Skocz do zawartości

naprawa wylewki


Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim, proszę o radę jak naprawić przerwaną wylewkę w pomieszczeniu gospodarczym. Zmuszona byłam przenieść rurę kanalizacyjną w inne miejsce i dlatego wykułam w wylewce /grubość ok. 20 cm, na piasku/ szczelinę o długości 2m i szerokości 20 - 30 cm, przerywając przy tym izolację poziomą z papy. Jak uzupełnić ten ubytek w wylewce by połączył się ze stałą częścią, nie pękał i nie przesiąkał. Rura kanalizacyjna będzie w piasku pod wylewką.

Link do komentarza
6 godzin temu, bognaMi napisał:

Dzień dobry wszystkim, proszę o radę jak naprawić przerwaną wylewkę w pomieszczeniu gospodarczym. Zmuszona byłam przenieść rurę kanalizacyjną w inne miejsce i dlatego wykułam w wylewce /grubość ok. 20 cm, na piasku/ szczelinę o długości 2m i szerokości 20 - 30 cm, przerywając przy tym izolację poziomą z papy. Jak uzupełnić ten ubytek w wylewce by połączył się ze stałą częścią, nie pękał i nie przesiąkał. Rura kanalizacyjna będzie w piasku pod wylewką.

Odtworzyć poprzednie warstwy piasek zagęścić.

Link do komentarza
Dnia 29.07.2023 o 10:27, bognaMi napisał:

Dzień dobry wszystkim, proszę o radę jak naprawić przerwaną wylewkę w pomieszczeniu gospodarczym. Zmuszona byłam przenieść rurę kanalizacyjną w inne miejsce i dlatego wykułam w wylewce /grubość ok. 20 cm, na piasku/ szczelinę o długości 2m i szerokości 20 - 30 cm, przerywając przy tym izolację poziomą z papy. Jak uzupełnić ten ubytek w wylewce by połączył się ze stałą częścią, nie pękał i nie przesiąkał. Rura kanalizacyjna będzie w piasku pod wylewką.

Wylewka dedykowana, która wypełni bruzdy i nie będzie powodować rys. Tak na szybko - coś od WEBER

Link do komentarza
Dnia 29.07.2023 o 16:30, demo napisał:

Zastosuj jakąś izolację w płynie.

Zalewasz do poziomu starej izolacji, smarujesz jakimś preparatem a potem resztę zalewasz do poziomu istniejącej i po sprawie.

Dziękuję za podpowiedź, tak zrobię. Pozdrawiam

Dnia 29.07.2023 o 17:04, animus napisał:

Odtworzyć poprzednie warstwy piasek zagęścić.

Tak, już to zrobiłam, ale w tak wąskiej szczelinie mogłam zagęścić tylko ręcznie :) Dziękuję, pozdrawiam

14 godzin temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Wylewka dedykowana, która wypełni bruzdy i nie będzie powodować rys. Tak na szybko - coś od WEBER

Dziękuję za podpowiedź, właśnie przeglądam te produkty. Pozdrawiam

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...