Skocz do zawartości

Dyskusja na forum: Ogrzewanie gazem. Czy UE wprowadzi zakaz kotłów gazowych?


Recommended Posts

Kotły gazowe to jedne z najpopularniejszych urządzeń grzewczych w naszym kraju. Nic w tym dziwnego, skoro są bezobsługowe, oszczędne i nadają się do ogrzewania praktycznie każdego domu. W takim razie o czym powinniśmy pamiętać, wybierając kocioł? Oraz ile jest prawdy w twierdzeniu, że z ogrzewaniem gazowym trzeba się będzie niedługo pożegnać?


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/instalacje/kotly-i-podgrzewacze/a/110077-ogrzewanie-gazem-czy-ue-wprowadzi-zakaz-kotlow-gazowych

Link do komentarza

 

Unia już ma swoje nowe priorytety.

 

436877548_957050225802908_6604232087893748513_n.jpg

Natomiast może się też zdarzyć, że nie będzie świecić słońce i wtedy ceny za energię wyp***li w kosmos

Ja tam w zeszłym sezonie wymieniłem kocioł dwufunkcyjny na nowy kondensat, przerobiłem instalację, zapłaciłem, gwarancję dopłaciłem żeby mieć spokój i wuj mnie decyzje obchodzą Pani Ważnej Urszuli.

Link do komentarza
17 minut temu, bobiczek napisał:

 

Przecież potrafisz czytać, że wymieniłem kocioł i chrust mi do niczego.
Ale jeśli poradzisz go tym uboższym - to i owszem.
Będzie Twój wpis miał sens.

Zawsze można wyjść na podwórko i ogrzać się przy ognisku. Więc Twój kocioł byłby wtedy "ni pri cziom"

Link do komentarza
2 minuty temu, Andino napisał:

hej,

Przede wszystkim nie daj się zwieść, że to gazowe cuda są idealne na każdy dom. Trzeba się zastanowić, co chcemy, ile mamy do wydania, czy w ogóle gazowa opcja będzie się opłacać w dłuższej perspektywie. 

 

I czy gaz na pewno będzie dostępny, bo to wcale nie jest takie pewne.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...