Skocz do zawartości

texas

Uczestnik
 • Posty

  142
 • Dołączył

 • Ostatnio

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

texas's Achievements

Początkujący

Początkujący (1/4)

0

Reputacja

 1. Słyszałem, że woda w mojej okolicy może zawierać niebezpieczny dla zdrowia mangan. Jaki filtr powinienem zastosować aby usunąć to z wody?
 2. w jacuzzi można się zarazić bakterią wywołującą chorobę legionistów.
 3. Ale Bob Budowniczy buduje raczej drogi, stodoły i garaże - a nie domy.
 4. A co powiecie o roślinie/ drzewku, które nazywa się catalpa? Mam taką od roku w swoim ogródku, ale słyszałem, że to drzewko jest jak chwast - rozrasta sie i trudno nad nim później zapanować.
 5. Dla pnących róż są specjalne ażurowe drewniane płotki/podpórki. wydaje mi się, że na metalowej siatce są bardziej narażone na zmarznięcie podczas mrozów.
 6. To może lepiej orzechy laskowe? zawierają kwasy omega!!
 7. Gdy świeci słońce to raczej nie mamy problemów ze wstaniem rano z łóżka - gorzej jest gdy szaro za oknem - wtedy wstać się nie chce. Ale mój sąsiad tez biega rano - przed pracą. Co drugi dzień. No i schudł 13 kg.!!!
 8. dobrze jest gdy wybieg dla psa jest wyłożony czymś twardym, bo gdy jest tam tylko trawa to podczas opadów zrobi się tam błoto i psiak będzie wiecznie brudny i mokry.
 9. Gdy kilka lat temu na ulicy Sennej w Warszawie budowano biurowiec, znaleziono tam właśnie niewypał długości około 1m . Saperzy przyjechali, a jakże, ale nie mieli jak wywieźć tej bomby i poprosili koparkowego, aby wziął tą bombę na łyżkę i wywiózł we wskazane miejsce. Kioparkowy zrobił to - ryzykując nie tylko swoje życie, a później dostał naganę od szefa. Dlaczego? Bo przecież gdyby ta bomba wybuchła, to zniszczyłaby caterpillera.
 10. Firmy, które mają swoich przedstawicieli handlowych (czyli dość duże firmy) zrobią schody za 12-15 tys. zł, a małe dwuosobowe firmy za takie same schody wezmą tylko 8-9 tys. zł . Tak było w moim przypadku.
 11. oczywiście, że tak. najważniejszą rzeczą jest to aby nie mieć tarasu obok tarasu naszych sąsiadów - latem może to być bardzo uciązliwe dla obydwojga sąsiadów... gdy ropalamy grila, przychodzą goście itd.
 12. Myślę, że nie powinny kosztować więcej niż kabina - więc jeśli nie chcesz mieć zasłony prysznicowej - to warto pomysleć o takim rozwiązaniu. Gdy Ja dorabiałem szklane drzwiczki do szafki - to nie kosztowało to majątek - chyba 40zł z wywierceniem otworów na zawiasy i uchwyt (ale to drzwiczki 50x50cm).
 13. hmm... zastanówmy się : wybierając kuchenkę elektryczną ceramiczną - masz wygodę, ale rachunki o 10zł miesięcznie wyższe niż przy kuchence gazowej - czy warto? Ja uważam, że tak.
 14. Nie wszystkie - zależy co masz pod panelami.
 15. Jeśli zamierzasz składować zakupiony towar na swojej działce - to rzeczywiście może zginąc.
×
×
 • Utwórz nowe...