Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Mirek_L

Uczestnik
 • Posty

  30
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Mirek_L

 • Ranga
  Początkujący
 1. No no.... znam forum, gdzie unowocześnili, ostrożnie...
 2. Tak sobie myślę... ileż ja tego prądu zjadłem, no i wypiłem...
 3. Siedzieć i płakać... Na to cholerstwo niby są osobne preparaty. Drogie i umiarkowanie skuteczne. Stworzonko w porównaniu z taką mszycą duże, to i zeźreć sporo musi, zanim zdechnie. Walka na wszystkich frontach- leżą do piwa, zawsze im tam można ulać, pułapki i systematyczne niszczenie... ogólnie szkudne, uciążliwe i trudne do zwalczenia. Zresztą- od sąsiada przylezą, a wcale tak wolno się nie przemieszczają.
 4. Hmmmm... jeśli Ci do czegoś potrzebne to oczywiście pozbieraj. Deszcz opłucze..
 5. retro, ta nalewka to ino zewnętrznie, rozumiem... A sok oczywiście pomarańczowy jest... napisało mi się, nie wiem czemu? Z upału?
 6. Jest ludowy sposób. Skuteczny. Testowałem na sobie. Nie trzeba być masochistą... Glistnik jaskółcze ziele. Urwać kawałek, wycieka mleczny sok. Tym umazac. Kilka dni ze dwa-trzy razy dziennie. Naprawdę znika bez śladu.
 7. Tak w kwestii formalnej- nijak to nie jest bluszcz. Wiciokrzew.
 8. No fakt, różne dziury widzialem... ale to...
 9. Oj, Adaś... Biorąc pod uwage byłą powódź i drugą, ktorą wróżą nie najlepszy temat wrzucileś...
 10. No duże, ale nie znów ogromne. Masz dwa wyjścia- podeprzeć (3 drągi takie ze 4m) Kładziesz je jeden na drugim, przebijasz (warto nawiercić) krokwiakiem w cienkim końcu Stawiasz takowy "trójnóg i przywiązujesz , aby czym miękkim i coś podłożyć, żeby się nie ocierał. Rajstopy dobre do wiązania Drugie wyjście- odciągi- też trzy. Zjawisko typowe- modrzew, zwłaszcza na cięższej glebie ma słaby system korzeniowy- a rośnie jak głupi- jakby korzenie nie nadążały i jest podatny na wywały. Jeszcze 2-3 lata i nic go nie ruszy.
 11. Byś napisał choć, jakie to duże... byłoby może łatwiej
 12. Istnieją. Np. w Nepalu osiągają wysokośc sporego drzewa. Niestety nie zniosą naszego klimatu. Jest jednak sporo odmian rosnących szybko i dorastających do znacznych rozmiarów. Tyle, że trzeba by mieć hektary , a i kwiat 4 m od ziemi marnie się podziwia.
 13. Tia... co roku o tej porze ten Czarnobyl
×
×
 • Utwórz nowe...