okolicy coś w stylu Koniakowskiej "Ochodzity"?
Bo nie wiem, czy się po drodze gdzieś na jakie jedzenie zatrzymywać, czy dopiero na miejscu się coś złapie.




200-300m od ośrodka Trzy Korony jest karczma przy stoku narciarskim.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...