Skocz do zawartości

Agatka /Dom dla Ciebie


zo26

Recommended Posts

Cytat

mozna by tez sprobowac podłaczyc do jednego komina ale to trzeba by było przemyslec najlepszym rozwiazaniem to pobudowanie z cegły szamotowej


Dowiedziałam się u fachowców i już wiem,że podłączyć się do jednego komina raczej nie można.
Myślami przy kominie a tu nic nie można robić na budowie bo taka paskudna pogoda icon_rolleyes.gif
A jak u was??????????
Link do komentarza
Cytat

Oficjalnie wypisuję się z Klanu icon_sad.gif
Sprzedałem działkę z projektem Agatki.
Powodem oczywiście nie była Agatka, tylko lokalizacja działki.
Pozdrawiam wszystkich Agatkowiczów (szczególnie Sylwię).
Wszystkim życzę wytrwałości w budowie i szczęśliwych chwil w NOWYM DOMU.



icon_sad.gif
szkoda...chociaż ja bardzo żałuje, że uparliśmy się na naszą działkę, przez co i na Agatke bo nic innego nie moglismy tu wybudować
Link do komentarza
Cytat

czemu Śylwia? nie podoba ci się już AGATKA gdzie ten entuzjazm??????????????? icon_rolleyes.gif


Witaj Vanlun ja nadal jestem pełna zapału i nie wyobrażam sobie innego domku oprócz Agatki,może i są ładniejsze,większe i wytworniejsze ale AGATKA to dom,w którym wiem,że będę się czuła najlepiej na świecie.To był pierwszy projekt,który nam się spodobał,potam przez 2 lata jeszcze szukaliśmy czegoś innego ale i tak decyzja w końcu padła na Agatkę.Jeszcz potym jak ją oglądnęliśmy na żywo,wiem że to jest to.Jeszcze nic nie zaczęliśmy,termin nam się przesuwa tydzień po tygodniu ale obiecuję jak ruszymy to pełną parą. A Ty pisz pisz jak tam u Ciebie będzie coś się działo.Pozdrawiam i życzę pomyślności icon_biggrin.gif .
Link do komentarza
siemanko sylunia133 !!!
Ja też mam podobne zdanie,nie ma innego domku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.W naszym przypadku AGATKA była trzecim projektem ale wcześniejsze dwa krótko gościły w naszych główkach a AGATKA .................o dużo można pisać,zresztą sama wiesz....ach.
U nas zaczęło się.. icon_lol.gif pomału ale się zaczęło.Kopiemy fundamenty a raczej szalujemy icon_biggrin.gif.Kupiliśmy siatkę teraz czekamy na słupki.
*Ekipę do budowy ścianek i dachu już mam wybraną*
*Materiał także wybrany tylko teraz--- kto ma taniej???*budujemy z ceramiki icon_smile.gif
Oczywiście jak zawsze zmiany nasuwają się w trakcie jednak wciskam brodzik do wc na dole,przestawiam miskę ustępową na ściankę przesuwając ją do przodu i na jej miejscu będzie wymurowany w prostokąt brodzik.Może widziałaś na forum jak zo29 dodał zdjęcie swojej łazienki...super!!!zależało mi na tym prysznicu chociaż jestem zwolenniczką wanny ale czasem się przyda np.po koszeniu trawy icon_confused.gif I jeszcze okna będą dwa pałaciowe u nas w sypialni i u mojego synka.Ja bo o takim marzyłam a mój synek żeby miał jasno icon_biggrin.gif .
Dlaczego u was przesuwają się terminy?papiery?
Link do komentarza
cześć vanlun jak fajnie masz,że u Ciebie ruszyło. no a u nas masz rację papiery,miały być już a tu niespodzianka,okazało się,że droga dojazdowa należy do pewnego biura nieruchomosci i wymagane są paiery do starostwa o pozwolenie wszelkich prac związanych z poprowadzeniem rur na kanalizę i całą resztę.nerwy już mnie noszą wiedząc,że można zacząć a tu takie blokady nam robią. no ale nikt przecież nie obiecywał,że będzie łatwo.w końcu to budowa domu a nie posadzenie drzewa.takich niespodzianek to pewnie jeszcze pare wyskoczy podczas budowy muszę się psychicznie przygotować.u mnie to zawsze pod górkę nic lekko i łatwo.napisz coś więcej,jaką masz wersję z garażem czy jakieś widoczne zmiany wprowadziłaś.ja tak pobieżnie wyżej opisałam jak to u nas będzie wyglądać.pozdrawiam i życzę dużego ruchu na budowie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Link do komentarza
mój entuzjazm wywietrzał kilka lat temu icon_biggrin.gif chyba nie czytaliście moich postów tutaj....ja akurat nie chciałam Agatki tylko kupiliśmy taka działkę, że tylko taki dom jak Agatka mogliśmy wybudować ( chcieliśmy parterówkę....nawet mielismy kupiony jej projekt)

