Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
MrTomo

Zmiana nazwy

Recommended Posts

Chciałem aby wyświetlana nazwa była taka jak Login a z rozpędu wpisałem tam przy rejestracji swoje imię i nazwisko...
Gdzie można to zmienić?

Cytat

Chciałem aby wyświetlana nazwa była taka jak Login a z rozpędu wpisałem tam przy rejestracji swoje imię i nazwisko...
Gdzie można to zmienić?

Witam,
trzeba się zgłosić do administratora forum. Nazwę podmieniłem.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik

Cytat

Witam,
trzeba się zgłosić do administratora forum. Nazwę podmieniłem.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik

Dziękuję bardzo.

Ach, administrator na tym forum dosłownie rozpieszcza forumowiczów. icon_smile.gif Mówiąc szczerze to jeden z nielicznych, chlubnych wyjątków. Znam forum na którym bana można dostać za zwykła pomyłkę, dokładnie opisaną i zgłoszoną na pw. Tam działa się na zasadzie była przewina, kara być musi. Tu na BD jest miły luzik i ludzkie podejście. Za co wypada zdecydowanie podziękować icon_smile.gif

Fakt. Szacunek dla Administracji za pozwalanie nam na swobodne wyrażanie poglądów i opinii...oraz daleko idące odbieganie od tematów.

Cytat

Fakt. Szacunek dla Administracji za pozwalanie nam na swobodne wyrażanie poglądów i opinii...oraz daleko idące odbieganie od tematów.

Oj, co prawda, to prawda!

Gość gawel
Cytat

Ach, administrator na tym forum dosłownie rozpieszcza forumowiczów. icon_smile.gif Mówiąc szczerze to jeden z nielicznych, chlubnych wyjątków. Znam forum na którym bana można dostać za zwykła pomyłkę, dokładnie opisaną i zgłoszoną na pw. Tam działa się na zasadzie była przewina, kara być musi. Tu na BD jest miły luzik i ludzkie podejście. Za co wypada zdecydowanie podziękować icon_smile.gif

Pamiętam... Pamiętam.....
Dlatego zapraszamy częściej do FBD icon_wink.gif Edytowano przez gawel (zobacz historię edycji)

Cytat

Tak jest! Tu na forum jest prawdziwa wolność. icon_smile.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...