Zestawy: Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Wzór: Czysty Fale Notes Ostre Drewno Kamień Skóra Miód Pionowy Trójkąty
Zaloguj się, aby obserwować  
hubertu

Dachówka z posypką ceramiczną

Szanowni Forumowicze, jestem w trkacie doboru pokrycia dachu. Skłaniam się ku dachówce z posypką wulkaniczną Gerard. Proszę o informację czy jest to produkt faktycznie tak dobry, jak zachwala go producent i hurtownia dachowa, w której ją oglądałem oraz jak wyglądają koszty takiego układania.

Z góry dziękuję.

Zastanawiam się nad pokryciem dachu blachodachówką z posypką marki Gerard. Taką doradzono mi w hurtowni dachowej. Czy wszystkie zalety tej dachóki są faktyczne? Czy to produkt warty zainwestowania i wreszczie jaka jest faktyczna żywotność takiej blachodachówki?

Ja nigdy w życiu nie zainwestowałbym w blachodachówkę. 

4 minuty temu, MrTomo napisał:

Ja nigdy w życiu nie zainwestowałbym w blachodachówkę. 

jakbyś nie miał dachu nad głową i funduszy to zmieniłbyś podejście

Dnia 9.07.2017 o 17:40, joks napisał:

jakbyś nie miał dachu nad głową i funduszy to zmieniłbyś podejście

Dlaczego?

Wolalbym wybrać blachę trapezowa, która może i nawet taniej by wyszła.

Tylko, że jednemu podoba się córka a drugiemu teściowa:icon_biggrin: Każdy ma inny punkt widzenia i inne warunki które z góry narzucają użycie danego produktu.

Akurat nie to chodzi, że mi się nie podoba. Moim zdaniem, powtarzam moim, blachodachówka to szajs nie blacha

Dnia 12.07.2017 o 17:22, MrTomo napisał:

Akurat nie to chodzi, że mi się nie podoba. Moim zdaniem, powtarzam moim, blachodachówka to szajs nie blacha

Jeszcze zależy jakiej firmy, ale blacha to blacha czy blachodachówka czy trapez, to zawsze będzie blacha:icon_biggrin: Ja tez uważam, że jakbym miał wybierać pomiędzy blachodachwką a trapezową to wybrałbym tą drugą.

Co Panowie porównujecie? Blachodachówkę czy trapez do posypki? Blachodachowka to blachodachówka, racja, ale posypka to inna bajka i nie ma jej c porównywać i zestawiać ze zwykła blachą, a raczej z dachóką.

1 godzinę temu, s.rogal napisał:

Co Panowie porównujecie? Blachodachówkę czy trapez do posypki? Blachodachowka to blachodachówka, racja, ale posypka to inna bajka i nie ma jej c porównywać i zestawiać ze zwykła blachą, a raczej z dachóką.

Mogę odpisać Twoimi słowami, co porównujesz, dachówka to dachówka.:icon_cool:

A tak na serio, nie każdemu podoba sie to samo, nie każdy może położyć na dachu to co chce. I nie ma czegoś takiego jak trapez do posypki.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować