Skocz do zawartości

edit

Uczestnik
 • Posty

  296
 • Dołączył

 • Ostatnio

edit's Achievements

Bywa

Bywa (2/4)

1

Reputacja

 1. to tylko żarty - nie kąśliwe uwagi - przynajmniej ja to tak odbieram... sorry, ale gdyby mój sąsiad zaproponował mi takie ogrodzenie - tez byłabym niezadowolona z tego powodu - takie ogrodzenia należą do najbrzydszych jakie obecnie są w sprzedaży. Ale są ogrodzenia imitujące np. piaskowiec - znalazłam coś takiego - i jest ładne . http://www.leg-tur.com.pl/webcm/no_title14
 2. edit

  Zuzycie gazu.

  Dokładnie tak - moje zimowe rachunki za gaz (ogrzewanie i ciepła woda) to 250-300zł/miesiąc za dom ponad 100m2. Po podwyżce zapłaciłam za gaz 600zł/ 2 miesiące czyli właśnie 300zł/ miesiąc - za dwa zimowe miesiące.
 3. No cóż - jeśli nie integrujemy się z sąsiadami - to trudno wymagać aby ktoś z sąsiadów zwrócił uwagę na to - iż coś dziwnego się dzieje na naszym podwórku - trzeba poznać swoich sąsiadów
 4. hmm.. uziemienie "w ziemię" bym sugerowała - a nie do fundamentów.
 5. Grzejniki kanałowe nie są wskazane w domach gdzie mieszkają alergicy - uczuleni na pleśnie i inne tego typu alergeny.
 6. Teraz już nie wymienia się samych szyb - tylko całe okna.
 7. Oczywiście mój mąż jest jedynym mężczyzną na którego opalony tors spoglądam... to przecież normalne w małżeństwie - prawda????
 8. Do "góry nogami" - to uwierzę - bo można się pomylić przy montażu, ale w poprzek????
 9. Ale umywalki z klimatem nic wspólnego nie mają. Przeciez montuje sie je w domu w łazience.
 10. Nie ulega wątpliwości iż lepsze są drzwi szklane - ładne i na zawsze - ale gdy nie mamy możliwości zamontowania takich drzwi /kabiny - to jedynie zasłona sie nadaje - bo takie drzwi harmonijkowe o których była mowa na początku tego tematu - strzasznie szybko byłyby brudne - gdyż wszyscy wiemy jak trudno czyści sie osad z wody i mydła ze szklanych drzwi kabiny, a co dopiero z takich plastikowyxch harmonijkowych???
 11. No tak, to naprawdę problem by był u mnie z tymi śrubkami - gdyż mój syn uwielbia podbierać tacie ze skrzynki z narzędziami różne śrubki, które wciąż są wciągane do odkurzacza centralnego.
 12. Ja mam jeden taki pokój - jest tam komputer, garderoba i kanapa dla gości. On jest rzadziej używany niż sypialnie i salon.
 13. Napewno są pyszne - wierzę na słowo...
 14. Niestety nie zawsze uroda i umiejętności fachowców idą w parze - a szkoda - miło by było popatrzeć latem na te nagie opalone torsy .... no i częściej na budowie byśmy się pojawiały...
 15. Niestety nie - gdyż ten balkon to lekka konstrukcja metalowa . Jest przymocowany do muru za pomocą kotew. Nic nie da się już więcej zrobić - te kotwy (i śruby) nie utrzymają większego ciężaru.
×
×
 • Utwórz nowe...