w Agatce mieszkamy już 3 lata i 3 miesiące...mamy agatke bez garażu ( czyli mniej miejsca) z dwójką dzieci życ w niej trudno...brakuje ok. 20m, albo garażu z pomieszczeniem gospodarczym którego juz nigdy mieć nie będziemy bo strasznie popłynęlismy na budowie
Link do komentarza
witam ciepło i serdecznie. mamy w końcu pozwolenie,jeszcze tylko 2tyg. uprawomocnienia i można zaczynać.tak trochę cicho zrobiło się tu na forum.gdzie wy się podziewacie,powstawiajcie trochę zdjęć,sypnijcie dobrymi radami.Sylwia twoje poczynania tak jak i zo29(26) śledziłam i podziwiałam,szczególnie w tych trudniejszych chwilach.właśnie to forum jak i twoje działania pomogły mi w podjęciu decyzji o wyborze Agatki.wasza Agatka z pewnością nie raz będzie inspiracją dla naszej.
Link do komentarza
Cytat

witam ciepło i serdecznie. mamy w końcu pozwolenie,jeszcze tylko 2tyg. uprawomocnienia i można zaczynać.tak trochę cicho zrobiło się tu na forum.gdzie wy się podziewacie,powstawiajcie trochę zdjęć,sypnijcie dobrymi radami.Sylwia twoje poczynania tak jak i zo29(26) śledziłam i podziwiałam,szczególnie w tych trudniejszych chwilach.właśnie to forum jak i twoje działania pomogły mi w podjęciu decyzji o wyborze Agatki.wasza Agatka z pewnością nie raz będzie inspiracją dla naszej.


Witaj sylunia133 mam pytanko jak dlugo czekaliscie na pozwolenie na budowe.Pytam bo juz nie moge sie doczekac swojego i chcialbym orientacyjnie wiedziec ile to moze potrwac,mam swiadomosc,że roznie to w urzedach trwa. pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

Witaj sylunia133 mam pytanko jak dlugo czekaliscie na pozwolenie na budowe.Pytam bo juz nie moge sie doczekac swojego i chcialbym orientacyjnie wiedziec ile to moze potrwac,mam swiadomosc,że roznie to w urzedach trwa. pozdrawiam


Witam Cię donmarco!Samo pozwolenie od złożenia skompletowanej dokumentacji to zaledwie miesiąc,trochę dłużej trwało właśnie skompletowanie wszystkich projektów,warunków zabudowy bo ok3,5 miesiąca.Ale wydaje mi się,że to i tak szybko,bo my sami tym sie nie zajmowaliśmy tylko osoba do tego upoważniona.Bardzo solidny i zoranizowany pan Krystian.Bez niego byśmy zginęli,ponieważ pojawiły się małe kłopoty z drogą,która należy do biura nieruchomości.Bez tej niespodzianki mogło być jeszcze szybciej.Należą się panu Krystianowi wielkie podziękowania.
Link do komentarza
Cytat

cześć vanlun jak fajnie masz,że u Ciebie ruszyło. no a u nas masz rację papiery,miały być już a tu niespodzianka,okazało się,że droga dojazdowa należy do pewnego biura nieruchomosci i wymagane są paiery do starostwa o pozwolenie wszelkich prac związanych z poprowadzeniem rur na kanalizę i całą resztę.nerwy już mnie noszą wiedząc,że można zacząć a tu takie blokady nam robią. no ale nikt przecież nie obiecywał,że będzie łatwo.w końcu to budowa domu a nie posadzenie drzewa.takich niespodzianek to pewnie jeszcze pare wyskoczy podczas budowy muszę się psychicznie przygotować.u mnie to zawsze pod górkę nic lekko i łatwo.napisz coś więcej,jaką masz wersję z garażem czy jakieś widoczne zmiany wprowadziłaś.ja tak pobieżnie wyżej opisałam jak to u nas będzie wyglądać.pozdrawiam i życzę dużego ruchu na budowie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif


siemanko sylunia133!!!
Dawno mnie nie było ale nie mam czasu..bieganina...to tu to tam,zresztą sama zobaczysz jak u ciebie się zacznie.
My mamy wersję bez garażu bo z garażem dużo drożej wychodzi a wolno stojący można kupić blaszany.
Zmiany tylko te które opisałam wcześniej.Szalunki mamy już zrobione i wzmocnione,mąż chce jeszcze zająć się tarasem żeby przy fundamentach od razu go zalać pierwszą warstwę jakby była tylko pogoda lepsza.....
Powiedz sylunia133 jak z waszym kredytem dostaliście?

A jak u was forumowicze z tą wodą? macie jakieś tereny powodziowe?może dlatego taka cisza na forum!!!!!!!!
Link do komentarza
Cytat

siemanko sylunia133!!!
Dawno mnie nie było ale nie mam czasu..bieganina...to tu to tam,zresztą sama zobaczysz jak u ciebie się zacznie.
My mamy wersję bez garażu bo z garażem dużo drożej wychodzi a wolno stojący można kupić blaszany.
Zmiany tylko te które opisałam wcześniej.Szalunki mamy już zrobione i wzmocnione,mąż chce jeszcze zająć się tarasem żeby przy fundamentach od razu go zalać pierwszą warstwę jakby była tylko pogoda lepsza.....
Powiedz sylunia133 jak z waszym kredytem dostaliście?

A jak u was forumowicze z tą wodą? macie jakieś tereny powodziowe?może dlatego taka cisza na forum!!!!!!!!


Cześć vanlun,właśnie dzisiaj wybieramy się jeszcze do DB KREDYT.Jeśli nic się nie uda to bierzemy jakiś mniejszy gotówkowy a potem sprzedamy mieszkanie.Nie jest łatwo dostać kredyt jeśli pracuje tylko jedna osoba ale damy radę,wierzę że będzie dobrze.Wczoraj zajrzeliśmy na naszą działkę,trawsko takie,że nic nie widać.Jutro mąż z kuzynem w końcu ogrodzą teren no i chcemy szopkę jakąś postawić,chociażby na narzędzia,żeby się z tym majdanem nie wozić.Wstępnie planujemy postawić piwnicę a co dalej to na razie nie myślimy,czas pokaże.Jak masz jakieś zdjęcia z budowy to wklej kobietko,chętnie oglądniemy.Ciepło pozdrawiam!
Link do komentarza
Cytat

Cześć vanlun,właśnie dzisiaj wybieramy się jeszcze do DB KREDYT.Jeśli nic się nie uda to bierzemy jakiś mniejszy gotówkowy a potem sprzedamy mieszkanie.Nie jest łatwo dostać kredyt jeśli pracuje tylko jedna osoba ale damy radę,wierzę że będzie dobrze.Wczoraj zajrzeliśmy na naszą działkę,trawsko takie,że nic nie widać.Jutro mąż z kuzynem w końcu ogrodzą teren no i chcemy szopkę jakąś postawić,chociażby na narzędzia,żeby się z tym majdanem nie wozić.Wstępnie planujemy postawić piwnicę a co dalej to na razie nie myślimy,czas pokaże.Jak masz jakieś zdjęcia z budowy to wklej kobietko,chętnie oglądniemy.Ciepło pozdrawiam!


witaj sylunia133 mam pytanko o jaki staracie sie kredyt hipoteczny czy budowlany pytam z ciekawosci,sam zastanawiam sie nad kredytem i obiło mi sie o uszy,że to dwa rózne kredyty chyba ,ze sie myle pozdrawiam
Link do komentarza
witaj sylunia 133!!!!
Postaram się dodać zdjęcia w najbliższych dniach.Mamy już oszalowane fundamenty icon_lol.gif i jutro ma przyjechać piasek oraz materiały icon_biggrin.gif zbrojenie,bloczki fundamentowe,cement oraz pustaki poroton icon_wink.gif

donmarco jeżeli mogę podpowiedzieć to kredyt hipoteczny to najtańszy kredyt z możliwych z oprocentowaniem góra do 7% a gotówkowy konsolidacyjny to aż icon_eek.gif 16-17% chyba jest różnica,no i to są kredyty dla bogatych jest ciężko dostać taki kredyt,jeżeli w gospodarstwie nie ma zarobków większych niż 4000 to nie ma szans.
Link do komentarza
Cytat

WITAM SERDECZNIE AGATKOWICZOW. CHCILAM ZAPYTAC CZY JEST KTOS NA POMORZU GDZIE MOZNA OBEJZEC AGATKE NA ZYWO. JA MAM ZAMIAR Z MEZEM KUPIC PROJEKT ZA MIESIAC I MAMY NADZIEJE

    ZE 18O TYSIECY NAM WYSTARCZY ZEBY POSTAWIC AGATKE DO ZAMIESZKANIA. CO WY NA TO? icon_confused.gif


    Witaj alicja30 skąd dokładniej jestes .W Mielnie stoi Agatka koło Koszalina,pochodze z Koszalina i sam nie wiedziałem,że w Mielnie stoi Agatka dostałem namiary tutaj na forum.Muszę powiedziec co prawda nie ogladałem w środku bo nie było włascicieli kiedy ja byłem ale z zewnątrz robi wrazenie.Zrobiłem kilka zdjec jednak chyba nie wypada wklejać ich tutaj bez zgody własciciela domu.pozdrawiam
    Link do komentarza
    Cytat

    Witaj alicja30 skąd dokładniej jestes .W Mielnie stoi Agatka koło Koszalina,pochodze z Koszalina i sam nie wiedziałem,że w Mielnie stoi Agatka dostałem namiary tutaj na forum.Muszę powiedziec co prawda nie ogladałem w środku bo nie było włascicieli kiedy ja byłem ale z zewnątrz robi wrazenie.Zrobiłem kilka zdjec jednak chyba nie wypada wklejać ich tutaj bez zgody własciciela domu.pozdrawiam


    witaj donmarco. my jestesmy z WEJHEROWA. czytalam szybciej,podajze byla to aga608 co dala ci namiary. ale mam nadzieje ze w wakacje bedzie okazja gdzies zobaczyc agatke na zywo. dziekuje za odpowiedz. pozdrawiam icon_smile.gif
    Link do komentarza
    Cytat

    WITAM SERDECZNIE AGATKOWICZOW. CHCILAM ZAPYTAC CZY JEST KTOS NA POMORZU GDZIE MOZNA OBEJZEC AGATKE NA ZYWO. JA MAM ZAMIAR Z MEZEM KUPIC PROJEKT ZA MIESIAC I MAMY NADZIEJE

      ZE 18O TYSIECY NAM WYSTARCZY ZEBY POSTAWIC AGATKE DO ZAMIESZKANIA. CO WY NA TO? icon_confused.gif

      Witam po przerwie.Od ostatniej wizyty agatka urosła ciesząc oko ,ale i susząc kieszeń .CO do twoiego zapytania to trudno jest na nie odpowiedzieć nie wiedząc z czego chcesz budować i jakim sposobem.Ja do stanu który zobaczycie poniżej -jesli mi się uda zamieścić fotki:grin: wydałem 185000 bez działki

      DSC01446.jpg

      DSC01446.jpg

      DSC01446.jpg

      DSC01446.jpg

      DSC01446.jpg

      DSC01446.jpg

      DSC01446.jpg

      Link do komentarza
      super domek, zazdroszczęicon_smile.gif. jeśli można prosic o wiecej zdjęc,było by super:)
      nie moge doczekac sie kiedy zobaczę u nas agatkę.roboty zaczynają sie w przyszłym miesiącu . wykonawca zobowiązał sie do wykonania wszystkich prac przy stanie surowym otwartym do końca września. we wrześniu też zabaczymy agatkę na żywo ,bo dopiero wtedy dostaniemy urlop w pracy i będziemy mogli przyjechac na urlop do polski.
      pozdrawiam i powodzenia życzę
      a oto aktualne zdjęcie naszej działeczki. pierwsza budowla już stoi:)

      DSC01446.jpg

      Link do komentarza
      Witam!
      Gratuluję postępów.
      U nas sytuacja wygląda tak:
      Mamy pozwolenie, jutro jedziemy po wycenę ( od fundamentów po dach za 35 tysięcy) jutro zobaczę jak to wszystko wygląda... bo Ty Macko płacisz chyba trochę mniej


      I teraz pytanie do Was, może ktoś się wypowie, doradzi
      Musimy przed wszystkim zrobić przyłącz wody i ścieków. w sumie przekopanie 20 metrów.
      Dostaliśmy informację od pewnej firmy że za wykopanie (wraz z fundamentami pod dom ( 500 zł) , materiały- rury ochronne, załatwienie dokumentów i niezbędnych odbiorów - 8200 zł. A opłatę przyłączeniową mamy dokonać sami.

