Skocz do zawartości

O co chodzi z ta gładzia...??


Recommended Posts

Witam forumowiczów mam pytanie odnosnie gładzi gipsowej ATLASA popularneego Gipsar Uni robie nia przedpokuj i jak kłade druga reke robią sie takie małe pecherzyki i troche jakby odparzało na scianie...nie wiem o co chodzi ...pare lat w stecz jak robiłem pokój to fajnie sie nia robiło a teraz wychodza jakies cyrki...dodam ze  do podło podłoza uzyłem Uni Gruntu tez ATLASAatlas-biala-gladz-szpachlowa-wzmocniona-polimerami-gipsar-uni-41021.jpg.ba8d4490421696d61e8d67a1c180fef4.jpg

Link do komentarza
1 godzinę temu, ezop24 napisał:

Witam forumowiczów mam pytanie odnosnie gładzi gipsowej ATLASA popularneego Gipsar Uni robie nia przedpokuj i jak kłade druga reke robią sie takie małe pecherzyki i troche jakby odparzało na scianie...nie wiem o co chodzi ...pare lat w stecz jak robiłem pokój to fajnie sie nia robiło a teraz wychodza jakies cyrki...dodam ze  do podło podłoza uzyłem Uni Gruntu tez ATLASAatlas-biala-gladz-szpachlowa-wzmocniona-polimerami-gipsar-uni-41021.jpg.ba8d4490421696d61e8d67a1c180fef4.jpg

Bo to jest szajs nie gładź..

Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...

Szanowny Panie,

podstawą jest odpowiednie przygotowanie podłoża. Powinno być ono stabilne, wolne od zanieczyszczeń oraz zagruntowane. Tu rekomenduję stosować grunt ACRYL-PUTZ® GU 40. Pęcherzyki, które powstają na gładzi mogą wynikać z jej nieodpowiedniego przygotowania – np. użycie niewłaściwego mieszadła. Polecam zapoznać się dokładnie z instrukcją aplikacji wyrobu lub skontaktować się z jego producentem.

 

Pozdrawiam serdecznie,

E-rzecznik FFiL Śnieżka

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...