Skocz do zawartości

Dodanie Funkcji "cytowanie Selektywne"


Recommended Posts

Napisano (edytowany)
Szanowna Redakcjo!
Proszę o rozważenie dodania funkcji "cytowanie selektywne", ułatwi to cytowanie wypowiedzi - szczególnie, gdy chcemy odnieść się tylko do jej krótkiej części... zabiegi z cytowaniem i usuwaniem części cytatu są hmmm... troszkę irytujące.

Pozdrawiam

(temat już poruszałam w innym wątku, lecz bez odzewu)


Edycja: dodałam sondę icon_wink.gif Edytowano przez Ciril (zobacz historię edycji)
Napisano
  Cytat

Szanowna Redakcjo!
Proszę o rozważenie dodania funkcji "cytowanie selektywne", ułatwi to cytowanie wypowiedzi - szczególnie, gdy chcemy odnieść się tylko do jej krótkiej części... zabiegi z cytowaniem i usuwaniem części cytatu są hmmm... troszkę irytujące.

Pozdrawiam

(temat już poruszałam w innym wątku, lecz bez odzewu)

Rozwiń  



https://forum.budujemydom.pl/Zapytanie-do-A...ora-t12331.html
Napisano
Niestety i tym razem jestem zmuszony odmówić wprowadzenia tej funkcji. Również używam cytowania i nigdy nie miałem problemu z usuwaniem części tekstu. Należy tylko pamiętać o zachowaniu znaczników [quote]

Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Napisano
Rozumiem, że Redakcja nie odczuwa problemu, kiedy jej praca polega na prowadzeniu i śledzeniu forum icon_rolleyes.gif

Funkcja "cytowanie selektywne" skraca czas odpowiedzi - szczególnie ważna dla osób, które nie mają zbyt dużo czasu na siedzenie na forum, czytanie i odpowiadanie. Na innym forum, w którym uczestniczę (ostatnio mniej z racji poświęcania czasu na FBD), taka funkcja istnieje, ma się dobrze i wszyscy są zadowoleni z jej korzystania.

No cóż, Redakcja tu jest szefem, choć szkoda, że odmawia wprowadzenia funkcji, która tak bardzo ułatwiłaby odpowiadanie kilku użytkownikom naraz...
Napisano (edytowany)
Cirilko ale tu nie ma problemu

kopiujesz zaznaczony tekst wklejasz i na początku dajesz [ quote ] a na koniec [ /quote ] i masz podkreślnik icon_biggrin.gif

  Cytat

rozumiesz ? Zresztą jest to też w edytowaniu dostępne

Rozwiń  


  Cytat

Mam jeszcze jedno pytanie do Administratora Forum oraz Redakcji. Czasem wkurza mnie jak czytam na przykład 3 albo 4 posty tego samego użytkownika jeden pod drugim (wtedy kiedy osoba zamiast cytować w jednym poście kilka osób cytuje i odpowiada po kolei) i stąd moje pytanie bo wiem że na wielu forach jest to zrobione tak że użytkownicy piszą ostatni post i i zaraz napiszą kolejny to dodaje się wpis do ostatniego ale nie jako nowy post. Moim zdaniem takie rozwiązanie było by dobre. Moje pytanie czy jest taka możliwość i proszę też o opinię użytkowników tego forum.

Rozwiń  


A tu się faktycznie zgodzę - byłoby łatwiej i bardziej intuicyjnie Edytowano przez Draagon (zobacz historię edycji)
Napisano
  Cytat

Cirilko ale tu nie ma problemu

kopiujesz zaznaczony tekst wklejasz i na początku dajesz [ quote ] a na koniec [ /quote ] i masz podkreślnik icon_biggrin.gif

Rozwiń  



Draagon wiem, że tak się robi, bo to stosuję, ale wtedy nie wyskakuje Ci to:
  Cytat

CYTAT: cooliber@ xx.xx.xxxx

Rozwiń  
- a jest to już problematyczne jak odpowiadasz kilku osobom, a wpisywanie wszystkiego ręcznie trwa długo (ja forum mam w podglądzie, a za długo na nim realnie nie spędzam czasu>

Chodzi o uproszczenie i szybkość udzielania odpowiedzi z możliwością cytowania w oknie szybkiej odpowiedzi bez wpisywania kodów html, czy jak to się tam zwie.
Na tej samej zasadzie co w oknie szybkiej odpowiedzi masz emoty, pogrubienie, kyrsywę itp.
Napisano
  Cytat

Funkcja "cytowanie selektywne" skraca czas odpowiedzi - szczególnie ważna dla osób, które nie mają zbyt dużo czasu na siedzenie na forum, czytanie i odpowiadanie.

Rozwiń  

Może Redakcji zależy, żebyś jak najdłużej siedziała na forum tongue.gif

Sławek
Napisano
Sławek akurat tu chyba nie chodzi o czas, tylko o ilość postów czyt. żywotność forum.
Czasowo - jestem długo, bo mam forum w podglądzie, faktycznie - około 0,5 godziny dziennie...

i szczerze jak mam odpowiadać cytując i kasując część wypowiedzi - to często nie odpowiadam wcale, bo nie mam czasu na "origami" i łowickie wycinanki.
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
Napisano
Twardy... twardy... może i twardziela da się urobić... Cuś ostatnio SZ. Redakcja pisała o nowych serwerach to i może na delikatne ulepszenie forum się zdobędzie?




Wiecie...

... nadzieja umiera ostatnia icon_wink.gif
Napisano
  Cytat

Cuś ostatnio SZ. Redakcja pisała o nowych serwerach to i może na delikatne ulepszenie forum się zdobędzie?

Rozwiń  


coby tylko nie przesadziła w tych ulepszeniach i się źle nie skończyło ... mamy w pamięci to i owo .... i nie chodzi mi tu bynajmniej o jakiś pudelkowy tygodnik ... icon_biggrin.gif
Napisano
Byle nie zmieniała maszyny forum... dodatkowe funkcje możliwe do uaktywnienia na tej maszynie w zupełności wystarczą...

Wiesz, mając w pamięci tamte wydarzenia - to duży wpływa na "upadek" miała nowa maszyna... Mój limit miesięczny przesyłu, przy dużej aktywności na tamtym forum wyczerpywał się około 20 każdego miesiąca... cóż...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Hej, Obecnie jestem na etapie elektryki w budynku (SSZ + wod-kan gotowy). Na przełomie lipca/sierpnia zaplanowane mamy tynki i rekuperacje. W sierpniu chcemy się zająć podłogówką. Nasuwa nam się kilka technicznych pytań, może któryś z kolegów koleżanek byłby w stanie podpowiedzieć. Kilka kwestii na temat budynku poniżej. - Dom na płycie z poddaszem użytkowym - Na parterze gotowa podłoga na wysokości 24 cm - w pomieszczeniach mieszkalnych panale winylowe, a w łazience, kotłowni i kuchni płytki - Na poddaszu gotowa podłoga na wysokości 19 cm - w pomieszczeniach mieszkalnych panale winylowe, a w łazience płytki - Podłogówka we wszystkich pomieszczeniach - Wylewka anhydrytowa 5cm   Moje pytania: 1) Sporządziłem małą tabelkę z grubościami styropianu jakie chciałbym zastosować. Czy grubość jaką zostawiłem na wykończenie podłogi jest wystarczająca? Czy grubości styropianu można dobrać jakoś optymalniej?   2) Z racji tego, że w niektórych pomieszczeniach będą panele, a w niektórych płytki, grubość styropianu będzie się różnić między nimi. W jaki sposób prowadzi się rurki od ogrzewania podłogowego pomiędzy takimi pomieszczeniami, bo podejrzewam, że trzeba uniknąć spadków itp. Czy rurki do tych pomieszczeń prowadzi się w warstwie styropianu?   3) Czy biorąc pod uwagę punkt 2, na etapie podłogówki muszę wykonać jakąś dodatkową przerwę dylatacyjną między tymi pomieszczeniami? Czy tym zajmują się już posadzkarze?   4) W jaki sposób ułożyć styropian przy klatce schodowej na poddaszu? Czy zakończyć układanie w jakiejś odległości od krawędzi schodka/krawędzi klatki? Tak aby umożliwić lepsze zakotwiczenie barierek?   Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam    
    • No widze ze z plaszczem wodnym bardziej problemowy montaz itd. A jakie rodzaje kominkow z dgp co warto wziąść pod uwage ?
    • Choroba - drobna dziurkowatość liści drzew pestkowych albo drobna plamistość.  Wiśnie są bardzo podatne i w zasadzie nie da się prowadzić sadu bez ochrony chemicznej. Drzewka należy pryskać przeciwko tej chorobie wczesną wiosną - dwukrotnie. Teraz tylko wygarbić liście i spalić lub wyrzucić (nie kompostować).
    • Wie ktoś dlaczego w tym roku wiśnie zrzucają już liście? Nie jest to susza, bo po sąsiedzku są śliwy i jabłoń, które nawet nie myślą się zażółcić. A wiśnia jakby miała już październik. Przecież zielone, soczyste, wiśniowe liście dodawałem do soku z aronii, a to bywało w sierpniu. W dodatku wiśnia nie miała owoców, bo wszystko wymarzło na etapie tuż po kwitnieniu. I raczej nie są to szkodniki, bo liście nie mają żadnych widocznych uszkodzeń, są takie jesienne. 
    • Podbudowa pod komin jest kluczowym elementem zapewniającym stabilność i bezpieczeństwo konstrukcji komina. Należy o to zadbać już na etapie fundamentów. Na płycie robimy izolację poziomą, a na niej murujemy bloczki betonowe. To na nich staną kominy systemowe. Zaczynamy również murować pustaki wentylacyjne pod sufitem, które przejdą niedługo przez strop.    
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...