      Czy to dużo, mało, w sam raz..
      Link do komentarza
      Witam wszystkich! donmarco byłeś zainteresowany kredytem ,wczoraj podpisaliśmy umowę z KREDYT BANK(hura mamy go),jest to kredyt hipoteczny minimum formalności,decyzja w 2dni,pieniądze od podpisania umowy 2-3 dni,fantastyczna obsługa.warunki niezłe,jeśli dalej myślisz o kredycie pokieruj tam swoje kroki i powodzenia icon_wink.gif .vanlun u nas humus też zdarty i stoi domek fachowca,czyli szopka na graty a wczoraj przywieżli nam na zbrojenie,w końcu ruszyło,dyzkowa my też mamy 20m to miejsca podłączenia,wyliczono nam ok6000zł,musimy robić podkop pod drogą asfaltową tzn nie my tylko wodociągi,możemy zlecić to firmie ale nie wiem czy to nas wyniesie taniej.pozdrawiam i życzę wszystkim postępów icon_smile.gif
      Link do komentarza
      siemanko wszystkim!!!!!
      moniuta proszę napisz jak masz rozwiązany problem z tym kominem do grila,bo w projekcie są trzy wkłady i to duży koszt czy macie może inne rozwiązanie?Jak pisałam wyżej,że pytałam fachowców to raczej chyba nie fachowcy.Napiszcie swoje rozwiązania i ile was kosztował wkład?
      Jeszcze jedno moniuta ile zapłaciłeś za robociznę?
      My mamy zalane fundamenty jutro smarujemy i do góry!!!!!!!!!!!! icon_mrgreen.gif
      Link do komentarza
      Witam Agatkowicze!Dyzkowa po małej korekcie w biurze wodociągow okazało się,że kwota wzrosła do 9700,tak więc mamy zbliżone koszta za tę samą odległość.A już się cieszyłam z poprzedniej wyceny,no cóż życie... icon_sad.gif alicja30 w kosztorysie wyceniono nam Agatkę na ok200tyś z tym że bez tarasów i parapetów zewnętrznych ale wiadomo,że to może się zmienić.Prace idą pełną parą,fundamenty się robią...wieczorem spróbuję wstawić jakieś zdjęcia,pozdrawiam.
      Link do komentarza
      Sylunia a u nas kwota za wykonanie tych robót topnieje.. we wtorek lub w środę mają kopać to wtedy powiem ile wyszło ale na pewno nie 8 tysięcy... icon_smile.gif

      icon_smile.gif
      A i gratuluję kredytu.. icon_smile.gif u nas też jedna osoba tylko pracuje.. i nie wiemy czy dostaniemy kredyt.. na razie zrobimy tyle na ile wystarczą oszczędności..
      Link do komentarza
      a u nas cisza jak na pustyni. teśc odwiedził ostatnio starostwo powiatowe i w odpowiedzi na pytanie na jakim etapie jest rozpatrywanie naszej dokumentacji usłyszał; panie to jeszcze za wcześnie żeby cokolwiek powiedziec przecież od momentu złożenia dokumentacji minęło dopiero 3 tygodnie.
      jak mi teśc to opowiedział to myślałem że mnie krew zaleje. biurokraci i nieroby średnio tygodniowo wydają 3 pozwolenia pod budowę i czasu biedaki na nic nie mają bo im kawa stygnie!!!!!!!! jutro dzwonie do starostwa może ja sie czegoś dowiem icon_mad.gif
      Link do komentarza
      Cytat

      halo,halo ktoś mi odpowie na mój post, jakie macie rozwiązania z tym kominko-grillem ???????
      U nas jutro mury do góry icon_biggrin.gif a oto parę obiecanych zdjęć icon_surprised.gif



      witam

      super efekty już u was widac:) oby tak dalej:)

      u mnie po konsultacji z fachowcem będzie komin 2 ciągowy plus dwie wentylacje ;jeden będzie do kominka wewnętrznego , drugi do grila zewnętrznego, z tym że ten pierwszy kanał będzie ocieplony wełną a ten do grila nie. cały komin będzie posadowiony na zewnątrz domu obmurowany cegłą i związany ze ścianą nośną.
      prosimy o więcej zdjęc

      pozdrawiam
      Link do komentarza
      Cytat

      witam

      super efekty już u was widac:) oby tak dalej:)

      u mnie po konsultacji z fachowcem będzie komin 2 ciągowy plus dwie wentylacje ;jeden będzie do kominka wewnętrznego , drugi do grila zewnętrznego, z tym że ten pierwszy kanał będzie ocieplony wełną a ten do grila nie. cały komin będzie posadowiony na zewnątrz domu obmurowany cegłą i związany ze ścianą nośną.
      prosimy o więcej zdjęc

      pozdrawiam


      Siemanko macko333 a możesz mi powiedzieć ile będzie kosztować cię wkład,bo właśnie chodzi o te wkłady są drogie i fundować sobie grill za 3000 to trochę drogo!!
      Link do komentarza
      Witam

      Jest tu może ktoś z okolic Lublina lub po prostu z Lubelszczyzny, kto byłby na tyle miły by pokazać swoją Agatkę mi i mojemu mężowi?

      Za 2 tygodnie jedziemy z mężem na mazury tak więc może ktoś na trasie Lublin - Siedlce - Ełk lub Lublin - Białystok - Ełk (ewentualnie jeszcze trasa Olsztyn - Ełk) byłby skłonny nas ugościć? Bylibyśmy niezmiernie wdzięczni gdyż z racji specyficznych wymagań mamy nie lada problem z wyborem projektu icon_sad.gif

      makbecik@gmail.com

      Pozdrawiam serdecznie
      Link do komentarza
      Mam jeszcze jedną prośbę do Agatkowiczów. Czy mógłby ktoś umieścić skan parteru i poddasza z większą ilością wymiarów niż tylko 20,5m2? Nie musi być ze szczegółowymi danymi, chciałabym po prostu wiedzieć ile każde pomieszczenie ma na długość i szerokość icon_wink.gif

      I jeszcze jedno -_-' Czy ktoś z Was podnosił ściankę kolankową? Jeśli tak to o ile i o ile powiększyły się wam pomieszczenia? Planuję bowiem powiększyć łazienkę, część sypialni "zagarderobić" oraz spróbować wcisnąć jakoś balkon, do tego chciałabym jeszcze podzielić drugi pokój na dwa i wcisnąć gdzieś pokoik komputerowo-gościnny w okolicach 4m2 Edytowano przez Makbecik (zobacz historię edycji)
      Link do komentarza
      dziś dostałem wiadomośc z polski że listonisz dostarczył pozwolenie pod budowęicon_smile.gif , miało byc już dwa dni temu do odbioru własnego ale urzędnik przez pomyłkę wysłał pocztą i szło 2 dni!!! no ale nic ,ważne że je już mamy icon_biggrin.gif
      ale tu ostatnio cicho nikt sie nie chce pochwalic osiągami ?
      Link do komentarza
      witam wszystkich. projekt już odebraliśmy ,ale za to mamy problem z pozwoleniem na budowę bo okazało się ze nasza ziemia jest pod ochroną archeologiczną jest w rejestrze zabytków w gdańsku. i mamy problem ale nie rezygnujemy z naszej wymarzonej Agatki, mamy nadzieje ze wszystkie dokumenty i pozwolenia otrzymamy i może po wakacjach zaczniemy budować. bo znając polską biurokracje to trochę potrwa. POZDRAWIAM icon_sad.gif icon_sad.gif
      Link do komentarza
      • 2 tygodnie temu...
      u nas już jsteśmy na prostej pozwolenie uprawomocnione czekamy tylko na wykonawce i ruszamy myśle że koło środy zaczną fundamenty zobaczymy bo z tą pogodą nic nie wiadomo , a wykonawca zaczyna od pażdziernika następną budowę tak że nie wiem jak sie wyrobią, zobaczymy.
      tu na forum cisza nikt nic nie pisze, ja bym pisał ale nie mam jeszcze za bardzo o czym:)
      poniżej zdjęcia garażu i wiercenie studni głębinowej

      DSC01446.jpg

      DSC01446.jpg

      Link do komentarza

      Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

      Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

      Utwórz konto

      Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

      Zarejestruj nowe konto

      Zaloguj się

      Masz już konto? Zaloguj się.

      Zaloguj się

      ×
      ×
      • Utwórz nowe...