Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Pomocnik

Po czym poznać, że kostka brukowa jest dobra jakościowo?

Recommended Posts

Gość Leo
Całe szczęście, że pan Kamil z Libetu udzielił tak dokładnej informacji. Teraz wystarczy udać się do sklepu/producenta i zapytać czy kostka została wytworzona zgodnie z normą:). Bardzo dokładnie też napisał jak należy przygotować podłoże - cyt: "odpowiednio". Specjalista pełną gębą. :).

Jeśli ktoś coś dobudowy-wuje z kostki do ułożonego to polecam wybrać kostkę od tego samego producenta, ponieważ ja kupiłem od innego i teraz mam niewielką różnice w szerokości.

Pozdrawiam.

trzeba uważać na jakość kostki ostatnimi czasem na runku jest mnóstwo kostki, która się rozsypuje już nawet po kilku miesiącach nie mówiąc już o zanikających kolorach, warto sprawdzić czy kostka jest sprowadzana czy producent sam ją wyrabia a jak tak to jak to wygląda. oczywiście nie znamy się na technologii jej wyrabiania ale jak np. rozmawiałem z pracownikiem Kostbetu i mówi, mi że mają własną nową maszynę i mogą dać gwarancje mi na to to od razu zdobył moje zaufanie niż jak dzwoniłem do firmy w Radomia, gdzie mi powiedziano, że nikt nie wie skąd jest i że bywają różne kolory bo zależy od dostawy.

Cytat

Całe szczęście, że pan Kamil z Libetu udzielił tak dokładnej informacji. Teraz wystarczy udać się do sklepu/producenta i zapytać czy kostka została wytworzona zgodnie z normąicon_smile.gif.
Bardzo dokładnie też napisał jak należy przygotować podłoże - cyt: "odpowiednio".
Specjalista pełną gębą. icon_smile.gif.

Gość kostka
Wiadomo że granit jest trwałym materiałem ale jednak wiadomo że z kostki betonowej zrobimy rzeczy które noromalnie w granicie się nie da a jednak kostka betonowa też wytrzymuje troche lat więc pytanie czy warto inwestowac w granit dla trwałości zamiast skupic się na jakości i wspaniałych kształtach i kolorach

Gość gunio
Granit jest fajny, owszem, ale rację ma ktoś we wcześniejszej wypowiedzi, że nie poszaleje się. Dlatego my wybraliśmy kostkę brukową. Wyszło fajnie, mamy ułożony ciekawy wzorek przed domem a kostka jest dobrej jakości, jak na razie (a to juz ze 3 lata) nadal wygląda dobrze.

Gość andrzej

Jak człowiek się na tym nie zna to nie ma co samemu kombinować z kostką brukową. W takiej sytuacji idzie się do profesjonalnej firmy która się tym zajmuje (nie do marketu !) i ma się spokój. Z tą na podjazd trzeba najbardziej uważać bo może szybko popękać albo się wgnieść.

Gość MichałC

Osobiście uważam że układanie kostki brukowej to ciężki kawałek chleba i trzeba kogoś zatrudnić lecz wołają taką samą cenę jak za kostkę czyli w granicach 35zł za metr dlatego małe powierzchnie lepiej zrobić samemu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować