Skocz do zawartości

Odchudzanie


Recommended Posts

jestem na trzeciej fazie dukana ... coś tam jem białka , coś tam warzyw , zdarza się coś innego .... wsjo w małych ilościach bo upał to kto by żarł ... no i zapiernicz w pracy powoduje , że często mój pierwszy posiłek to ten w domu po godzinie 17 , a do 17 jeno kawy ... icon_rolleyes.gif
dziś nadal 61 kilo na wadze ...
Link do komentarza
Cytat

jestem na trzeciej fazie dukana ... coś tam jem białka , coś tam warzyw , zdarza się coś innego .... wsjo w małych ilościach bo upał to kto by żarł ... no i zapiernicz w pracy powoduje , że często mój pierwszy posiłek to ten w domu po godzinie 17 , a do 17 jeno kawy ... icon_rolleyes.gif
dziś nadal 61 kilo na wadze ...


Nic nawet nie mów ja nie wiem co to za faza ale jestem w fazie otrab granulowanych w ilościach hurtowych i jogurtu juz prawie nic innego nie jem icon_confused.gif
Link do komentarza
Cytat

Też jestem na diecie Dukana ale raczej do 3 fazy to daleko mi, robię naprzemiennie I to II fazę i po 3 tyg udało się mi zbić 11 kg. Ważne że się nie głoduje na tej diecie icon_smile.gif



no cześć ... icon_smile.gif
ja dziś się ważyłam ... nadal 61 kilo icon_rolleyes.gif
trzecia faza ... w weekend dużo warzywek, trochę białka , nieco słodyczy - nie dukanowskich , a konkretnie ukochane białe michałki icon_redface.gif

Link do komentarza
Cytat

Też jestem na diecie Dukana ale raczej do 3 fazy to daleko mi, robię naprzemiennie I to II fazę i po 3 tyg udało się mi zbić 11 kg. Ważne że się nie głoduje na tej diecie icon_smile.gif


No witam serdecznie , gratuluje postepów. fajnie że jest Ktoś nowy. Zdradź ile jeszcze kilosów przed Toba

A tak ma marginesie Daga i Wszyscy titut titut cholera trzeba wzisnąć pedał bo coś niezbezpiecznie wszelkie luzy mi w mundurze znikły icon_evil.gif nie jest tragicznie ale sikać z radości też nie ma powodów nbiestety
Link do komentarza
Cytat

oj słodycze odrzuciłem, choć czasami by się chciało coś trącić. Ogólnie staram się trzymać tej diety - efekty są dość obiecujące... Ogólnie chcę zdjąć z siebie 30 kg wię pozostało mi 19 kg jeszcze




to już dużo masz za sobą .... gratuluję... icon_smile.gif

ja zawsze chciałam schudnąć do 58 kilo ... ale kiedy patrze teraz na siebie - z wagą 61 kilo - to w zupełności by mi tyle stykło - tylko coby ta wagę utrzymać...
oczywiście chciałabym pozbyć sie jeszcze tłuszczyku z niektórych miejsc , ale zdaję sobie sprawę, że tego nie zrobię już dietą tylko musiałabym wdrożyć ćwiczenia na pewne partie ciała - ale co tu dużo, za leniwa jestem ...

powiem tak - w 2006 roku ważyłam se nieco ponad 80 kilo - kulka była zemnie jak się patrzy ... icon_lol.gif , te 61 które mam teraz to jest sukces .... którym trzeba się cieszyć i nie zapominać ile wysiłku kosztowało mnie dojście do tego co jest teraz .... a będzie to najlepszą motywacją z możliwych .... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

to już dużo masz za sobą .... gratuluję...

ja zawsze chciałam schudnąć do 58 kilo ... ale kiedy patrze teraz na siebie - z wagą 61 kilo - to w zupełności by mi tyle stykło - tylko coby ta wagę utrzymać...
oczywiście chciałabym pozbyć sie jeszcze tłuszczyku z niektórych miejsc , ale zdaję sobie sprawę, że tego nie zrobię już dietą tylko musiałabym wdrożyć ćwiczenia na pewne partie ciała - ale co tu dużo, za leniwa jestem ...

powiem tak - w 2006 roku ważyłam se nieco ponad 80 kilo - kulka była zemnie jak się patrzy ... , te 61 które mam teraz to jest sukces .... którym trzeba się cieszyć i nie zapominać ile wysiłku kosztowało mnie dojście do tego co jest teraz .... a będzie to najlepszą motywacją z możliwych ....



Odwiedź profesjonalny salon piękności oni znajdą sposób jak zredukować ilość tłuszczyku w niektórych miejscach.
Link do komentarza
dobra ... to dla przestrogi i ku swojej pamięci wkleję foty "przed" i "po" metamorfozie ...
mało mi tych fot "sprzed" zostało, bo nie lubię się oglądać na zdjęciach generalnie , poza tym komp mi w międzyczasie padł i dużo fot nie odzyskałam - a z tamtego czasu to już w ogóle , więc stąd fota archiwalna ze starego dziennika budowy na muratorze ... jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości - ja to ta baba pośrodku - 80 kilo żywej wagi ... icon_redface.gif

PRZED icon_redface.gif

Brak obrazka

PO - i na teraz waga jak wtedy kiedy robiłam tą fotę... icon_smile.gif

Brak obrazka

dlatego - warto wziąć się za siebie ... dla swojego ogólnego samopoczucia , i stanu zdrowia ... i w ogóle ... dla siebie ... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

oj słodycze odrzuciłem, choć czasami by się chciało coś trącić. Ogólnie staram się trzymać tej diety - efekty są dość obiecujące... Ogólnie chcę zdjąć z siebie 30 kg wię pozostało mi 19 kg jeszcze


To luz , sądząc po tempie spadku wagi musisz być młody i to jest 1 dobra wiadomosc ze wga szybko spadnie jak równiez to ze jesteś facetem my szybciej chudniemy
Link do komentarza
Cytat

dobra ... to dla przestrogi i ku swojej pamięci wkleję foty "przed" i "po" metamorfozie ...
mało mi tych fot "sprzed" zostało, bo nie lubię się oglądać na zdjęciach generalnie , poza tym komp mi w międzyczasie padł i dużo fot nie odzyskałam - a z tamtego czasu to już w ogóle , więc stąd fota archiwalna ze starego dziennika budowy na muratorze ... jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości - ja to ta baba pośrodku - 80 kilo żywej wagi ...
.. dlatego - warto wziąć się za siebie ... dla swojego ogólnego samopoczucia , i stanu zdrowia ... i w ogóle ... dla siebie ...



Trochę ten dyplom Ciebie zasłonił ale patrząc na kawałek bioderka , ramiona ,twoje chwytaki widać wielką różnicę .
Gratulacje!!

Cytat

... który wylezie w innych miejscach. Ale kasę wydasz na pewno...


Teraz dietę warto żebyś trzymała już do końca życia . icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

Teraz dietę warto żebyś trzymała już do końca życia . icon_lol.gif




Cytat

Teraz wiem, jaki jest sens życia...



aj tam - najlpeiej trzymać wage w której się człek najlepiej czuje .... nie każdy musi być taki sam ....
a - najważniejsze to zdrowie - miałam nadciśnienie , kołatanie serca .... istniało ryzyko brania leków ....
na dziś - nie mam problemów zdrowotnych - żadnych ... i to jest ważne ... nie tylko sam wygląd....
przecież są kobity które ważą 80 kilo , wygladają i czują się dobrze .... icon_smile.gif
Link do komentarza
alem se dała czadu po pracy .... w pracy standardowo jeno serek wiejski light i dwie kawy icon_lol.gif , ale po pracy w kolejności: dwa jajka (bo akurat zostały od wczoraj ugotowane) , jeden placuszek serowy dukana , trzy michałki białe icon_redface.gif , lód rożek orzechowy icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_rolleyes.gif icon_lol.gif icon_lol.gif , oraz miseczka truskawek ze słodzikiem, jogurtem i śmietaną 12% (pół na pół) ...
jestem napchana , idę spać , na wagę jutro nie staję.... icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

ale po pracy w kolejności: dwa jajka (bo akurat zostały od wczoraj ugotowane) , jeden placuszek serowy dukana , trzy michałki białe icon_redface.gif , lód rożek orzechowy icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_rolleyes.gif icon_lol.gif icon_lol.gif , oraz miseczka truskawek ze słodzikiem, jogurtem i śmietaną 12% (pół na pół) ...
jestem napchana , idę spać , na wagę jutro nie staję.... icon_lol.gif



ooo to zaszalałaś na wieczór, ale takie małe grzeszki są do wybaczenia icon_smile.gif pewnie Twój organizm mial akurat bardzo ochote na słodkie rzeczy i na jajka hehe. Zawsze możesz przyjąć wersję, że tych składników brakowało akurat w organiźmie icon_biggrin.gif W sumie to co zjadłaś jest dużo lepsze niż jedzenie np. chleba, do czego ja mam wielką słabość niestety... Życzę powodzenia i wytrwałości!
Link do komentarza
Cytat

ooo to zaszalałaś na wieczór, ale takie małe grzeszki są do wybaczenia icon_smile.gif pewnie Twój organizm mial akurat bardzo ochote na słodkie rzeczy i na jajka hehe. Zawsze możesz przyjąć wersję, że tych składników brakowało akurat w organiźmie icon_biggrin.gif



tiiiia ... jeśli już to nie "akurat" - tylko "jak zwykle" icon_redface.gif icon_lol.gif - słodycze to moje przekleństwo ... i chipsy solone , ale jeno z biedronki - dlatego ostatnio biedronke omijam szerokim łukiem ... a jesli trza mi wpaść po napoje i mleko , to jak przeciąg miedzy regałami coby mnie sie żółte paczki w oczy nie rzuciły ... icon_biggrin.gif

Cytat

W sumie to co zjadłaś jest dużo lepsze niż jedzenie np. chleba, do czego ja mam wielką słabość niestety...



też mam niekiedy ochotę wielką na pieczywo .... wtedy sobie piekę szybka bułkę z mikrovelli ( z otrąb , serka homo i jajka)- 5 minut i mam po problemie , zapycha na ament icon_biggrin.gif

Cytat

Życzę powodzenia i wytrwałości!



dzięki za dobre słowo dobra kobito ... icon_biggrin.gif




Cytat

A mnie się waga zepsuła i nie wiem czy jest dobrze czy nie.
Mam nadzieję ze nie najgorzej ,,,
Trzymam się pewnych zasad i co rano sprawdzam czy to aby na ostatnia dziurkę pasek zapinam icon_smile.gif



zawsze jest to jakiś wyznacznik .... icon_biggrin.gif

dla mnie waga , ale tez po ciuchach widzę - musiałam zaś kupić jeansy , bo wsje co miałam to mi z zadka lecą... icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

A Ja od 2 dni bez chlebka i serek, rybka, woda gazowana.
Za 2 tygodnie się zważę i powinno być w normie icon_smile.gif


Paweł nie przesadzaj nawet gdybyś w drodze powrotnej zjadł 10 kebabów i dobił pudełkiem ptasiego mleczka to i tak jesteś szczupły. Nie przesadzaj!
Link do komentarza
Cytat

Chodzi o to że zaczynam tracić kontrolę nad apetytem, ostatnio popełniłem kilka ciężkich grzechów i jak tak zostanie to w pół roku złapie poprzednią wagę i chyba już się psychicznie nie podniosę .
Wolę sobie przypominać co jakiś czas jak to Ja mam przej .... w Życiu icon_smile.gif


Rozumiem bo mam dokładnie to samo, ale mam motywator kupiłem zajebisty garniturek z Bytomia i nie zamierzam go nikomu oddawać wyglądam w nim i czuje się jak człowiek. icon_mrgreen.gif

No dobra czas lenistwo poskromić i dziś parę dukanowskich przekąsek upichcić

Cytat

Chodzi o to że zaczynam tracić kontrolę nad apetytem, ostatnio popełniłem kilka ciężkich grzechów i jak tak zostanie to w pół roku złapie poprzednią wagę i chyba już się psychicznie nie podniosę .
Wolę sobie przypominać co jakiś czas jak to Ja mam przej .... w Życiu icon_smile.gif


A zapomniałem Cię spytać czy zauważyłeś różnice u mnie bo ja stwierdzam że wygladasz bardzo młodo ciężko powiedzieć na ile lat ale tak zdecydowanie mniej niż masz chociaz masz niewiele icon_mrgreen.gif , i jakoś zmalałeś tak ogólnie icon_cry.gif icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

Chodzi o to że zaczynam tracić kontrolę nad apetytem, ostatnio popełniłem kilka ciężkich grzechów i jak tak zostanie to w pół roku złapie poprzednią wagę i chyba już się psychicznie nie podniosę .
Wolę sobie przypominać co jakiś czas jak to Ja mam przej .... w Życiu icon_smile.gif



mam podobnie ostatnio ... jakbym się teraz zapasła, to chyba bym się już nie podniosła z tej porażki ...
a jak patrzę na siebie na zdjęciach np. zlotowych - to i tak chciałabym schudnąć jeszcze z 5 kilo ...


Cytat

No dobra czas lenistwo poskromić i dziś parę dukanowskich przekąsek upichcić



właśśśśsnie ... ja też.... icon_biggrin.gif


Cytat

To na ile teraz wyglądam ? 20,25 czy 30 ? icon_lol.gif



nie wiem na ile, ale wyglądasz jak ciacho z reklam ... :4_16_1:
Link do komentarza
Cytat

No już dobra powiem za Ciebie bo duża jesteś a sie wstydzisz - prezerwatyw icon_mrgreen.gif



wcale nie .... zdecydowanie nie to miałam na myśli ..... icon_razz.gif
po prostu przystojniak z naszego Piczmana , i tyle .... nie ma to tamto ..... do tego jeszcze przyjacielski i otwarty człek - i na tym kończe bo mnie o cuś posądzać zaczną tudzież Piczmanowi woda sodowa ... wiecie .... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
czas wrócić ... przez tydzień w ogóle prawie odpuściłam dukana ... chipsy i białe michałki zajęły główne miejsce w moim menu .... teraz - już dość ...
czuję się ociężała ... ewidentnie mi to nie służy .....
dlatego czas wrócić na właściwe tory i zadbać o siebie ....
dziś dzień proteinowy .... czwartek, zaczynamy ...
zrobię zaraz sernik z serków wiejskich i ptasie mleczko dukanowe ... icon_biggrin.gif
jest tu kto jeszcze ? icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

sodoma i pogoria... - nic mi się nie chce, nawet odchudzać... :th_0girl_impossible:



ja dziś upiekłam sernik i zrobiłam ptasie mleczko dukanowskie - przy czym absolutnie nie kłóci się to z tym, że w ciągu kilku ostatnich dni pożarłam 2 paczki chipsów solonych z biedronki , kilka bułeczek maślanych , lody itd icon_evil.gif
ech ... do doopy to wszystko ....
pamiętasz wizję ze snu kaczora donalda? jak se wyobraził żonę po ślubie w szlafroku , papilotach i z petem w gębie? no , to takie właśnie mam samopoczucie od dni kilku ... icon_rolleyes.gif

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...