Skocz do zawartości

rozpaczliwie szukam bidetu


Pani domu

Recommended Posts

w styczniu 2009 szukal takiego bidetu Marianek, ale nie otrzymal zadnej odpowiedzi. Moze jednak tymczasem ktos cos wie?
Chodzi o bidet, w ktorym woda tryska od dolu postaci "fontanny", a nie z armatury z gory miski. Uzywalam takiego wieki temu i bardzo byl praktyczny, mozna sobie podmyc dokladnie to, co trzeba, bez koniecznosci napelniania calego urzadzenia. I jeszcze zeby byl wyprofilowany...
Szukam od paru tygodni, juz dostaje depresji, chandry i zalamania, no moze ktos cos takiego widzial???
Link do komentarza
Cytat

w styczniu 2009 szukal takiego bidetu Marianek, ale nie otrzymal zadnej odpowiedzi. Moze jednak tymczasem ktos cos wie?
Chodzi o bidet, w ktorym woda tryska od dolu postaci "fontanny", a nie z armatury z gory miski. Uzywalam takiego wieki temu i bardzo byl praktyczny, mozna sobie podmyc dokladnie to, co trzeba, bez koniecznosci napelniania calego urzadzenia. I jeszcze zeby byl wyprofilowany...
Szukam od paru tygodni, juz dostaje depresji, chandry i zalamania, no moze ktos cos takiego widzial???


Google, albo allegro - wpisujemy "bidet" i chandra mija.
Żeby je łatwiej było oddzielić warto w wyszukiwarce zaznaczyć obrazy, wtedy na pierwszy rzut oka widać czy ma z dołu wodotrysk.
Link do komentarza
Cytat

Google, albo allegro - wpisujemy "bidet" i chandra mija.
Żeby je łatwiej było oddzielić warto w wyszukiwarce zaznaczyć obrazy, wtedy na pierwszy rzut oka widać czy ma z dołu wodotrysk.


... pewnie mam jakas wadliwa wyszukiwarke...
Na wiekszosci zdjec nie widac, co jest w srodku; zaden nie jest wyprofilowany; na haslo "bidet z wodotryskiem" znajduje fontanne w Krosnie albo p. Komorowskiego, a obrazki sa trzy: rynek w Gnieznie, rynek w Gnieznie i sedes z prysznicem; oraz zapytanie: czy chodzi ci o "bidet z wytryskiem" Nooo... Nie, nie chodzi. A uzywany bidet na allegro, no, jakby to powiedziec, nie pociaga mnie.
Ale moze jak u Ciebie tak latwo znalezc, to podeslij chociaz jednego linka? Bede naprawde dozgonnie wdzieczna, zjem na Twoja czesc kremowke, a jak nie lubisz kremowek, to sledzia. Edytowano przez Pani domu (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Hmnn.no właśnie -w końcu ktoś poruszył ten problem...Myślałam,ze tylko mi dziwnym trafem nie odpowiada zupełnie konstrukcja powszechnie dostępnych bidetów. icon_confused.gif??:
To bardzo przydatne "urządzenie" ,ale jego budowa nie sprzyja podstawowym zasadom higieny...Woda powinna płynąć z przodu-jak dla mnie.....lub od dołu-a nie z tyłu icon_rolleyes.gif
A napełnianie wodą i użytkowanie nie jest zbyt higieniczne.Woda przy takich "zabiegach" powinna być bierząca....
Link do komentarza
Podaję linki, które mi się wyświetliły przy obrazach. Oczywiście one są nie do końca na temat, ale muszę to zrobić żeby nie być gołosłowny.
Po dokładniejszym sprawdzeniu źródeł okazuje się, że owszem są zdjęcia idealnych bidetów icon_razz.gif ale ze stron zagranicznych, albo z reklam dostępnych sanitariatów w hotelach.
Pewnie o to Wam chodziło icon_idea.gif
Mam nadzieję, że Was to nie podłamie. Sklepy internetowe mają tą przewagę nad tradycyjnymi, że w najgorszym razie wystarczy zadzwonić, a w najlepszym znaleźć odpowiedni link.
Sorki, że nie szukam dalej ale jeszcze trochę, to podpadnę u żony, bo już zagląda dyskretnie przez ramię, czy jej przypadkiem nie robię niespodzianki icon_redface.gif
Link do komentarza
Cytat

w styczniu 2009 szukal takiego bidetu Marianek, ale nie otrzymal zadnej odpowiedzi. Moze jednak tymczasem ktos cos wie?
Chodzi o bidet, w ktorym woda tryska od dolu postaci "fontanny", a nie z armatury z gory miski. Uzywalam takiego wieki temu i bardzo byl praktyczny, mozna sobie podmyc dokladnie to, co trzeba, bez koniecznosci napelniania calego urzadzenia. I jeszcze zeby byl wyprofilowany...
Szukam od paru tygodni, juz dostaje depresji, chandry i zalamania, no moze ktos cos takiego widzial???



A może taki zestaw :

Bateria bidetowa

Z dodatkową słuchawką na uchwyt i z zamknięciem wody .

Wystarczy nacisnąć z odpowiednią siłą na przycisk i woda wypływa pod żądanym ciśnieniem
bardzo funkcjonalna rzecz łatwo można dojść wszędzie taką małą słuchawką .
Zamontowana na ścianie od strony muszli ustępowej może służyć do obu urządzeń.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Cytat

Podaję linki, które mi się wyświetliły przy obrazach. Oczywiście one są nie do końca na temat, ale muszę to zrobić żeby nie być gołosłowny.
Po dokładniejszym sprawdzeniu źródeł okazuje się, że owszem są zdjęcia idealnych bidetów :P ale ze stron zagranicznych, albo z reklam dostępnych sanitariatów w hotelach.
Pewnie o to Wam chodziło :idea:
Mam nadzieję, że Was to nie podłamie. Sklepy internetowe mają tą przewagę nad tradycyjnymi, że w najgorszym razie wystarczy zadzwonić, a w najlepszym znaleźć odpowiedni link.
Sorki, że nie szukam dalej ale jeszcze trochę, to podpadnę u żony, bo już zagląda dyskretnie przez ramię, czy jej przypadkiem nie robię niespodzianki :oops:



Eeee, no wiesz... jedno zdjecie bidetu z wodotryskiem za 540 $ do kupienia w Kanadzie, a reszta to akcesoria. No ale faktycznie ten jeden jest, i jak nic innego nie znajde, to go moze zamowie (byle nie poczta lotnicza). To co mam zjesc, kremowke czy sledzia?
Link do komentarza
Cytat

A może taki zestaw :

Bateria bidetowa

Z dodatkową słuchawką na uchwyt i z zamknięciem wody .

Wystarczy nacisnąć z odpowiednią siłą na przycisk i woda wypływa pod żądanym ciśnieniem
bardzo funkcjonalna rzecz łatwo można dojść wszędzie taką małą słuchawką .
Zamontowana na ścianie od strony muszli ustępowej może służyć do obu urządzeń.



Nie, naprawde szukam bi-de-tu, nie telefonu.
A tak nawiasem - jak sadzisz, na ile higieniczna jest taka sluchawka? Pewnie, ze moi domownicy sa czysci i myja sie czesto, ale jednak sluchawka zwiazana z miejscem wydalania i dotykana stale przez wszystkich wydaje mi sie jakas - eee - nie bardzo. Jakby wspolna szczoteczka do zebow. Niby sluzy utrzymaniu czystosci, stale jest plukana, ale chcial(a)bys takiej uzywac?
Link do komentarza
Cytat

A tak nawiasem - jak sadzisz, na ile higieniczna jest taka sluchawka? Pewnie, ze moi domownicy sa czysci i myja sie czesto, ale jednak sluchawka zwiazana z miejscem wydalania i dotykana stale przez wszystkich wydaje mi sie jakas - eee - nie bardzo. Jakby wspolna szczoteczka do zebow. Niby sluzy utrzymaniu czystosci, stale jest plukana, ale chcial(a)bys takiej uzywac?



Nie sądziłem że można sobie ją włożyć w d..... i porównać ze szczoteczką do zębów, ja używam jak słuchawki prysznicowej .

Moim zdaniem bardziej higieniczna jest niż ten wodotrysk ,który znajduje się wewnątrz komory odprowadzającej nieczystości i leje się na niego w trakcie podmywania się wszystko czego chcemy się pozbyć .

Proponuję też urwać słuchawkę w prysznicu lub każdy z domowników niech przed kąpielą przynosi i montuje swoją prywatną słuchawkę z imieniem . icon_lol.gif
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

Nie sądziłem że można sobie ją włożyć w d..... i porównać ze szczoteczką do zębów, ja używam jak słuchawki prysznicowej .

Moim zdaniem bardziej higieniczna jest niż ten wodotrysk ,który znajduje się wewnątrz komory odprowadzającej nieczystości i leje się na niego w trakcie podmywania się wszystko czego chcemy się pozbyć .

Proponuję też urwać słuchawkę w prysznicu lub każdy z domowników niech przed kąpielą przynosi i montuje swoją prywatną słuchawkę z imieniem . :lol:




A nie, to przepraszam, ja swoja szczoteczke wkladam do buzi...
a tego, co myje w bidecie, tez nie trzymam w "komorze odprowadzajacej", podobnie jak przy wydalaniu unikam kontaktu ze znajdujaca sie ponizej komora.
__________________________________________________

Nie gniewajcie sie drodzy wspoldyskutanci, ale nie szukam porad higienicznych ani nowych rewelacyjnych rozwiazan. Wyprobowalam i te sedesy z natryskiem, i siedzenie na brzegu wanny (bokiem albo okrakiem), i kucanie w brodziku, a w ekstremalnych warunkach garnuszek z ciepla woda, ale nic nie zastapi mi starego dobrego bidetu.

Naprawde szukam tylko i wylacznie bidetu z wodotryskiem.

__________________________________________________

Sepoy, to co mam zjesc na Twoja czesc? Edytowano przez Pani domu (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...