Skocz do zawartości

Jesienna Konferencja Aktywu Forum BD - 25 wrzesień 2010


Recommended Posts

Kotki moje słodkie i co by mi to dało, zanim byśmy dojechali do łodzi to już bym odsiedzin dostała w tym samochodzie, a jak gra muzyka to ja nie usiedzę, z leżeniem też mam problem - gdyby to tylko stopa, albo ręka była, ale kolano?! Cała noga w gipsie do tego jak mam ją na dole to puchnie i uciska kostkę.
Kulig mówisz no no ja bardzo lubię te klimaty - w najgorszym wypadku zobaczymy się na letce wtedy to choćby na noszach...
Link do komentarza
Cytat

Kotki moje słodkie i co by mi to dało, zanim byśmy dojechali do łodzi to już bym odsiedzin dostała w tym samochodzie, a jak gra muzyka to ja nie usiedzę, z leżeniem też mam problem - gdyby to tylko stopa, albo ręka była, ale kolano?! Cała noga w gipsie do tego jak mam ją na dole to puchnie i uciska kostkę.
Kulig mówisz no no ja bardzo lubię te klimaty - w najgorszym wypadku zobaczymy się na letce wtedy to choćby na noszach...


w samochodzie wypierdzielasz przedni fotel, siadasz z tyłu, nogę na kokpit, lub bierzesz taką podpórkę jak do arkebuza,
ewentualnie gwóźdź sufitowy w dach bryki i na sznurku, ino co na to właściciel fury icon_rolleyes.gif

znam ten ból, 2,5 miecha tak się "bawiłem", jakie masz ustawienie? możesz stanać na nodze, czy takie "bardziej przyjemne" - końskim je zwą unsure.gif,

labas
no icon_mrgreen.gif

Cytat

przy okazji brwi za darmo wydepiluje .... icon_mrgreen.gif


i łapska z futra
Link do komentarza
Aleś Wy niecierpliwi icon_eek.gif Termin zapisów mija dziś o godz. 24.00. Dajmy szansę jeszcze się innym zapisać icon_wink.gif Tu jest wsio pod kontrolą...
Kochani wolałabym już na sztywno ustalić kwotę, żeby nie latać później z grosikami i oddawać - ja z tych co nie lubią hura-bura jeżeli chodzi o pieniądze, zobowiązania i organizację... wsio jest zaplanowane - z noclegami i cateringiem obgadane - jutro do południa wszyscy uczestnicy dostaną maile...

Dzisiaj muszę troszkę ogarnąć sprawy po wyjściu ze szpitala;)
Link do komentarza
Cytat

pytanko mam .... jest tam jakiś sklep na rzut moherem ? czy raczej w napoje wyskokowe i jedzenie trzeba zabrać ze sobą?




Cytat

Mam jeszcze pytanie - alkohol - mam kupować ja (określoną ilość butelek określonego gatunku), czy każdy przywozi z sobą co ma? Zaznaczam, że najbliższy sklep od miejsca bitwy i spoczynku jest 4 km... i jest to dobrze wyposażony sklep ogólnospożywczy o wdzięcznej nazwie "Bachus"...



4 km to może być bardzo duża odległość icon_wink.gif lepiej chyba coś ze sobą zabrać...
Link do komentarza
Cytat

Patrząc na frekwencję, to śmiało możesz od razu walić "JesieczKA"




niestety masz rację ..... icon_rolleyes.gif

ale i tak bardzo cieszę się ze spotkania z tymi którzy przyjadą...... odstresujemy sie porządnie , wypijemy za zdrowie tych którzy nie dotarli z nadzieją, że kolejny raz będzie liczniejszy .... może kulig w starym miejscu? icon_wink.gif
Link do komentarza
podaje jeszcze taka informacje .... kilka osób mi pisało na priv , że może w ostatniej chwili coś się wyklaruje i dojadą na żywioł w sobotę ... więc może się okazać , że jeśli wszyscy przyjadą - nie będzie nas tak znowu mało ... znaczy kilka osób więcej ....
nie pisze kto i jak ..... bo sobie nie życzyli na wypadek jednak "nie dojechania" .... Ciril wie i obiecała, że nie wygoni icon_smile.gif

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...