Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Histerion

Uczestnik
 • Posty

  29
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Histerion

 • Ranga
  Początkujący
 1. Jestem przeciwko nieotwieralnym oknom. I to nie dlatego że lubię kurz bo uważam że nie kurz a świeże powietrze leci do mieszkania przed otwarte okna.
 2. w 2006 270 zł a w 2008 170? to jednak prawda że materiały tanieją. Tylko gdzie takie tanie?
 3. Hmm... czy to do mnie? Przykro mi pana rozczarować panie barracudo ale myli się pan. A właściwie skąd to porównanie? Bo że nie jest to komplement to rozumiem.
 4. Zaniepokoiło mnie to trochę stąd pytanie czy to jakiś straszak czy naprawdę coś jest nie tak.
 5. Czy to jest drewno z gatunku miękkich czy twardych?
 6. Tak, żeby się zmieścił samochód i zostało jeszcze po pół metra z każdej strony.
 7. Jesli coś jest niedotarte - nowe autobusy na przykład jeżdżą bez pasażerów aż się dotrą; tak samo telewizja. Póki technicznie coś nie tak powinno się ją testować na grupie volontariuszy.
 8. Z tego można się domyślać, że efektywne oszczędzanie jest możliwe tylko gdy wprowadzimy poligamię. Małżonki by na zmany używały sprzętów w nocy i płacilibyśmy mniej. Ale są dwa ale: pieniądze z oszczędności poszłyby na dodatkowe wyżywienie/ubranie a pralka pracuje dość głośno i taki warkot o 1 nad ranem nie dałby mi spać.
 9. Pierwszy raz się spotykam z informacją że pustak może być przyczyną dolegliwości zdrowotnych. To nię są potwierdzone informacje?
 10. Potrzebny jest pomysł. Bardzo dużo można zrobić jeśli nie założę sobie że "na pewno się nie da".
 11. Nie wiem jak państwo. Dla mnie to bez sensu. Mieć energię i nie móc jej zmagazynowć na potem. Domyślam się że na tym zarabiają ale co z tego? A o wiatry bym się nie martwił. U nas coraz silniejsze.
 12. Ludziom ufaj. Nie ufaj specjalistom. Ale o ludzi.. trudno.
 13. Wszyscy piszemy anonimowo więc nie widzę problemu. A jeśli ktoś chce się poczuć lepiej sam mając niewiele więcej w kieszeni to czemu nie. Mnie to nie przeszkadza. Nie udało mi się zarobić 10 milliardów i tafić na LISTĘ ale co tam. Domek będzie ciasny ale własny.
 14. Pałacyk na 120m? Jak to może wyglądać?
 15. Na szczęście u nas nie rosną wiekowe drzewa więc taki wydatek da się przeżyć. Ale strata czasu jest nieowracalna.
×
×
 • Utwórz nowe...