Skocz do zawartości

Jesienna Konferencja Aktywu Forum BD - 25 wrzesień 2010


Recommended Posts

Cytat

OSTATECZNY TERMIN ZGŁOSZENIA SIĘ: 13 września 2010 r.

TERMIN WPŁATY PIENIĄŻKÓW: 20 września 2010 r



Wspólnymi siłami postanowione .....
Jesienna Konferencja Aktywu odbędzie się dnia 25 września 2010r. tutaj:


http://dzierzazna.pl/pages.details/2/o-rod...o-wypoczynkowy/

lokalizacja:
http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&lo...mp;moreCities=1

Jest to impreza pełnopłatna samodzielnie przez uczestników (każdy uczestnik za siebie).... zapraszamy do udziału forumowiczów , Redakcję oraz Ekspertów.

Jesteśmy w trakcie ustalania szczegółów .... o których będę informować na bieżąco w tym wpisie ....
Dziękujemy Ciril która zgłosiła propozycję imprezy w tym właśnie miejscu i obiecała zająć się sprawami uzgodnień szczegółów .... icon_wink.gif


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
aktualizacja: 06.08.2010

informacje o kosztach - od Ciril :

catering będzie maks. 70 -75 zł od głowy - jestem w trakcie ustalania ostatecznego menu, bo zmieniła się koncepcja imprezy (data = duże zagrożenie deszczem)
650 zł sala (do podziału na wszystkich uczestników)
nocleg 100 zł za domek5-osobowy (20 zł na osobę)

Ostateczny koszt zależy od ilości osób .
Link do komentarza
Cytat

ok ... czekam na kolejne wypowiedzi ...
natomiast pytanie z serii technicznych - czy to już nie będzie zimno wtedy? czy wchodzi w grę impreza w plenerze?



Może być zimno. Ale zaplecze świetlicowe w Szczawnicy jest. Jeśli będzie więcej niż 20 osób mamy do dyspozycji cały budynek + Świetlicę + Zaplecze Grilowe.

Link do komentarza
Cytat

Może być zimno. Ale zaplecze świetlicowe w Szczawnicy jest. Jeśli będzie więcej niż 20 osób mamy do dyspozycji cały budynek + Świetlicę + Zaplecze Grilowe.



Misiek ... nie bierzesz pod uwagę, że tam są pokoje które zajmuja także inni ludzie - konkretnie uczniowie ....
wrzesień to już czas nauki , absolutnie nie chcę , żeby był to problem dla jednej ani drugiej strony . A będzie ....
Jeśli Szczawnica (choć jeszcze nic nie wiadomo) to muszę mieć od Ciebie aktualne rozeznanie w tej sprawie ....
Link do komentarza
Cytat

Misiek ... nie bierzesz pod uwagę, że tam są pokoje które zajmuja także inni ludzie - konkretnie uczniowie ....
wrzesień to już czas nauki , absolutnie nie chcę , żeby był to problem dla jednej ani drugiej strony . A będzie ....
Jeśli Szczawnica (choć jeszcze nic nie wiadomo) to muszę mieć od Ciebie aktualne rozeznanie w tej sprawie ....




Daga nie będziemy w tym samym budynku co ostatnio. Tak jak już mówiłem jest nowy. Nie będzie to żaden problem. Prawdę mówiąc za cenę noclegu u P. Osińskiej mam full wypas w Szczawnicy.
Link do komentarza
Cytat

Daga nie będziemy w tym samym budynku co ostatnio. Tak jak już mówiłem jest nowy. Nie będzie to żaden problem. Prawdę mówiąc za cenę noclegu u P. Osińskiej mam full wypas w Szczawnicy.



ok ... to bardzo proszę Cie, żebyś rozeznał sytuacje (bo wiem, że możesz icon_wink.gif ) .... i dowiedział sie o wszystko :
- ile mamy miejsc noclegowych
- jaka cena noclegu ze śniadaniem
- co mamy do dyspozycji z atrakcji
- czy oprócz nas ktoś jeszcze tam w tym czasie będzie czy cały budynek jest dla nas
- ile osób pomieści świetlica?
- jesli ktoś jedzie już w piątek - czy jest to problem?


Mam kilka spostrzeżeń .... wrzesień ... śniegu niet - narty odpadają....
z atrakcji zostaje chodzenie po górach tudzież wypad do Zakopca ... nie jest źle ... icon_wink.gif

No i sprawa najważniejsza .... gastronomia w sobotę ... czyli jakie sa opcje zorganizowania spraw żywieniowych typu obiad o 15 , potem zimna płyta , ciepły posiłek .... ?

na tą chwile tyle ....
możesz , Misiek rozeznać?



Link do komentarza
Jeśli ktoś ma jakieś propozycje w temacie miejsca zorganizowania spotkania - proszę pisać...

Może ktoś ma w pobliżu jakieś ciekawe fajne miejsce które nadaje się na nasze spotkanie ?


Przewidziana ilość osób ... nie wiem ... nie jestem wróżką icon_lol.gif
a serio ... patrząc na frekwencje na wszystkich poprzednich spotkaniach - myślę , że nie mniej niż 40 i więcej niż 80 osób .... ale to się okaże "w praniu" icon_biggrin.gif

Link do komentarza
Cytat

Czy okolice Łodzi są brane pod uwagę??
Jaki ma być maks. koszt od osoby? Chodzi mi o sobotni wieczorny catering + nocleg + śniadanie??




Podam dla porównania jak to jest u Pani Osińskiej zwykle ...
za pobyt na sobotniej imprezce do rana - 80-90zł od osoby (miejscówka, obiad, zimna płyta, ciepły posiłek)
nocleg 40zł od osoby bez śniadania ... ale można się dogadać i załatwić, że każdy nocujący będzie miał śniadanie w niedzielę ... wtedy dopłata do noclegu około 10zł
Link do komentarza
Cytat

A może Tumidaj icon_biggrin.gif Zajazd - niedrogie noclegi, w lesie, nad jeziorem. I nazwa miejscowości obiecujaca icon_rolleyes.gif




prrrrrrosze Cie ..... icon_lol.gif


słuchajcie .... rozmawiałam w tej chwili z Panią Tereską Osińską ... ostatni weekend września ma wolny , wpisała nas tam juz profilaktycznie na zapas ... niezobowiązująco na razie ...
wynegocjowałam 80zł od osoby za imprezke i 40zł za nocleg ... o śniadaniu nie gadałam, ale ja myśle, że do ustalenia ...

zalety:
-znamy miejsce , wiemy co i jak ....
-ponieważ znamy miejsce i możliwości można by coolibra wziąc za fraki coby nam rozkręcił impreze , bo On sie tym niemalże zawodowo zajmuje ... czyli karaoke jakieś , mjuzik ... itd ...
- pośrodku Polski - każdy ma podobnie kilosów do zrobienia ... icon_mrgreen.gif

czekam na sugestie ...
Link do komentarza
Cytat

prrrrrrosze Cie ..... icon_lol.gif


słuchajcie .... rozmawiałam w tej chwili z Panią Tereską Osińską ... ostatni weekend września ma wolny , wpisała nas tam juz profilaktycznie na zapas ... niezobowiązująco na razie ...
wynegocjowałam 80zł od osoby za imprezke i 40zł za nocleg ... o śniadaniu nie gadałam, ale ja myśle, że do ustalenia ...

zalety:
-znamy miejsce , wiemy co i jak ....
-ponieważ znamy miejsce i możliwości można by coolibra wziąc za fraki coby nam rozkręcił impreze , bo On sie tym niemalże zawodowo zajmuje ... czyli karaoke jakieś , mjuzik ... itd ...
- pośrodku Polski - każdy ma podobnie kilosów do zrobienia ... icon_mrgreen.gif

czekam na sugestie ...



Karaoke jak najbardziej ale co do muzyki to niech każdy weźmie muzykę do tańca i do różańca i się puści i potańczy bo wiem że każdy z Was lubi co innego icon_smile.gif

Karaoke odpalimy i będzie można i pośpiewać i potańczyć.

Nagłośnienie jak najbardziej także po mojej stronie.
Link do komentarza
Cytat

http://dzierzazna.pl/pages.details/2/o-rod...o-wypoczynkowy/

Biorąc pod uwagę frekwencję na ok. 30 osób
domki 5-osobowe: 100 zł/dobę
salka: 650 zł (jakby zimno było)
catering typu biesiada grillowa od 45 zł (4 dania) do 65 zł (lepszy wypas) od osoby

nocleg+salka = 41.67 zł/osobę + koszt ww cateringu

Na tę chwilę termin wolny 25 wrzesień icon_wink.gif




bardzo mi się podoba .... icon_biggrin.gif

Link do komentarza
Wygląda to tak - mieszkam ze 14 km od tego miejsca.

Może się zdarzyć, że w sali szklanej coś będzie się działo, ale wtedy to już ich głowa, żeby oddzielić obie imprezy...

Zasada jest taka, że jak jest już jedna impreza w dworku to drugiej nie robią - chyba, że w szklanej sali (tej weselnej).

Na razie nie mają planów na ten dzień
Link do komentarza
Cytat

Wygląda to tak - mieszkam ze 14 km od tego miejsca.

Może się zdarzyć, że w sali szklanej coś będzie się działo, ale wtedy to już ich głowa, żeby oddzielić obie imprezy...

Zasada jest taka, że jak jest już jedna impreza w dworku to drugiej nie robią - chyba, że w szklanej sali (tej weselnej).

Na razie nie mają planów na ten dzień



oki ... jestem "za" .... icon_biggrin.gif
Ciril ... daj mi nr. tel. na priv ... pogadać nam trza ... icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...