Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Pomocnik

Zestawienie 23 modeli agregatów prądotwórczych

Recommended Posts

Niezapowiedziane przerwy w dostawach prądu zdarzają się co najmniej kilka razy w roku i często występują w najmniej odpowiednim momencie. Jeśli nie chcemy być niemile zaskakiwani przez zakład energetyczny, warto zaopatrzyć się w alternatywne źródło zasilania w postaci agregatu prądotwórczego. Podpowiadamy, na co zwracać uwagę, wybierając generator do domu jednorodzinnego.

Pełna treść artykułu pod adresem:
http://www.budujemydom.pl/narzedzia-ogrodnicze/12438-zestawienie-23-modeli-agregatow-pradotworczych

Widocznie gdzieś tabelka uciekła icon_biggrin.gif , ale w wydaniu papierowym miesięcznika BD tabelka z zestawieniem agregatów była.

Gość Drapisko
Część tych agregatów prądotwórczych jest po prostu strasznie droga. Takie rzeczy najlepiej kupować w dużych marketach budowlanych.

Opłacalny to jest zakup agregatu na wojskowej wyprzedaży. Sprzęt wysokiej jakości, jakiej Kitajcy jeszcze długo nie osiągną i tani.

Gość mz
agregat dla domu jest używany może raz czy 2x w roku a wy robicie zestawienie zaczynające sie od 15tyś.zł.chyba kogoś pokopało. A tańszych chinioli nie ma do np.3tyś? prosze zrobić zestawienie w przedziale 1000-3000zł. na youtubie jest mnóstwo filmów z testami agregatów np.4,5kW który używany kilka razy w roku przez kilka godzin wystarczy na dobrych kilka lat

Gość Osjkar
Osobiście od roku używam agregatu. Zasilam nim awaryjnie piec z pompą CO, lodówkę i oświetlenie w domu jak nie ma prądu. Jestem zadowolny. Wcześniej miałem chińczyka, jakiś kraftwelle ale jakościowo był słaby, wytrzymał tylko pół roku.

Gość Krzych
Nie zgodze się z tym, żę warto kupić agregat w markecie. Kiedyś miałem marketowy agregat z castoramy, banalna sprawa uszkodził mi się szarpak. niestety część nie do dostania. Teraz uzywam agregatu (kupiłem na allegro). Sprzedawca prowadzi jeszcze serwis agregatów tak że nie ma się co o części martwić. Jak narazie agregat sprawuje się ok.

Gość Dawid
Według mnie nei ma co kupować marketówek. Warto zainwestować w kruzera zwłaszcza ze nie są wcale jakoś drogie. A mają dobry serwis sam się o tym przekonałem

Gość specnarzedzia.pl
Jeśli chodzi o agregaty do 3000zł to śmiało można polecić markę kruzer. Jeśli dysponujemy większym budżetem, bądź agregaty mają być z przeznaczeniem zawodowym to należy myśleć o marce fogo lub hondzie. Z dobrych marek można jeszcze wymienić pramaca bądź eindressa. Dla wszystkich osób zainteresowanych zakupem agregatu prądotwórczego, generujemy 5% kod rabatowy na specnarzedzia.pl w kategorii agregaty prądotwórcze: narzedzia5-T5ZNAVNQ

Nie ma co się zastanawiać nad kiepskim agregatem. Wiem, że mąż miał już przykre doświadczenia z marketową wkrętarką, która powinna być bardzo mocna, ale okazała się lipą.

Gość konfident
Przestrzegam wszystkich przed zakupem agregatów marki SINGZ-po pierwsze to tandeta, prądnica bez regulacji AVR, silnik "szajs" bez numeru seryjnego. Podczas pierwszego załączenia (agregat Singz SL-1B) wyciek oleju. Sprzedawca agregatów Singz z Ząbkowic Śląskich to cwaniak nie respektuje uprawnień konsumenckich, nie odbiera pism, nie odpowiadana na listy od Rzecznika Konsumentów. Chamski w rozmowie telefonicznej. Toczone są przeciwko niemu egzekucje komornicze. Stracisz czas, pieniędzy nie odzyskasz. Nic nie ubarwiam-to wydarzyło się naprawdę.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować