Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

doktor

Uczestnik
 • Posty

  350
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutralny

O doktor

 • Ranga
  Bywa

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. KOszt piwnicy o powierzchni 120m2 to około 35tys.zł. czyli 300zł za 1m2 powierzchni piwnicy. Ale koszt budowy piwnicy o powierzchni 4m2 to nie będzie 300zł x 4m ........... myślę że taka piwniczka będzie kosztowała nawet 8 tysięcy złotych. Koszty: roboty ziemne, ściany piwnicy,podkłady podłogowe podłogi na gruncie, strop, izolacje przeciwwodne, drenaż, ocieplenie ścian itd.
 2. pewnie tak by właśnie zrobili - albo wyśmiali osobę, która alkomat im podtyka pod nos... chyba, że wytłumaczymy im że to dla ich bezpieczeństwa itd, że kierownik budowy za to odpowiada i on to zalecił... może dali by się przekonać??
 3. niektórzy mają po prostu dwie lewe ręce do prac w ogródku lub uważają, że to wstyd kopać łopatą w ziemi ...
 4. ale to nie zgaszone w łazience światło to każdemu się może zdarzyć - (mojej bratowej zdarza sie to ciągle ) - może to przeczyta - a wtedy mnie oskalpuje - o rany...
 5. nie wiem czy są takie, które sa odporne na wodę - ale są takie rynienki, na których stawia sie buty aby nie zamoczyć podłogi.
 6. Szczeniaki wszystko gryzą - niważne czy są tam witaminy czy nie - gdy dorosną to zazwyczaj im to mija ... gryzienie oczywiście...
 7. trzeba je podlewać czasami - lubią raczej kwaśną ziemię i nawóz od czasu do czasu - tak jak każda roślina - no i oczywiście muszą rosnąć na słońcu.
 8. na pewno muszą to być odmiany wolno rosnące - i dorastające do wysokości około 1,5m. większe wymagałyby ogromnych donic, a to już nie ma sensu - lepiej wtedy zasadzić je bezpośrednio w ziemi - a nie w donicach jak bećzki na kapustę...
 9. może byłyby one szkodliwe nie tylko dla owadów i innych roślin, ale również dla ludzi?
 10. Naprawdę niesamowita - a to zdjęcie zrobione w Polsce jest? czy w cieplejszym klimacie?
 11. nie wiem tego, ale z pewnością rozkłada się to w miejscach np. pomiędzy drzewkami, krzewami itp. aby tam chwasty nie rosły, ale trzeba to czymś zasłonić, bo takie płachty na ziemi to nic fajnego.
 12. Wiadomą rzeczą jest, że jeśli zatrudniamy ogrodnika za 300zł miesięcznie - to nie pracuje on codziennie po 8 godzin - to jakieś przekłamanie . Co on miałby tam robić? opalać się chyba gdy słońce świeci...
 13. wielkość płytek raczej nie ma nic wspólnego z łatwością mycia ich ... płytki są śliskie - nie spotkałem takich, które nie są śliskie.
 14. to chore, traktować tak swoich gości - na suknach ?? to w muzeum raczej sie stosuje takie metody ....
×
×
 • Utwórz nowe...