Skocz do zawartości

Odchudzanie


Recommended Posts

dziś wykończę wczoraj sporządzone ciasto .... i zaś trza mi już myśleć o jakichś słodkościach .... na jutro mam jeszcze ptasie mleczko waniliowe z pół litra mleka 0,5% ... icon_smile.gif
dziś na obiad zrobiłam rybę po grecku z przepisu gawla ... mawżonek dziś skazany na taki obiad bo mnie zmęczenie po sprzątaniu ogarnęło i nic innego mi się już nie chce pichcić... icon_lol.gif

do południa zjadłam jedną piankę , kilka plasterków wędliny drobiowej , kilka kawałków brokuła na parze i trochę fasolki szparagowej ... i oczywiście duży kawał ciacha .... miało być na 3 dni wedle zaleceń dukana (ilość maizeny , otrąb i mleka w proszku) ... ale wyszło tak dobre , że oprzeć się nie mogę i dziś wykończę do reszty ... icon_redface.gif icon_biggrin.gif

nie ważę się .... zważę się w środę... icon_smile.gif , ale nie czuję żeby coś ubyło na ciałku .... niestety .... a mam wrażenie, że wręcz przeciwnie ... icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

nie ważę się .... zważę się w środę... icon_smile.gif , ale nie czuję żeby coś ubyło na ciałku .... niestety .... a mam wrażenie, że wręcz przeciwnie ... icon_rolleyes.gif


Lepiej się zważ w przyszłą środę,dłużej będziesz się lepiej czuła z niewiedzą ile ważysz icon_lol.gif
Link do komentarza
Od kilku dni biegam rano i wieczorem po 2 km i nie pije piwka wieczorem, do tego wróciłem do ostrej diety.
Od Poniedziałku jeszcze siłka dojdzie, tak z 2 razy w tygodniu bez przesady, lekkie hantelki i drążek .
I tak przez następny miesiąc.
Jestem ciekaw efektów .

To tyle, pozdrawiam odchudzających się i nie poddawać mi się tu !!!!
Link do komentarza
Przytyłem według wagi jak nie wiem co icon_redface.gif podczas urlopu , ale jednak w ciuchy sie mieszcze icon_eek.gif , jednak dukan nie jest taki zły jakoś ta waga nie zagalopowała sie za bardzo od dziś I faza strat nie ma co , o godzinie 10,49 jak na razie tylko 1,5 l wody wypilem ( a wstałem 4,50) cos by trzeba chyba kąsnąć icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
zrobiłam dziś odstępstwo od dukana ... rano zjadłam kilka łyżek sałatki z ananasem , makaronem i szynką ... córa mi do pracy przyniosła własnej roboty - nie śmiałam odmówić.... icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif
potem już grzecznie - sałatka z pomidora, ogórka i serka wiejskiego ... a na obiad kawałek kurczaka z rożna i ptasie mleczko dukanowskie ... jestem na antybiotykach , nie mam apetytu ... i o dziwo - na czekoladę również nie ... icon_eek.gif icon_lol.gif
nie czuję po sobie spadku wagi... ogólnie samopoczucie przez chorobę nie najlepsze , czuję się taka ... napompowana icon_eek.gif icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
jest już strona testu dukana po polsku http://www.dietadukan.pl

Własnie zrobiłem sobie test i moja waga sugerowana to 83 kg kurde z 1 strony ważyłem na dukanie i 79 i długo 80 teraz na razie nie napisze ile ale spoko skoryguje te wagę do 83 i odbede uczciwie tę faze utrwalającą zobaczymy co z tego wyniknie

Brak obrazka

Przepis tygodnia


Chrupiące cookies o smaku czekoladowym







Przygotowanie: 10 minut
Pieczenie: 20 minut
Dla 2 osób – Faza P – Faza równomiernego rytmu



Składniki:

2 łyżki stołowe otrąb pszennych
4 łyżki stołowe otrąb owsianych
1 beztłuszczowy serek homogenizowany
1 beztłuszczowy jogurt naturalny
2 łyżki stołowe skrobi
2 jajka
5 g proszku do pieczenia
1 łyżka stołowa niskotłuszczowego kakao
4 łyżki stołowe słodziku
2 łyżki stołowe chudego mleka w proszku

Sposób wykonania:

Wymieszać 2 łyżki otrąb pszennych i 4 łyżki otrąb owsianych, jeden beztłuszczowy serek homogenizowany, 1 beztłuszczowy jogurt naturalny, 2 łyżki skrobi, 2 jajka, 5 g proszku do pieczenia, 1 łyżkę niskotłuszczowego kakao, 4 łyżki słodziku, 2 łyżki chudego mleka w proszku. Wykładać ciasto (od 20 do 25 oddzielonych od siebie placuszków) na blaszkę wyłożoną papierem do pieczenia i piec 20 minut w temperaturze 160°. Odkleić cookies od papieru jak ostygną.


Link do komentarza
Cytat

no pięknie, gratki - szybko to poszło icon_smile.gif



mam nadzieję, ze tendencja spadkowa się utrzyma ....
teraz będę miała szkołę w weekendy - nie będę miała czasu podżerać - same plusy ... icon_biggrin.gif

Cytat

u mnie 69 - ładnie, prawda? cool.gif
miałam już co prawda zerwać z tym tematem, ale... wizja 7 na początku wagi niepokoi mnie troszkę unsure.gif



bardzo ładna liczba icon_lol.gif


Cytat

jest już strona testu dukana po polsku http://www.dietadukan.pl

Własnie zrobiłem sobie test i moja waga sugerowana to 83 kg kurde z 1 strony ważyłem na dukanie i 79 i długo 80 teraz na razie nie napisze ile ale spoko skoryguje te wagę do 83 i odbede uczciwie tę faze utrwalającą zobaczymy co z tego wyniknie



będzie dobrze .... damy radę.... icon_biggrin.gif
ja się martwię o twarz moją ... bo z tych ciągłych wahań wagi to mam coraz więcej zmarszczek , i skóra jakby zdeczka straciła elastyczność ... icon_eek.gif icon_redface.gif icon_rolleyes.gif


Cytat

Przepis tygodnia

Chrupiące cookies o smaku czekoladowym



zaraz sobie upiekę.... dzięki za przepis ... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Przytyłem według wagi jak nie wiem co



jasne
By chcieli wszyscy tak jak TY - z kości na ości icon_smile.gif
Ale nie każdemu jest dane przez Pana Boga i geny icon_smile.gif

Cytat

u mnie 69 - ładnie, prawda? cool.gif



to tak jak u mnie ze 102 na 92 icon_smile.gif
Ładnie tak samo jak u Ciebie icon_smile.gif
PS:
i to bez diety
Praca, niedojadanie, praca, niedojadanie, praca, praca, niedojadanie, praca...........
No.........
I już icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

bobiczek .... Ty dbaj o siebie ... takie chudnięcie ze stresu , pracy i niedojadania , to niezdrowe jest ponoć....



ale skuteczniejsze niż kiełki, kefirki, brukselki (cokolwiek oznacza słowo Bruksel-ka ) i że konsumuję raz owce (cokolwiek to również oznacza ) icon_smile.gif
Ponoć chudy oznacza brak zdrowia
Rembrandt wiedział - co malował Edytowano przez bobiczek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
dziś na wadze było 62,5 ... ale nie wzięłam sobie zdrowego jedzonka do szkoły i przyznaję uczciwie , że pożarłam rogalika z czekoladą, pączka i zapiekankę bo głodna byłam - chyba intensywne skupienie umysłu pochłania u mnie więcej kcal niż się spodziewałam :hahaha2:
nic to .... trza się otrzepać z porażki i dietować nadal... icon_biggrin.gif icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

699 Użytkowników czyta ten temat (699 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)

jak nic dla żarcia tu przychodzą... icon_rolleyes.gif


Patrz a dziś 1 tylko czyta bo niedziela ,żarcia opór wiec po co maja czytać :takaemotka: a w tygodniu o suchym pysku każdy siedzi to ślinka cieknie na żarcie :hahaha2:
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...