Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Recommended Posts

Ty mówisz o podkładzie podłogowym czy o wylewce samopoziomującej? Jeśli wylewka jako ostania warstwa przed kafelkami/panelami etc. to nie

https://www.pl.weber/systemy-podlogowe/masy-samopoziomujace/wylewka-samopoziomujaca-krok-po-kroku-jak-zrobic-wylewke-wyrownujaca

Jeśli podkład pływający to folia.

Zapytam jeszcze raz dla pewonosci - to podłoga na gruncie?

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawać. W piwnicy to nawet i bezpośrednio na grunt, pod warstwą chudziaka warto ją położyć A jeśli to dopiero początek robót przy budowie, kiedy jeszcze nie ma ław i ścian fundamentowych, to położyć ją  szeroko, z ddużym zapasem. A potem wywinąć na zewnętrzną stronę ław.

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

dużo zależy od tego, jaka jest konstrukcja podłogi :) Jeśli jest hydroizolacja pod betonem, to może być wylewka samopoziomująca (instrukcja krok po kroku i dobór) + wykończenie. Jeśli nie ma, to można położyć webertec Superflex D3 (hydroizolacja mineralna) + folia + jastrych (np. weber.floor 1000 lub 1000 PLUS) ale webertec Superflex D3 powinna być połączona z hydroizolacją poziomą ścian, inaczej nie będzie ciągłości.

 

Chętnie byśmy coś doradzili, ale potrzebujemy więcej informacji. Prosimy o kontakt z Biurem Doradztwa Technicznego, tel. 800 163 121.

 

Pozdrawiamy!

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...