Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatnia godzina
 2. Ostatnio szperając po internecie znalazłem sporo pozytywnych wypowiedzi na temat firmy DARMEX z Lublina. Zajmują się produkcją aluminiowych drzwi na zamówienie. Czy ktoś z Was korzystał z ich usług? Czy ceny są przystępne? Jak długo trzeba czekać na gotowe drzwi?
 3. Nie wiem jaki styropian, jaka wylewka - ale pierwsze słyszę o takich budowlanych efektach.
 4. Nie wiem skąd u Ciebie taki pomysł, ale ja tam się cieszyłem że akurat Ty będziesz. Mamy przelewać konkretną gotówkę na konkretne konto? Zastanów się dobrze - póki ją mam
 5. Dziękuję za powyższy wpis, mi sie przyda. A powiedz mi czy jest mi tez potrzebne np oprogramowanie CNC? Takie, które by sterowało pracę frezarki ? https://www.cs-lab.eu/sklep-kat/oprogramowanie-sterujace-simcnc-mach3-4/ Myślisz, że kupno czegoś takiego ma sens czy niebardzo ? Będę wdzieczny za odpowiedź
 6. To zależy od wyprofilowania niecki prysznica z odpowiednim spadkiem. To chyba logiczne, że przy braku spadku w stronę odpływu woda nie spłynie. To nie wina produktu tylko wykonania niecki.
 7. Dzisiaj
 8. Mnie tak bo pamiętam Twoje frykasy które jadłem w niedzielę rok temu Szkoda,trudno,do zobaczenia za rok
 9. Mam odpływ w domku nowo budowanym, żona chciała odpływ przy ścianie - nie jest to takie cudo jak piszą tutaj. Po pierwsze podłoga siada na styropianie, oprócz tego na gruncie. Efekt z 5% spadu do odpływu mam - 0% i woda ucieka. W drugiej łazience zastosowałem radykalne rozwiązanie spad około 8-10% po tym jak podłoga się ułożyła. do tego średnice odpływów. woda nie nadąża przy mniej jak 5% spływać. Fajnie to wygląda w katalogach centrach łazienkowych i marketach. w realu bez doświadczenia należy użyć większy spadek niż 6%.
 10. Ps. Przypominam - tu https://www.czerwonymlyn.pl/ można obejrzeć domki, dane adresowe ......
 11. Bardzo proszę o potwierdzenie ilości osób i ilości noclegów i ewentualnych życzeń co do konkretnego domku. Do 30 kwietnia muszę wpłacić zaliczkę - dlatego sprawa pilna. Kontakt najlepiej na PW.
 12. Ostatecznie stanęło na samej lawendzie. Nadmiar betonu na dnie stłukłem kilofem. Zostawiłem tylko ten konstrukcyjny, podtrzymujący obrzeża. Dosypałem gruzu betonowego obkładając wnętrze styropianem o grubości 2 cm. Zasypałem to ziemią dosypując - pod dyktando córki - wapna ogrodniczego i z kurzym obornikiem. Na to nałożyłem warstwę uniwersalnej ziemi ogrodniczej. Córka z małżonką posadziły zakupione krzaki.
 13. To raczej nie podłokietniki Stawiałbym na "otulacze 4 liter".
 14. Nie zawsze tak było... zawsze podawało bieżącą numerację... czasem trzeba było odświeżać - z naciskiem na CZASEM... Jakby zawsze tak było, to nikt nie zwróciłby uwagi na teraźniejsze cyrki numeracyjne...
 15. @mhtyl zdaję sobie sprawę, że to nie jest dobre rozwiązanie, ale obecnie najlepsze. Czekam na rozwiązania programistów, bo tylko dziś miałem 9 rejestracji spamowych Odnośnie numeracji to nie wiem w czym problem, zawsze tak było, że trzeba odświeżyć stronę, aby system poprawnie zliczył. Jeśli źle zlicza, to proszę daj przykład. Pozdrawiam Marcin
 16. Wczoraj
 17. za niskie podłokietniki
 18. Wiem, że to tylko tymczasowe, ale teraz nasuwa sie pytanie tymczasowe dzień, dwa, tydzień a może miesiąc? Uważam, że to nieważne ile ma to trwać to i tak będzie za długo. Był zgłaszany problem z numeracją napisanych postów jakieś jak dobrze pamiętam z trzy tygodnie temu i co? i problem dalej trwa.
 19. Heniu ale Admin pisze że tylko tymczasowo. Zanim nie znajdą innego rozwiązania. Lepsze to niż zakrzaczkowane całe forum.
 20. Ułóż legary i połóż płytę osb. Nic lepszego i tańszego nie znajdziesz. Na takim podłożu możesz ułożyć spokojnie panele czy płytki.
 21. Powiedz, w jakim celu chcesz położyć na strychu płytki i to w dodatku mrozoodporne w zasadzie tylko na styropianie.
 22. Czyli będzie można się rejestrować od gdz 8 do gdz 16 w dni robocze, w soboty i święta trzeba będzie czekać na dzień roboczy oraz w godzinach wieczornych w dni robocze trzeba będzie czekać do dnia następnego. Jest to rozwiązanie bez sensu, dyskryminacja i gwoźdź do trumny dla tego forum, bo wiadomo że większość zapisuje się popołudniami czy weekendy. Jeżeli nie będą mogli zadać natychmiast pytania i uzyskać porady to pójdą sobie na inne forum. , a wiadomo większość pytających jest w gorącej wodzie kąpana i nie będzie czekać kilka czy kilkadziesiąt godzin.
 23. Do odważnych świat należy, ale przecież warstwa pod płytki musi być wypoziomowana a poza tym działa jako warstwa dociskowa. Na takim styropianie możesz najwyżej płytę OSB położyć albo deski jak będziesz taczkami jeździł - to sposób na prowizorkę. Jeśli chcesz ułożyć płytki lub panele lub posadzkę wg ogólnie przyjętych prawideł, rozwiń folię, dociśnij jakąś szlichtą i na tym wylewka samopoziomująca a potem dopiero płytki.
 24. Dodam jeszcze, że w mieszkaniu byłam wymieniana instalacja elektryczna i nowe kable są puszczone w peszelach właśnie w bruzdach w posadzce widocznych na zdjęciu. Czy to nie dysklasyfikuje któregoś z zaproponowanych przez Pana rozwiązań?
 25. Skoro już tu mamy tak dużo ciekawych mebli to podsyłam jeszcze zdjęcia wygodnego fotela, który udało mi się szczęśliwie zakupić w sklepie meblowym Fotel ma regulowane oparcie dostępny w kolorach jasno szary, grafit, czerwony i granatowy, posiada bukowe nożki meblowe. Jest to idealna propozycja dla poszukiwaczy stylu skandynawskiego
 26. Witajcie, Dzisiaj dawka ogólnych informacji i inspiracji na temat, który dotyka każdego z nas. Liczba urządzeń elektrycznych w naszych domach wciąż rośnie, co skutkuje również rosnącymi rachunkami za prąd. Jak je obniżyć bez rezygnacji z komfortu, który zapewniają nam sprzęty zasilane energią elektryczną? Mniejsze rachunki za prąd może nam zapewnić m.in. zmiana nawyków – np. gaszenie światła w pomieszczeniach, w których nie przebywamy, odcinanie od prądu urządzeń pracujących w trybie czuwania (tzw. stand-by) poprzez stosowanie listew zasilających z wyłącznikiem czy też wymiana żarówek na LEDowe. Aby trwale obniżyć rachunki za prąd warto też pomyśleć o działaniach długofalowych – takich jak np. zmiana dostawcy energii, zakup energooszczędnych urządzeń, a nawet montaż instalacji fotowoltaicznej. Kilka słów na ten temat: TUTAJ Zapraszam na blog firmowy Viessmann! Miłej lektury.
 1. Załaduj więcej aktywności
×
×
 • Utwórz nowe...