Skocz do zawartości

Sylwuś

Uczestnik
 • Posty

  191
 • Dołączył

 • Ostatnio

Sylwuś's Achievements

Bywa

Bywa (2/4)

1

Reputacja

 1. Moje pytanie czy 370 zł za tonę peletu to drogo? A jeśli nie to jak jest w innych miastach.
 2. Witam Człowiek jest to małpa która zeszła z drzewa i nie chciało się jej wejść z powrotem .
 3. Witam Ja osobiście skorzystałem z różdżkarza w postaci mojego teścia i to nie żart jako jeden z trzech bracie na taką właściwość że znajduje żyły wodne i o dziwo dowiedziałem się że ja też to mam i dom przesunąłem o 2m gdyż postawiony byłby na żyle czy to prawda czy nie 2 metry na wszelki wypadek niech będzie.
 4. Witam Może jadam przykład miałem działkę budowlaną w 2006 wystawiłem cenę 40złm2 i nikt nie chciał jej kupić w 2007 kiedy był bum budowlany wystawiłem 60złm2 i też nie ma oddźwięku 2008 wystawiłem 80złm2 i nikt w tym roku cena jest już 110złm2 telefony się urywają.
 5. Witam A co byś powiedziała na ogród w postaci ruin starożytnej Grecji z kolumnami z smukłymi tujami z ławeczkami gdzie nie gdzie rajska jabłonka i strumyk?
 6. Witam Od początku roku przed supermarketami są wystawiane kontenery na sprzęt ADG i RTV jestem z tego zadowolony za każdym razem jak coś się zepsuje w domy z tych rzeczy mogę zostawić tam. Mnie martwi raczej wywożenie śmieci do lasu czy na pobocze dróg jest to zakałą Polski.
 7. Witam W moim przypadku 4 stycznia przepisał teść działkę w marcu kupiłem projekt przy czym w już miałem zamówiony materiał w lipcu zacząłem stawiać i postawiłem w trzy miesiące stan surowy+ 2 tygodnie na dach. Niestety jeśli się samemu wybiera jest lepiej najgorzej jest jak wielu doradców.
 8. Witam Teraz jest moda na coś niepowtarzalnego sam wiesz o co chodzi o latarnie. Oczywiście nie do wszystkich ogrodów ona pasuje mam też w projekcie młyn wodny który gra, kołatki japońskie z bambusa i jeszcze kilka pomysłów. Ale krasnale to już nie te czasy po co sobie robić z ogrodu siedmiu krasnoludków i jeszcze sierotka Marysia by się przydała dom na kurzej łapce baby jagi i życie jak w bajce.
 9. Witam Przykro mi ale innych kolorystyk zdjęć nie zrobiłem koszt jest tej 900zł. Kolorystyka jest do wyboru na tynkach mineralnych i jaką kto chce . Ciężar takiej latarni jest około 20kg.
 10. Witam I zgadzam się z tobą można kupić wiaderko ale bez ucha które można zrobić z drutu ale po co?
 11. Witam Chciałbym się dowiedzieć jak wybieracie projekty sam wiem po sobie aby wybrać projekt namęczyłem się strasznie. Żona wybierała by wyglądał jak ona to mówiła reprezentatywne a ja funkcjonalnie niestety projektanci projektują bez wyobraźni, dlaczego powiedzmy projekt powiedzmy GL który ma dwupołaciowy dach i okna dachowe nie można zaprojektować z dwoma lukarnami po każdej stronie połaci, a ten sam projekt z jedną lukarną na połaci tylko że większą.
 12. Witam Chciałbym się zapytać jaka jest możenie najlepsza ale dobra maszynka do się cięcia glazury tak żeby przeciąć płytkę powiedzmy 40 czy na łożyskach i nie chodzi mi tylko jednorazowe użycie. Dziękuję.
 13. Witam Tak nawet nie źle się kręci jeszcze kilka projektów mam ale na razie jest zawalony zamówieniami. Zapomniałem dodać że wysokość tej latarni 190cm. Najlepszy efekt jest oczywiście w nocy i naprawdę niezły efekt. Oczywiście można sobie wybrać kolorystykę ale to już przy zamówieniu oczywiście wszystko zależy od wzoru mogę jedynie dodać że czapeczka jest wykonana z łusek szyszki.
 14. Witam Jest to jak widać latarnia morska ogrodowa oczywiście oświetlenie jest w środku jak i na górze na samym dole jest trzy okienka i drzwi a wyżej jest sześć okienek .pierwsza żarówka jest w środku na wysokości pierwszego okna a druga żarówka na samej górze. Wszystko jest rozbieralne na poszczególne elementy dokładnie trzy do transportu. Całość jest zrobiona z płyty osb i przyklejone kamyczki i polakierowane.
 15. Witam Chodziło mi o stężony a nowy kwas solny prawdopodobnie jest rozcieńczony. A tak na marginesie co jeszcze producenci narkobiznesu wymyślą . Tylko nie z cukru ani z soli.
×
×
 • Utwórz nowe...