Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Pomocnik

Jaki jest koszt wykonania przyłącza energetycznego?

Recommended Posts

Odpowiedź eksperta: Opłaty za wykonanie przyłącza są różne w różnych regionach. W związku z tym podane obliczenia są tylko przykładowe. Dokładne warunki i stawki trzeba sprawdzić w taryfie lokalnego zakładu energetycznego.

Pełna treść artykułu pod adresem:
http://www.budujemydom.pl/instalacje-elektryczne/10001-jaki-jest-koszt-wykonania-przylacza

Gość 2.pradziad
Dziękuję za taką "wyczerpującą" informację. Brakuje w niej tylko zupełnie nieistotnych danych: - czy wyliczony koszt obejmuje zakup materiałów (kabel, skrzynka i.t.p.) - czy uwzględniono koszt zrobienia dokumentacji i jej uzgodnienia - czy chodzi o przyłącze jedno czy trójfazowe. Ja mam zapłacić elektrykowi 7 500 zł za 70 m przyłącza kablowego i myślałem że jestem uważany za frajera, dopóki nie zerknąłem w cenniki i wyszło że sam kabel kosztuje 4000 zł za 100 m, a gdzie skrzynka, projekt ?

Gość MX
Trochę licho opisano... spodziewałem się głębszej analizy a nie na poziomie podstawówki.

Gość p2
To wszyscy pójdą z torbami. A na cholerę komu prywatny transformator .Fabryki chyba nikt budować nie będzie?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować