Skocz do zawartości

Agatka /Dom dla Ciebie


zo26

Recommended Posts

witam wszystkich!dawno nie zaglądałam na forum i widzę,że ludzi wymiotło u nas piwnica idzie w górę, pod koniec tygodnia jak wszystko dobrze pojdzie to zalejemy strop,no a potem to już mury i mam nadzieję,że pójdzie szybciej niż piwnica,bo trochę czasu na nią zeszło.pozdrawiam wszystkich .vanlun gdzie jesteś icon_sad.gif .chcialam wstawic parę zdjęć ale nie mogę znależć to może póżniej...
Link do komentarza
Cytat

Witam
Czy ktoś ze wschodniej części Mazowieckiego(okolice Mińska Maz. - Siedlec) buduje Agatkę może również być podlaskie.
Zamierzamy kupić ten projekt i na wiosnę ruszyć z budową, ale przydało by się najpierw go obaczyć w realu....
Pozdrawiam


ja jestem z mazowieckiego 15 km od ciechanowa w strone mławy
Link do komentarza
witam micnic gratuluje postępów na budowie. my zaczynamy fundamenty dopiero w tym tygodniu i bardzo bym był wdzięczny za wrzucenie fotek ze wszystkich etapów. możesz sie podzielić kalkulacjami wydatków z materiałów i robocizny oraz opisać materiały( z czego budujecie , jakie kominy. dach itp). pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

witam micnic gratuluje postępów na budowie. my zaczynamy fundamenty dopiero w tym tygodniu i bardzo bym był wdzięczny za wrzucenie fotek ze wszystkich etapów. możesz sie podzielić kalkulacjami wydatków z materiałów i robocizny oraz opisać materiały( z czego budujecie , jakie kominy. dach itp). pozdrawiam


SIEMANKO macko333!!!! i pozostali;))
Na naszej budowie szykujemy się do stropu.W trakcie budowy zaszło parę małych zmian.W tym małym wc na dole zrobił nam majster odpływ także na brodzik,lekko ją powiększam na rzecz tego małego pokoju,będę miała dzięki temu swobodę ruchu.Z racji tego,że będzie tam brodzik powstało malutkie okno maksymalnie wysoko.
Następna zmiana to strop,z gotowego zmieniliśmy na tradycyjny lany icon_biggrin.gif oraz kominy także zwykłe bez wkładów,układane tak jak kiedyś icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

witam micnic gratuluje postępów na budowie. my zaczynamy fundamenty dopiero w tym tygodniu i bardzo bym był wdzięczny za wrzucenie fotek ze wszystkich etapów. możesz sie podzielić kalkulacjami wydatków z materiałów i robocizny oraz opisać materiały( z czego budujecie , jakie kominy. dach itp). pozdrawiam



Witaj macko333 co do wydatków to do niedzieli spróbuję wrzucić na forum koszty jakie do tej pory poniosłam, co do materiału to buduję z ytonga 36,5 energo. A na razie wrzucam parę fotek.

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
u nas powoli do przodu:). ławy zalane betonem weszło 9 metrów sześciennych.w tej chwili murarze trzeci dzień murują ściany fundamentowe z bloczka. za dwa lub trzy dni mają skończyć murowanie i izolacje pionową wraz z kanalizacją robić. zobaczymy bo ta pogoda to taka kapryśna teraz. gratulacje dla micnic za szybkie postępy na placu budowy.pozdrawiam wszystkich i zachęcam do dodawania fotek i wpisów z postępów na waszych budowach.

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Edytowano przez macko333 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
SIEMKA!!!!
Ojej macko333 a co tam robi ta świnka?????? icon_sad.gif
ja jedynie dodam tylko dwa zdjęcia ponieważ aparat jest niesprawny :(pierwsze zdjęcie z zalanego zera a drugie z przed dwóch tygodni. Budowa idzie pomyślnie icon_biggrin.gif w tym tygodniu strop zalewamy!!! z końcem września przykrywamy .........i nie wiem jaką dachówkę wybrać mętlik w głowie icon_surprised.gif

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Edytowano przez vanlun (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
witajcie agatkowicze. super wam idzie GRTATULUJE postepow. my czekamy niestety jeszcze na papierkowe sprawy a pozniej mam nadzieje ,ze na koniec pazdziernika ruszymy z budową. mamy juz zamowione bloczki i gazobeton,mam nadzieje, że dobry wybor.murarza juz mamy zamowione, podaje cene za robote stan surowy otwarty plus tarasy i kominy 20 tyś.myśle ze nie drogo co wy na to? pozdrawiam serdecznie i zycze powodzenia w budowie. icon_smile.gif
Link do komentarza
Sylwia pięknie u Ciebie,niesamowite zmiany,roślinność cieszy oko,bardzo mi się podoba! A u nas nie za wiele zmian, na dzień dzisiejszy wygląda to tak,piwnica ze stropem jest. Na dniach ruszą mury,budujemy z ytonga24 plus styropian 15.Strasznie wolno to wszystko idzie,bo ekipa,która stawia mój dom,podjęła się budowy domu mojemu bratu,z tej racji,że z bratem stawiamy domy obok siebie.No i teraz musimy to jakoś pogodzić.Pozdrawiam wszystkich.Sylwia może zechciałabyś nam przypomnieć wnętrze swojej Agatki,może jakieś zmiany zaszły u Ciebie icon_biggrin.gif
Link do komentarza
w środku po podziale zmieniły sie tylko kolory w przedpokoju, zdjęc nie mam i nie robię bo mamy małe dziecko i wieczny bałagan...ściany umazane icon_biggrin.gif

kamień na elewacji i kominku to wapień, kupowany za śmieszne pieniądze na Jurze krakowsko - Częstochowskiej bezpośrednio od właścicieli nielegalnych kamionek...transport wyszedł więcej niż ten kamień...jeszcze go nam troche zostało

namiarów nie podam z wiadomych powodów...ale trzeba pojechać chocby do Rzędkowic i popytac miejscowych
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Brawo macko333!życzę szybkich postępów u nas jeszcze troszkę i zalewamy strop,więżba zamówiona,kominy też,budowa zaczyna nabierać tempa,pozdrawiam wszystkich serdecznie icon_biggrin.gif


Siemanko sylunia133!!!!Dawno mnie nie było u nas robią już więzbe,zdjęcia na pewno dodam!!Dachówkę wybraliśmy ceramiczną czarną z połyskiem i mamy dylemat z tym kominko-grillem on będzie z cegły klinkierowej ale nie wiemy jaki kolor ,a juz czas ją kupić jak wy sylunia robicie ten komin??????????
Link do komentarza
hej witam agatkowiczow. to jest nasz poczatek budowy agatki. hura mamy juz papierkowe sprawy za sobą.

Cytat

hej witam agatkowiczow. to jest nasz poczatek budowy agatki. hura mamy juz papierkowe sprawy za sobą.




Cytat

hej witam agatkowiczow. to jest nasz poczatek budowy agatki. hura mamy juz papierkowe sprawy za sobą.




o jej nie moglam zalaczyc zdjecia ale udalo sie

to nasza mala piwnica pod schodami

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Jeśli mogę wyrazić swoje zdanie na temat projektu (znam go dokładnie).
Wydłużenie salonu b. poprawia funkcjonalność i wygląd pomieszczeń na parterze, a praktycznie nie wiąże się z żadnymi zmianami w konstrukcji budynku. O zgodę na wprowadzone zmiany wystąpiłem do autora projektu poprzez biuro konstrukcyjne i nie było z tym żadnych problemów.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...