Skocz do zawartości

Agatka /Dom dla Ciebie


zo26

Recommended Posts

A ja po dłuższej przerwie chciałem Wam pokazać jak zrobiłem dobudówkę do Agatki I. Może kogoś zainspiruje icon_smile.gif
Oczywiście chodziło o to, by był garaż+kotłownia. To przede wszystkim, niemniej jednak dzięki tej dobudówce powstał też nowy pokój 20m2 i balkon 10m2.
Każdy pyta "to czemu od razu tego nie było?". No nie było, bo bałem się finansowej wtopy rzecz jasna. W tym tygodniu kończę budowę. Trwała 3 lata i 3 miesiące.

Pozdrawiam

DSC01446.jpg

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 5 miesiące temu...
Witam! Planujemy budowę w najbliższym czasie i bardzo spodobała nam się Agatka 2. Chcielibyśmy zobaczyć ją najpierw na żywo, ciężko nam po zdjęciach ocenić wielkość pomieszczeń, itp. Czy ktoś może budował Agatkę 2 w woj. lubelskim, podkarpackim albo świętokrzyskim i byłby chętny pokazać nam ją w realu :-)? Pozdrawiamy.
Link do komentarza
Cytat

Witam! Planujemy budowę w najbliższym czasie i bardzo spodobała nam się Agatka 2. Chcielibyśmy zobaczyć ją najpierw na żywo, ciężko nam po zdjęciach ocenić wielkość pomieszczeń, itp. Czy ktoś może budował Agatkę 2 w woj. lubelskim, podkarpackim albo świętokrzyskim i byłby chętny pokazać nam ją w realu :-)? Pozdrawiamy.



Witam,
nie spełniamy Państwa kryterium co do województwa, bo my budujemy Agatkę II w mazowieckim, ale jeśli Państwu pasuje to zapraszamy ;) jesteśmy dopiero na etapie stropu, ale może coś pomożemy icon_smile.gif
Pozdrawiamy
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 3 miesiące temu...
Witajcie! Czy ktoś jeszcze przegląda te forum?
Prawdopodobnie niebawem dołączę do grona agatkowiczów. Z tym, że chcemy budować wg projektu Agatka II z garażem.

Mam pytanie do tych, co już mają to za sobą:
Jak usytuowany jest Wasz dom względem stron świata?
U nas wychodzi, że kuchnia miałaby być po stronie południowej i to bardzo nie podoba się architektowi.
Jakie jest Wasze doświadczenie w tym temacie?

Pozdrawiam!
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Iidzik super to wygląda! :)

A ja tak jak pisałam, dołączyłam do grona agatkowiczów. Budowa ruszyła:)

Mam nadzieję, że forum się reaktywuje i będzie z kim pogadać o agatkowych problemach.

My musieliśmy przeprojektować fundament z tradycyjnego na płytę fundamentową, bo bardzo wysoki poziom wód gruntowych. Już działamy!

 

DSC_0026[2].jpg

Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 8 miesiące temu...

Dawno tu nie byłam, ale ostatnio robimy lekkie poprawki w domu. Postanowiliśmy zmienić z drzwi z wiatrołapu do korytarza do salonu na przesuwne. Rodzina się powiększyła i w wiatrolapie zdecydowanie zrobiło się za ciasno, a przesuwane drzwi powiększają to pomieszczenie, gdy jest taka potrzeba, bo wychodzi więcej osób na raz. Jeśli ktoś jest ciekawy, to mogę zamieścić zdjęcia gdy skończymy :)

Link do komentarza
  • 1 rok temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...